Chojnow.pl
Nasza strona korzysta z plików Cookie. Czytaj więcej.
facebook twitter YT IG
Logowanie Rejestracja
Sklep Bigform
 • OLA PHU
  • OLA PHU
 • OLA PHU
  • OLA PHU

Ostatnie gazetki

 • HTM Kowalczykowie
  • HTM Kowalczykowie
 • Gabinety lekarskie
  • Gabinety lekarskie

Aktualne wydarzenia

06 listopad 2014, admin, Wszystkich komentarzy: 1
Wypadek w Świętoszowie. Nie żyje chojnowianin- żołnierz Marek Karpiel

Wypadek w Świętoszowie. Zginął chojnowianin- żołnierz: starszy sierżant Marek Karpiel. Do zdarzenia doszło w środę, 5 listopada, około godziny 16 w trakcie szkolenia dywizjonu artylerii samobieżnej.

05 listopad 2014, Maciek, Wszystkich komentarzy: 15
Stadion Miejski nadal w przebudowie. Podwykonawca przygotowuje grunt pod bieżnię (foto)
Metamorfoza chojnowskiego Stadionu Miejskiego nadal trwa. Termin wykonania zaplanowany na październik nie został jednak dotrzymany. Wskutek wielu prac prowadzonych przez firmę dokonującą zmian na znanej wszystkim "chojnowiance", termin został przesunięty na bieżący miesiąc.
05 listopad 2014, admin, Wszystkich komentarzy: 1
Uwaga na oszustów domokrążców!

W Chojnowie pojawili się oszuści, podający się za pracowników lubińskiego Neonetu. Rzekomi sprzedawcy prezentują aktualną gazetkę i oferują dużo niższe ceny produktów. Oczekują płatności z góry, obiecując dostawę jeszcze tego samego dnia.Obecnie do centrali firmy napływa coraz większa liczba zgłoszeń próby oszustwa. Prosimy o zachowanie ostrożności.

05 listopad 2014, admin, Wszystkich komentarzy: 4
Program obchodów Święta Niepodległości w Chojnowie

Znany jest tegoroczny program obchodów Święta Niepodległości w Chojnowie.

05 listopad 2014, Galeria Piastów, Wszystkich komentarzy: 1
Koncertowy listopad w Kręgielni Play City

Kręgielnia Play City mieszcząca się na IV piętrze Galerii Piastów przygotowała interesującą listę wydarzeń na cały listopad w tym także koncerty, które mają stać się nie odłączną częścią oferty. Listopad to dwa koncerty w pierwszej i drugiej połowie miesiąca: Druga Strefa, czyli 3 mężczyzn i ona, oraz Future Folk ze Staszkiem Karpielem Bułecką jako frontmanem.

05 listopad 2014, Galeria Piastów , Wszystkich komentarzy: 0
Fascynujący świat chemii i fizyki w Galerii Piastów
Już 9 listopada zapraszamy na kolejną edycję Eksperymentarium w legnickiej Galerii Piastów. Przyjdź i zobacz ognioodporny papier, wulkan, płonącą pianę i wiele innych niesamowitych pokazów!
05 listopad 2014, Maciek, Wszystkich komentarzy: 3
Piłkarski rozkład jazdy... ostatnie tygodnie IV ligi i okręgówki
Kolejny piłkarski weekend zbliża się wielkimi krokami.Chojnowianka Chojnów, po niedzielnej porażce, musi pozbierać się i zmobilizować do walki o ligowe punkty. Nie jest łatwo, gdyż w IV lidze wszystkie zespoły prezentują wysoki poziom.
04 listopad 2014, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Sezon grzewczy trwa- zadbaj o swoje bezpieczeństwo

Sezon grzewczy trwa, zatem zagrożenie zatruciem tlenkiem węgla wzrosło. Co roku, z powodu zatrucia tlenkiem węgla ginie kilkadziesiąt osób. Przyczyną najczęściej jest nieodpowiednia eksploatacja budynku oraz znajdujących się w nich urządzeń grzewczych. Czad może też wydostawać się na zewnątrz przewodów kominowych z powodu ich nieszczelności lub dlatego, że nie mają one drożności. Strażacy nieustannie ostrzegają i pokazują tragiczne wydarzenia, które powinny podnosić świadomość troski o własne bezpieczeństwo.

04 listopad 2014, Maciek, Wszystkich komentarzy: 0
Sezon piłkarski prawdopodobnie potrwa dłużej. Chojnowianka rozegra dodatkowe mecze ligowe!Kibiców piłki nożnej czeka nie lada niespodzianka jeszcze w tej rundzie. Otóż niemalże na pewno pierwszy mecz z rundy wiosennej zostanie przełożony jeszcze na tą część sezonu. Chojnowianka zagra przed własną publicznością z Widawą Bierutów. Na początku rozgrywek rywal ten zwyciężył z naszym klubem 1:0. Szybko pojawia się szansa na rewanż - miejmy nadzieję udany.
03 listopad 2014, XANTOS, Wszystkich komentarzy: 0
Oferta pracy dla Instalatora sieci teleinformatycznejFirma XANTOS w Chojnowie zatrudni osobę na stanowisko Instalator sieci teleinformatycznej

03 listopad 2014, UM Chojnów, Wszystkich komentarzy: 8
SPROSTOWANIE- Trenujemy w spartańskich warunkach. Władze nie interesują się losem klubu

Urząd Miejski zwrócił się z prośbą o zamieszczenie sprostowania do artykułu jaki ukazał się na portalu chojnow.pl pt. „Trenujemy w spartańskich warunkach. Władze nie interesują się losem klubu”, zawierającego krzywdzące chojnowski samorząd informacje.