Chojnow.pl
Nasza strona korzysta z plików Cookie. Czytaj więcej.
facebook twitter YT IG
Sign in Sign up
PWSZ Legnica
  • OLA PHU
    • OLA PHU

Latest newsletters

  • HTM Kowalczykowie
    • HTM Kowalczykowie
  • Gabinety lekarskie
    • Gabinety lekarskie

Current events

09 October 2014, Maciek, All comments: 0
Dwa ostatnie wyścigi Sigo Gim 1 w tym sezonie. Przyszła pora na zasłużony odpoczynek!
W miniony weekend klub kolarski Sigo Gim 1 wybrał się na ostatnie zawody w tym sezonie. Nasi zawodnicy w sobotę oraz niedzielę rywalizowali podczas wyścigów na szosie. Najtrudniejszym dniem była sobota, kiedy to zaraz po udziale w Mistrzostwach Dolnego Śląska w Chojnowie kolarze mieli zaledwie kilka chwil, aby spakować się na zawody do Gorzanowic, tuż obok Bolkowa.
09 October 2014, admin, All comments: 0
Intermarche z jabłkami w SP3
Za nami drugi dzień akcji prowadzonej przez Intermarche pod nazwą "Jedz jabłka". Wczoraj z darmowych jabłek skorzystała Szkoła Podstawowa nr 4 w Chojnowie. Dziś podczas przerwy lekcyjnej Intermarche gościło w Szkole Podstawowej nr 3. Uczniowie, grono pedagogiczne oraz wszyscy obecni mogli poczęstować się smacznymi owocami. Inicjatywa spotkała się z dużym zainteresowaniem, dzięki czemu rozdano kilka skrzynek jabłek. Zorganizowanej akcji przyświecało hasło "Jedz jabłka. Obowiązek patriotyczny jeszcze nigdy nie był tak smaczny".
09 October 2014, admin, All comments: 0
Sesja Rady Gminy Chojnów 30.09.2014 r. (video)
W dniu 30 września 2014 r. o godzinie 10.00 odbyłasię sesja Rady Gminy Chojnów, w sali nr 6 Urzędu Gminy wChojnowie. Obrady dotyczyły między innymiutrzymania porządku i czystości w Gminie Chojnów oraz analizywykonania budżetu za I półrocze 2014 roku. Poniżej zapis video ze spotkania. Zapraszamy do obejrzenia.
09 October 2014, Maciek, All comments: 1
Zapowiada się niesamowity mecz w III rundzie Pucharu Polski
Puchar Polski w piłce nożnej to coroczna walka o każdą piłkę i prestiż dla każdej z ekip piłkarskich. Niestety już na początku nasz lokalny klub KS Chojnowianka pożegnał się z tymi rozgrywkami. W gminie walczą nadal Czarni Rokitki oraz Sokół Krzywa. Te dwie drużyny spisują się bardzo dobrze w ostatnim czasie. Podopieczni Łukasza Kurczaka w rundzie wstępnej zdemolowali Koronę Czerninę aż 9:0, w tym samym czasie wychowankowie Mirosława Dragana ograli Olimpię Olszanica 14:0.
09 October 2014, admin, All comments: 0
Historyczne Harce w nowej odsłonie
Bielskie Stowarzyszenie promocji Kultury zaprasza wszystkich na niepowtarzalne widowisko pt:"Inscenizacja powstania warszawskiego". Odbędzie się ono w najbliższą sobotę 11.XI. o godzinie 15.30 na chojnowskim rynku w ramach projektu Historyczne Harce.
08 October 2014, Małgorzata Uroda, All comments: 0
 Obiad w lżejszej odsłonie
Tłusty i ,,ciężki” obiad to nie tylko nadmiar kalorii, ale przede wszystkim danie, które ,,nadwyręża” możliwości naszego układu pokarmowego. Jeśli walczysz z wysokim cholesterolem, nadciśnieniem i otyłością takie posiłki powinny stać się okazjonalne – wręcz od święta. Poniżej dwa przykłady dość tradycyjnych obiadów, które można w łatwy sposób przerobić na lekkie i pożywne dania.
08 October 2014, admin, All comments: 0
Zaproszenie na wernisaż wystawy fotograficznej Dariusza Matysa
10 października o godz.18:00 w Miejskiej Bibliotece Publicznej odbędzie się wernisaż wystawy fotograficznej Dariusza Matysa "Moje miejsce na Ziemi". Prace chojnowianina były już prezentowane na wystawie "W objęciach obiektywu" w 2011. Serdecznie zapraszamy.
08 October 2014, admin, All comments: 0
Intermarche przeprowadziło akcję "Jedz jabłka" w SP nr 4

Intermarche rozpoczęło akcję "Jedz jabłka", której pierwszymi odbiorcami byli uczniowie oraz grono pedagogiczne ze Szkoły Podstawowej nr 4 w Chojnowie. W środę, 8.10., podczas pierwszej przerwy lekcyjnej, wszyscy obecni mogli poczęstować się smacznymi owocami. Inicjatywa spotkała się z dużym zainteresowaniem, dzięki czemu rozdano kilka skrzynek jabłek. Zorganizowanej akcji przyświecało hasło "Jedz jabłka. Obowiązek patriotyczny jeszcze nigdy nie był tak smaczny".


08 October 2014, Maciek, All comments: 0
Chojnowianka Chojnów - AKS Strzegom. Mecz już jutro, czy będą kolejne punkty?
Jutrzejsze popołudnie może okazać się przełomowe dla Chojnowianki, która pod wodzą nowego szkoleniowca, podejmie AKS Strzegom. Nasz rywal nie specjalnie spisuje się w IV ligowych rozgrywkach. Do tej pory nasi jutrzejsi goście trzykrotnie wygrywali, dwukrotnie remisowali oraz czterokrotnie przegrywali.
08 October 2014, LMKS SFORA Chojnów, All comments: 0
Czeskie metale szlachetne w Chojnowie
W Hradec Králové położonym w północnej części Czech,połączone siły LMKS GLADIUS Bolesławiec i LMKS SFORA Chojnów wywalczyły wspólnie 2 pierwsze miejsca, 3 drugie miejsca i 1 trzecie miejsce.
08 October 2014, Partnerstwo , All comments: 0
Samoobrona i Nauka Tańca Towarzyskiego w Play CityJuż od października zapraszamy wszystkich zainteresowanych do Parku Rozrywki Play City na 2 piętrze Galerii Piastów do wzięcia udziału w Akademii Play City. Jest to specjalna oferta zajęć tematycznych składająca się z kursów AIKIDO, oraz Nauki Tańca Towarzyskiego I stopnia, opracowana i zrealizowana pod okiem profesjonalnych trenerów!

Sklep Bigform