Chojnow.pl
Nasza strona korzysta z plików Cookie. Czytaj więcej.
facebook twitter YT IG
Sign in Sign up
PWSZ Legnica
  • OLA PHU
    • OLA PHU

Latest newsletters

  • HTM Kowalczykowie
    • HTM Kowalczykowie

Current events

17 August 2014, Maciek, All comments: 4
Zdziesiątkowana Chojnowianka po dobrej grze uległa Widawie Bierutów
Pierwsze spotkanie w IV lidze w wykonaniu KS Chojnowianka wypadło bardzo dobrze. Podopieczni Arkadiusza Palucha, w mocno okrojonym składzie, wybrali się na spotkanie wyjazdowe do Widawy Bierutów. Większość kibiców zakładała sporą porażę z uwagi na brak podstawowych piłkarzy takich jak: Serkies, Tucholski, Baszczak, Rajczakowski, Korniłowicz czy Haniecki.
16 August 2014, Maciek, All comments: 0
Czarni Rokitki po ciężkim meczu wywalczyli trzy punkty! (foto)
Pierwsze spotkanie ligowe z udziałem Czarnych Rokitki przeszło do historii. Na inaugurację sezonu nasi piłkarze ograli Konfeks Legnica 2:1. W pierwszej części gry na boisku dominowali podopieczni Mirosława Dragana, którzy stwarzali liczne sytuacje pod bramką rywala. Zgromadzeni kibice nie musieli długo czekać na uzyskanie prowadzenia.
16 August 2014, Maciek, All comments: 0
KS Chojnowianka - prezentacja kadry na sezon 2014/2015 (foto)
Serdecznie zapraszamy do sprawdzenia, kto będzie reprezentował barwy biało niebieskie w nadchodzącym sezonie piłkarskim. Udało nam się dotrzeć na ostatnie zajęcia w sobotę i przygotować dla państwa prezentację piłkarzy w postaci zdjęć. Zapraszamy do zapoznania się z kadrą Klubu Sportowego Chojnowianka.
15 August 2014, Maciek, All comments: 0
Michał Rubik zwycięzcą turnieju tenisa ziemnego w Chojnowie!
Kolejny turniej tenisa ziemnego o Puchar Burmistrza Miasta Chojnowa przeszedł do historii. Do rywalizacji przystąpiło, dziś mniej niż ostatnio, ośmiu graczy. Gra była zacięta, a żaden ze sportowców nie zamierzał tanio sprzedać skóry. Cała zabawa sportowa rozpoczęła się w godzinach porannych, a zakończyła kilka minut przed 19:00. Z małymi przerwami, spowodowanymi padającym deszczem, tenisiści grali niemalże cały czas.
15 August 2014, Maciek, All comments: 0
Czarni Rokitki - prezentacja kadry na sezon 2014/2015 (foto)
Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z piłkarzami, którzy będą w sezonie 2014/2015 reprezentować barwy klubu Czarni Rokitki. Większość zawodników jest nam doskonale znana, pojawiło się kilku nowych graczy.
14 August 2014, admin, All comments: 21
Święto Wojska Polskiego w Chojnowie
15 sierpnia 2014, w Święto Wojska Polskiego będziemy gościć w Chojnowie Kompanię Honorową X Brygady Kawalerii Pancernej im. gen. broni Stanisława Maczka ze Świętoszowa. Żołnierze wezmą udział w mszy św. w intencji Ojczyzny oraz Apelu Poległych. W Rynku posłuchać będzie można Orkiestry Dętej pod batutą Piotra Koziara oraz zespołu F.A.N.T. z Wrocławia. Szczegóły na plakatach.
14 August 2014, Maciek, All comments: 0
Piłkarski weekend przed nami. Chojnowianka i Rokitki ruszają do boju
Chojnowianka Chojnów i Czarni Rokitki ciężko pracują przed zbliżającą się ligą. Jakie wyniki osiągną w pierwszych meczach nie wiadomo. Możemy jedynie zgadywać. Dziś o 17:00 obędzie się ostatni trening Czarnych, którzy otrzymają ostatnie wskazówki od Mirosława Dragana. Już w sobotę o godzinie 16:00 Rokitki zmierzą się z Konfeksem Legnica w spotkaniu przed własną publicznością. Biało niebiescy w piątek odbędą ostatnie zajęcia na których dopracują szczegóły dotyczące niedzielnego starcia z Widawą Bierutów.
13 August 2014, Maciek, All comments: 6
Mamy hit - Mateusz Bartczak wraca do Chojnowianki!
Niesłychane wieści doszły nas z obozu przygotowawczego KS Chojnowianka, który przygotowuje się do walki o punkty ligowe w IV lidze. Mateusz Bartczak, ten sam który w ubiegłej rundzie okazał się transferowym hitem, wraca do biało niebieskich.
13 August 2014, DCP Marcin Zatwarnicki, All comments: 0
„§Masz Prawo”. Mam dokuczliwego sąsiada. Co mogę, a czego nie mogę?
Paweł i Gaweł w jednym stali domu... Zapewne każdy z Nas w swoim życiu miał do czynienia z przynajmniej jednym dokuczliwym sąsiadem. Nie sposób również w sposób jednoznaczny i wyczerpujący temat wskazać wszystkie możliwe dokuczliwości, jakich wobec nas dopuszczali się lub nadal dopuszczają się sąsiedzi. Dlatego też w dzisiejszym artykule przedstawię jedynie przykładową listę sąsiedzkich dokuczliwości oraz wskażę prawne możliwości poradzenia sobie z naszym własnym Pawłem lub Gawłem.
13 August 2014, admin, All comments: 0
10-lecie Wrzosowej Krainy
22 sierpnia w Parku Miejskim w Chocianowie odbędzie się 10- lecie Lokalnej Grupy Działania "Wrzosowa Kraina". Zaprezentowane zostaną programy edukacyjne, zrealizowane projekty i pozyskane dotacje przez LGD. Wieczorem wystąpi zespół Wolna Grupa Bukowina oraz The Postman. Późnym wieczorem do tańca przygrywał będzie DJ. Ponadto atrakcją będą wycieczki na wrzosowiska, wspólne gotowanie, warsztaty z dekorowania pierników oraz pokaz kulinarny prowadzony przez Grzegorza Janiszewskiego.
12 August 2014, admin, All comments: 0
Wypadek przy zjeździe na autostradę
Około godziny 21.00 doszło do kolizji drogowej przy zjeździe z autostrady Chojnów/Złotoryja. Pojazd marki Seat nie zachował należytej ostrożności i wymusił pierwszeństwo, co spowodowało, że jadący od strony Złotoryi samochód marki Mercedes uderzył w bok Seata. Osobom biorącym udział w zdarzeniu nic się nie stało.
Sklep Bigform