Chojnow.pl
Nasza strona korzysta z plików Cookie. Czytaj więcej.
facebook twitter YT IG
Logowanie Rejestracja
Sklep Bigform
 • OLA PHU
  • OLA PHU
 • OLA PHU
  • OLA PHU

Ostatnie gazetki

 • HTM Kowalczykowie
  • HTM Kowalczykowie
 • Gabinety lekarskie
  • Gabinety lekarskie

Aktualne wydarzenia

09 listopad 2014, Maciek, Wszystkich komentarzy: 0
Sparta Grębocice wywiozła trzy punkty z Rokitek. Czarni zmarnowali szanse na "fotel" wicelidera

O godzinie 13:00 rozpoczęły się zmagania okręgówki z udziałem Czarnych Rokitki. Ekipa z naszej gminy rywalizowała z Spartą Grębocice. Spotkanie od samego początku było bardzo wyrównane, a sama gra toczyła się w środku pola. Stawką tego meczu był fotel wicelidera obecnej klasy rozgrywkowej dla Czarnych. Mirosław Dragan nie ryzykowała jednak ustawiając drużynę do dzisiejszego spotkania. Sparta Grębocice w ostatnich tygodniach spisywała się wyśmienicie ogrywając m.in Górnika Złotoryję 4:1.

08 listopad 2014, Gimnazjum nr 1, Wszystkich komentarzy: 0
Obóz Naukowy, czyli Gimnazjum nr 1 pracuje i bawi się na maxa (foto+video)

Kolejny Obóz Naukowy Jedynki za nami. Przez cztery dni Szklarska Poręba gościła 112 gimnazjalistów, głównie pierwszoklasistów. Były to cztery dni ciężkiej pracy naukowej, turystyki i szalonej zabawy. W programie obozu znalazły się zajęcia z fizyki, biologii, geografii, śpiewu, języka polskiego i języków obcych. Nie obyło się też bez zajęć integracyjnych z pedagogiem szkolnym. Każdy blok zajęć teoretycznych został zewaluowany podczas zajęć praktycznych.


08 listopad 2014, Maciek, Wszystkich komentarzy: 1
Walka o fotel wicelidera okręgówki już w najbliższą niedzielę. Zapowiedź meczu
Tuż po zakończeniu spotkania biało niebieskich na murawie w Rokitkach lokalna ekipa Czarnych zmierzy się z Spartą Grębocice. Niedzielny rywal naszych zajmuje szóstą lokatę w tabeli osiągając bardzo dobre rezultaty. Mecz będzie na pewno trudnym sprawdzianem dla podopiecznych Mirosława Dragana, który jak zwykle dobrze przygotuje się do tego spotkania.
07 listopad 2014, UM Chojnów, Wszystkich komentarzy: 5
Sprostowanie Urzędu Miejskiego do materiału "Sytuacja bokserów nie zmieniła się"

Urząd Miejski w Chojnowie w kwestii materiału filmowego opublikowanego na portalu chojnów.pl w dniu 06.11.2014r. informuje, że klub Champion Chojnów Powiat Legnicki korzystał z pomocy finansowej miasta Chojnowa i otrzymał dotacjez budżetu miasta na prowadzenie działalności.

07 listopad 2014, Elżbieta Borysewicz , Wszystkich komentarzy: 10
Sprostowanie do materiału "Sytuacja bokserów nie zmieniła się."

Pani Elżbieta Borysewicz- dyrektor SP nr 4 w Chojnowie zwróciła się z prośbą o umieszczenie sprostowania do artykułu Pana Arkadiusza Lewandowskiego "Sytuacja bokserów nie zmieniła się. Sprostowanie Urzędu Miejskiego mija się z prawdą."

07 listopad 2014, admin, Wszystkich komentarzy: 0
XLV Sesja Rady Miejskiej miasta Chojnowa (video)W dniu 23 października 2014 r. o godz. 13.00 w sali posiedzeń /nr 11 II p/ Urzędu Miejskiego w Chojnowie odbyła się sesja Rady Miejskiej Chojnowa. W dalszej części zapis video całej sesji. Zapraszamy do obejrzenia.
07 listopad 2014, Maciek, Wszystkich komentarzy: 1
Charytatywny Turniej Bokserski w Chojnowie. Niedziela, godzina 16:00. Zapraszamy!
Cała niedziela będzie obfitowała w wydarzenia sportowe. Już o 11:00 na murawie pojawią się piłkarze Chojnowianki, dwie godziny później w Rokitkach odbędzie się mecz Czarnych. Na tym jednak nie koniec, nie tylko piłka nożna będzie brylować. Otóż do Chojnowa przyjadą bokserzy z Czech, Ukrainy oraz jedni z najlepszych w Polsce. Nie zabraknie oczywiście podopiecznych Arkadiusza Lewandowskiego, którzy znakomicie prezentują się na arenie zarówno krajowej, jak i międzynarodowej.
07 listopad 2014, admin, Wszystkich komentarzy: 11
Kolejny sukces chojnowianina. Łukasz Sypień gościem VIP na Gali MTV EMA 2014 w Glasgow

Łukasz Sypień znalazł się w gronie trzech zwycięzców konkursu zorganizowanego przez ogólnopolski portal afterparty.pl. Do wygrania były 3 podwójne zaproszenia na galę MTV EMA 2014, która odbędzie się 9 listopada w Glasgow. Nagroda obejmuje przelot w obie strony, zakwaterowanie, opiekę na miejscu, wstęp na czerwony dywan imprezy, wejście na galę oraz afterparty.

07 listopad 2014, Maciek, Wszystkich komentarzy: 2
Czy Chojnowianka przełamie fatalną passę i odbije się od dna? Zapowiedź meczu.
W niedzielne popołudnie na murawie pojawią się podopieczni Ireneusza Chrzanowskiego, którzy, już w mocniejszym składzie, zmierzą się z Zjednoczonymi Żarów. Spotkanie wyjazdowe rozpocznie się o godzinie 11:00. Zatem wszyscy kibice już z rana będę mieli możliwość wybrania się na mecz, w którym liczymy na punkty ligowe. Po ostatniej porażce z BKS`em Bolesławiec morale naszej drużyny nieco spadło. Trzymamy jednak kciuki za biało niebieskich, którzy w tym sezonie pokazali, że w spotkaniach wyjazdowych radzą sobie sporo lepiej niż na własnym terenie.
06 listopad 2014, UG Chojnów, Wszystkich komentarzy: 0
Zaproszenie na wykład Ilony Antoniszyn - Klik, Podsekretarz Stanu w Ministerstwie Gospodarki

Wójt Gminy Chojnów zaprasza na wykład Ilony Antoniszyn - Klik, Podsekretarz Stanu w Ministerstwie Gospodarki pn. „Przyszłe okresy programowania na lata 2014 – 2020”. Wykład odbędzie się 7 listopada 2014 r. o godz. 14.00 w Domu Schrama w Chojnowie.

06 listopad 2014, Arkadiusz Lewandowski, Wszystkich komentarzy: 9
Sytuacja bokserów nie zmieniła się. Sprostowanie Urzędu Miejskiego mija się z prawdą (VIDEO)
Sytuacja klubu Champion Chojnów Powiat Legnicki pozostaje nadal w tym samym punkcie. Niestety materiał, który ukazał się na łamach zarówno portalu jak i TVP Wrocław, nie zmienił niczego. Nadal trenujemy na sali bez podstawowych mediów takich jak woda. Otrzymaliśmy natomiast odpowiedź od Urzędu Miejskiego, która nieco mija się z prawdą.