Chojnow.pl
Nasza strona korzysta z plików Cookie. Czytaj więcej.
facebook twitter YT IG
Sign in Sign up
 • Polish
 • English
Praca Lidl Grinch Cuprum Arena
 • Xantos
  • Xantos
 • OLA PHU
  • OLA PHU

Latest newsletters

 • Gabinety Lekarskie
  • Gabinety Lekarskie
 • HTM Kowalczykowie
  • HTM Kowalczykowie

Current events

24 January 2014, admin, All comments: 0
XIX Dolnośląski Konkurs Recytatorski "Pegazik” – eliminacje miejskie

Eliminacje szkolne, miejskie, powiatowe, a później tylko finał i wrzask zwycięstwa – te etapy czekają na uczniów szkół podstawowych i gimnazjów biorących udział w XIX już edycji Dolnośląskiego Konkursu Recytatorskiego „Pegazik”. Poznaliśmy datę drugiego etapu, w którym zmierzą się najlepsi z naszego miasta.

24 January 2014, admin, All comments: 0
„Coś dla Niej, coś dla Niego…" czyli konkurs walentynkowy

Do 10 lutego br. mają czas uczniowie podstawówek i gimnazjów by zgłaszać swoje prace w konkursie plastycznym organizowanym przez MOKSiR z okazji zbliżających się Walentynek. Zachęcamy do udziału!

23 January 2014, Elżbieta Kiełbasa KRUS, All comments: 0
W rolnictwie z każdym rokiem bezpieczniej.
Z radością możemy stwierdzić, że w naszym lokalnym rolnictwie z roku na rok jest coraz bezpieczniej. Świadczą o tym statystyki wypadkowe, z których wynika, że rolnicy rzadziej ulegają wypadkom. Tendencja spadkowa dotycząca liczby wypadków w rolnictwie widoczna jest już od kilku lat. Każdego roku zmniejsza się liczba zgłoszonych wypadków do KRUS.
23 January 2014, admin, All comments: 0
Na żywo w "Jublu". Niewinni zapraszają na muzyczną ucztę!

Po dłuższej przerwie kawiarenka Jubilatka zaprasza na wieczorek rockowo-bluesowy. W roli głównej oczywiście Niewinni. Koncert już w najbliższą sobotę. Zapraszamy!

23 January 2014, admin, All comments: 0
Rodzinne warsztaty plastyczne – MOKSiR zaprasza!

Jeśli nie masz pomysłu jak spędzić piątkowe popołudnie z ciekawą propozycją wychodzi Miejski Ośrodek Kultury, Sportu i Rekreacji. Tuż przed godziną 17 zaprasza całe rodziny na warsztaty plastyczne. Tym razem tematem przewodnim będą sowy - symbol jasnowidzenia, wiedzy i mądrości.

22 January 2014, admin, All comments: 8
Staną nowe lampy w Chojnowie

Od końca października gdy zmieniliśmy czas na zimowy za oknem szybciej zaczął zapadać zmrok. Często można było spotkać komentarze mieszkańców na temat miejsc, w których światła... ze świecą szukać. Mamy dla nich dobrą informację. Trwają prace projektowe nad nowym oświetleniem w Chojnowie.

22 January 2014, PWSZ Legnica, All comments: 0
Janusz Radek „Na głos i ręce” podczas Witelon Music Night

Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa im. Witelona w Legnicy zaprasza do Domu Studenta na następny koncert z cyklu Witelon Music Night, który odbędzie się 18 lutego 2014 roku o godzinie 18. Tym razem wystąpi Janusz Radek z recitalem akustycznym „Na głos i ręce”. Na recital składają się piosenki pochodzące z różnych programów artysty. Wstęp na koncert bezpłatny.

22 January 2014, admin, All comments: 0
Dzi-Wnu – teatr, taniec i śpiew od wnuków dla dziadków (foto+video)

Dom Schrama takiej ilości osób dawno nie widział. Już od godziny 16 blisko 90 najmłodszych, artystycznie uzdolnionych chojnowian ciężko ćwiczyło podczas próby generalnej by wypaść jak najlepiej w przedstawieniu „Dzi-Wnu”, czyli Dziadkom – Wnuki. Już po raz ósmy przedszkolaki i uczniowie chojnowskich szkół wystąpili przed wzruszonymi Babciami i Dziadkami dziękując im za miłość jaką dostają każdego dnia, tony cennych rad i za to, że po prostu są przy nich w każdej chwili.

22 January 2014, podkom. mgr Tomasz Jagielski , All comments: 2
Zatrzymani sprawcy pobicia

W dniu 20.01.2014 roku Komisariat Policji w Chojnowie został poinformowany przez mieszkańca Chojnowa o fakcie jego pobicia, w jednym z lokali gastronomicznych na terenie miasta, przez dwóch bliżej nieznanych mu mężczyzn.

21 January 2014, Maciek, All comments: 0
Busy nadal w opłakanym stanie. Nic się nie zmieniło od ostatniej policyjnej kontroli.
Po raz kolejny przeprowadzono kontrolę stanu technicznego pojazdów przewoźników. Niestety niewiele uległo zmianie od ostatniego razu. Wiele samochodów nadal jest w opłakanym stanie technicznym. Pomimo, że bezpieczeństwo pasażerów powinno być priorytetem, to nadal zwycięża chęć jak największego zysku nawet kosztem kolizji drogowej do której może doprowadzić stan techniczny pojazdu.
21 January 2014, Jerzy Kucharski, All comments: 0
A w górach... Słonecznik – cz. 8

Dzisiaj ponownie zejdziemy do Karpacza, do którego schodzimy już prawie pół roku. Czy wszyscy są? Uwaga. Przy Słoneczniku skręcimy w prawo. To za jakiś czas. Teraz muszę się przyznać, że zaskoczyliście mnie po ostatnim odcinku. Czym? Brakiem komentarzy i prośbą o mapkę z zasięgiem lodowca Łomnicy. Dlatego dzisiejsza wyprawa będzie bardziej przypominać zajęcia terenowe. Proszę się nie śmiać. Egzaminu lub jakieś innej formy zaliczenia tych zajęć nie będzie. Będziecie tylko trochę mądrzejsi o geologiczno-geomorfologicznej wiedzę.