Chojnow.pl
Nasza strona korzysta z plików Cookie. Czytaj więcej.
facebook twitter YT IG
Sign in Sign up
PWSZ Legnica
  • OLA PHU
    • OLA PHU
  • HTM Kowalczykowie
    • HTM Kowalczykowie

Current events

05 September 2014, Paweł Grabek, All comments: 4
100-dniówka Szlachetnej Paczki za nami (foto)
Do finału tegorocznej edycji akcji Szlachetna Paczka zostało sto dni - wzorem maturzystów - wszyscy związani z tym projektem odtańczyli wczoraj poloneza na legnickim rynku.
05 September 2014, SPW Niedźwiedzice, All comments: 0
Z PZU po lekcjach
Uczniowie Szkoły Podstawowej w Niedźwiedzicach wezmą udział w dziesięciomiesięcznym projekcie realizowanym na terenie Gminy Chojnów. Fundacja PZU w ramach programu „ Z PZU po lekcjach” dofinansowała projekt Wsi Niedźwiedzice.
05 September 2014, Maciek, All comments: 2
Osłabieni Czarni Rokitki jadą do Kochlic po trzy punkty. Zapowiedź meczu.
W czwartej kolejce klasy okręgowej Czarni Rokitki, po dobrych występach, zmierzą się z ostatnią w tabeli Iskrą Kochlice. Podopieczni Mirosława Dragana, niestety w niepełnym składzie, już jutro o 17:00 w meczu wyjazdowym powalczą o kolejne punkty ligowe. Jak to w życiu bywa trener nie zawsze ma pełną kadrę do dyspozycji
04 September 2014, Partnerstwo, All comments: 0
Rewolucja w największym parku rozrywki w regionie!
Play City to park rozrywki znajdujący się na drugim piętrze Galerii Piastów. Od prawie roku widoczny na mapie miasta, największy park rozrywki, znów zaskakuje swoich klientów. Tym razem wielkimi zmianami!
04 September 2014, SPW Niedźwiedzice, All comments: 0
Fundacja Orange wspiera projekt „ Teatr i Książka to Łączy, Uczy, Inspiruje” !
Stowarzyszenie Przyjaciół Wsi Niedźwiedzice wspólnie z Pracownią Orange w Gaworzycach, Gminną Biblioteką Publiczną realizuje projekt „ Teatr i Książka to Łączy, Uczy, Inspiruje” Projekt jest kierowany do dzieci i młodzieży zagrożonych wykluczeniem kulturalnym lub już wykluczonych z racji miejsca zamieszkania. Cel główny projektu to edukacja kulturalna dzieci i młodzieży, wyrównywanie szans edukacyjnych dzieci z terenów wiejskich poprzez tworzenie jak najlepszego środowiska rozwojowego i podnoszenie jakości edukacji elementarnej.
04 September 2014, Maciek, All comments: 1
Fenomenalne Rokitki w Pucharze Polski. Kanonada goli w Olszanicy
Niesamowite spotkanie, jedynie dla jednej z drużyn, odbyło się wczoraj w Olszanicy, gdzie miejscowa Olimpia podejmowała Czarnych Rokitki w Pucharze Polski. Mecz ten był typową grą do "jednej bramki". Ekipa Mirosława Dragana zmiażdżyła wręcz swoich rywali. Od pierwszego do ostatniego gwizdka Czarni dominowali na murawie.
04 September 2014, Maciek, All comments: 5
Dramat Chojnowianki w Pucharze Polski. Ulegliśmy B-klasowej Kalinie Sobin (foto)
Pierwsza runda Pucharu Polski w piłce nożnej na długo zapadnie w pamięci piłkarzy KS Chojnowianka. W dniu wczorajszym nasi zawodnicy wyruszyli do B-klasowej Kaliny Sobin, aby tam walczyć o promocję do kolejnej rundy rozgrywek. Z bardzo pozytywnym nastawieniem, wręcz pewnością swojego IV ligowy zespół pojawił się w maleńkim Sobinie.
04 September 2014, Maciek, All comments: 1
III Czasówka Izerska. Podjazd aż do "zakrętu śmierci"! (foto)
W ostatnią sobotę sierpnia klub kolarski Sigo Gim 1 rywalizował podczas III Czasówki Izerskiej w Szklarskiej Porębie. Jest to jeden z szeregu wyścigów zaliczanych do Challengu DZkol. Tegoroczna impreza sportowa została przygotowana i zorganizowana przez Stowarzyszenie Cyklistów Jelenia Góra.
03 September 2014, SZLACHETNA PACZKA, All comments: 3
SZLACHETNA PACZKA zaprasza do odbycia służby!
Tysiące osób meldują się na służbę potrzebującym, setki jednoczą się na ogólnopolskich szkoleniach, a mistrzowie olimpijscy rozgrzewają mięśnie serca! To znak – SZLACHETNA PACZKA rozpoczęła rekrutację wolontariuszy.
03 September 2014, admin, All comments: 0
Komunikat Oddziałowego Biura Lustracyjnego IPN we Wrocławiu
W dniu 26 sierpnia 2014 r. prokurator Oddziałowego Biura Lustracyjnego we Wrocławiu skierował do Sądu Okręgowego we Wrocławiu wniosek o wszczęcie postępowania lustracyjnego wobec Andrzeja Nogi, kandydata na radnego Rady Miejskiej Chojnowa.
03 September 2014, admin, All comments: 0
Upływa termin zgłaszania komitetów wyborczych
W ostatnim czasie jednym z głównych tematów na terenie zarówno naszej ziemi chojnowskiej jak i całego kraju są wybory samorządowe, które przypadają w tym roku na trzecią niedzielę listopada. Kandydatów na samorządowe stołki jeszcze nie znamy. Na razie dużo kandydatur to spekulacje i domysły. Jednak w ciągu najbliższych kilkunastu dni powinno być wszystko jasne. Przedstawimy wszystkim szczegółowy kalendarz przedwyborczy. Najbliższy termin upływa 7 września, do kiedy to zgłoszone muszą zostać komitety wyborcze do PKW.
.
Sklep Bigform