Chojnow.pl
Nasza strona korzysta z plików Cookie. Czytaj więcej.
facebook twitter YT IG
Logowanie Rejestracja
PWSZ Legnica
  • OLA PHU
    • OLA PHU

Ostatnie gazetki

  • HTM Kowalczykowie
    • HTM Kowalczykowie

Aktualne wydarzenia

19 sierpień 2014, Maciek, Wszystkich komentarzy: 6
Biało niebiescy nie zagrają w Chojnowie z Nysą Zgorzelec
Pomimo faktu, że władze klubu dołożyły wszelkich starań, aby boczna płyta przy Miejskim Ośrodku Kultury Sportu i Rekreacji spełniała wszelkie wymagania IV- ligowe, mecz odbędzie się na wyjeździe. Wszystko to spowodowane jest niedopatrzeniem Dolnośląskiego Związku Piłki Nożnej, który zapomniał rozpatrzyć wniosek dostarczony przez chojnowski klub.
18 sierpień 2014, Maciek, Wszystkich komentarzy: 0
IX wyścig MTB o Memoriał Mariana Gołdyna i Zbigniewa Niżyńskiego z udziałem UKK Oriens MTB
IX wyścig MTB o Memoriał Mariana Gołdyna i Zbigniewa Niżyńskiego został rozegrany w Olesznej. Impreza ta zaliczana jest do punktacji Challengeu Dolnego Śląska. Zawody sportowe zostały zorganizowane przez Radę Sołecką i Klub Sportowy Ślęża Sobótka.
18 sierpień 2014, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Kawiarnia Jubilatka zaprasza

Kawiarnia Jubilatka zaprasza na dancing, który odbędzie się w sobotę23.08.2014 r. Początek o godzinie 20.00. Cena biletów 40zł/os. wraz z konsumpcją. Do tańca przygrywał będzie zespół Viper.

18 sierpień 2014, admin, Wszystkich komentarzy: 1
Święto Wojska Polskiego (foto+video)
W ubiegły piątek w Chojnowie odbyły się uroczystości upamiętniające Święto Wojska Polskiego oraz Wniebowzięcie Najświętszej Maryi Panny. W tym dniu obchody rozpoczęto od mszy świętej w intencji ojczyzny, która została odprawiona w kościele Niepokalanego Poczęcia Najświętszej Maryi Panny z udziałem władz samorządowych, mieszkańców ziemi chojnowskiej oraz Kompanii Honorowej 10 Brygady Kawalerii Pancernej im. gen. broni Stanisława Maczka ze Świętoszowa. Po zakończonej mszy defilada wojskowa na czele z orkiestrą dętą pod batutą Piotra Koziara przemaszerowała spod kościoła pod obelisk przy Placu Zamkowym. Tam Święto Wojska Polskiego upamiętniono apelem poległych, salwą honorową, odśpiewaniem hymnu narodowego oraz złożeniem kwiatów pod obeliskiem.
17 sierpień 2014, Maciek, Wszystkich komentarzy: 4
Zdziesiątkowana Chojnowianka po dobrej grze uległa Widawie Bierutów
Pierwsze spotkanie w IV lidze w wykonaniu KS Chojnowianka wypadło bardzo dobrze. Podopieczni Arkadiusza Palucha, w mocno okrojonym składzie, wybrali się na spotkanie wyjazdowe do Widawy Bierutów. Większość kibiców zakładała sporą porażę z uwagi na brak podstawowych piłkarzy takich jak: Serkies, Tucholski, Baszczak, Rajczakowski, Korniłowicz czy Haniecki.
16 sierpień 2014, Maciek, Wszystkich komentarzy: 0
Czarni Rokitki po ciężkim meczu wywalczyli trzy punkty! (foto)
Pierwsze spotkanie ligowe z udziałem Czarnych Rokitki przeszło do historii. Na inaugurację sezonu nasi piłkarze ograli Konfeks Legnica 2:1. W pierwszej części gry na boisku dominowali podopieczni Mirosława Dragana, którzy stwarzali liczne sytuacje pod bramką rywala. Zgromadzeni kibice nie musieli długo czekać na uzyskanie prowadzenia.
16 sierpień 2014, Maciek, Wszystkich komentarzy: 0
KS Chojnowianka - prezentacja kadry na sezon 2014/2015 (foto)
Serdecznie zapraszamy do sprawdzenia, kto będzie reprezentował barwy biało niebieskie w nadchodzącym sezonie piłkarskim. Udało nam się dotrzeć na ostatnie zajęcia w sobotę i przygotować dla państwa prezentację piłkarzy w postaci zdjęć. Zapraszamy do zapoznania się z kadrą Klubu Sportowego Chojnowianka.
15 sierpień 2014, Maciek, Wszystkich komentarzy: 0
Michał Rubik zwycięzcą turnieju tenisa ziemnego w Chojnowie!
Kolejny turniej tenisa ziemnego o Puchar Burmistrza Miasta Chojnowa przeszedł do historii. Do rywalizacji przystąpiło, dziś mniej niż ostatnio, ośmiu graczy. Gra była zacięta, a żaden ze sportowców nie zamierzał tanio sprzedać skóry. Cała zabawa sportowa rozpoczęła się w godzinach porannych, a zakończyła kilka minut przed 19:00. Z małymi przerwami, spowodowanymi padającym deszczem, tenisiści grali niemalże cały czas.
15 sierpień 2014, Maciek, Wszystkich komentarzy: 0
Czarni Rokitki - prezentacja kadry na sezon 2014/2015 (foto)
Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z piłkarzami, którzy będą w sezonie 2014/2015 reprezentować barwy klubu Czarni Rokitki. Większość zawodników jest nam doskonale znana, pojawiło się kilku nowych graczy.
14 sierpień 2014, admin, Wszystkich komentarzy: 21
Święto Wojska Polskiego w Chojnowie
15 sierpnia 2014, w Święto Wojska Polskiego będziemy gościć w Chojnowie Kompanię Honorową X Brygady Kawalerii Pancernej im. gen. broni Stanisława Maczka ze Świętoszowa. Żołnierze wezmą udział w mszy św. w intencji Ojczyzny oraz Apelu Poległych. W Rynku posłuchać będzie można Orkiestry Dętej pod batutą Piotra Koziara oraz zespołu F.A.N.T. z Wrocławia. Szczegóły na plakatach.
14 sierpień 2014, Maciek, Wszystkich komentarzy: 0
Piłkarski weekend przed nami. Chojnowianka i Rokitki ruszają do boju
Chojnowianka Chojnów i Czarni Rokitki ciężko pracują przed zbliżającą się ligą. Jakie wyniki osiągną w pierwszych meczach nie wiadomo. Możemy jedynie zgadywać. Dziś o 17:00 obędzie się ostatni trening Czarnych, którzy otrzymają ostatnie wskazówki od Mirosława Dragana. Już w sobotę o godzinie 16:00 Rokitki zmierzą się z Konfeksem Legnica w spotkaniu przed własną publicznością. Biało niebiescy w piątek odbędą ostatnie zajęcia na których dopracują szczegóły dotyczące niedzielnego starcia z Widawą Bierutów.
Sklep Bigform