Chojnow.pl
Nasza strona korzysta z plików Cookie. Czytaj więcej.
facebook twitter YT IG
Logowanie Rejestracja
PWSZ Legnica
  • OLA PHU
    • OLA PHU

Ostatnie gazetki

  • HTM Kowalczykowie
    • HTM Kowalczykowie
  • Gabinety lekarskie
    • Gabinety lekarskie

Aktualne wydarzenia

15 październik 2014, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Spotkanie uczniów technikum z policjantami

W piątek, 3 października o godzinie 12.30 miało miejsce spotkanie klas 1, 2 i 3 technikum z policjantami. Spotkanie, trwające półtorej godziny poprowadzili Pan Piotr Demiańczuk z Komendy Miejskiej w Chojnowie oraz Pan Andrzej Jurkowski z Komendy Miejskiej w Legnicy


15 październik 2014, UG Chojnów, Wszystkich komentarzy: 0
Zaproszenie na Recital prof. Stanisława Górki

Wójt Gminy Chojnów zaprasza na Recital prof. Stanisława Górki z okazji Dnia Edukacji Narodowej 19 października 2014 r. o godz. 16.00 w GOKiR w Piotrowicach.

15 październik 2014, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Rekonstrukcja Powstania Warszawskiego - videoW sobotę na chojnowskim rynku miała miejsce rekonstrukcja Powstania Warszawskiego. Udział w inscenizacji przedstawiającej ostatnie godziny historycznego wydarzenia wzięły grupy Festung Breslau oraz Chrobry I.

Serdecznie zapraszamy do obejrzenia filmu z sobotniej inscenizacji przygotowanego przez Portal Chojnów.

15 październik 2014, Maciek, Wszystkich komentarzy: 0
Podopieczni Marcina Rabandy z pierwszym miejscem w legnickim turnieju ligi trawiastej
W miniony weekend podopieczni Marcina Rabandy rywalizowali w kolejnym turnieju ligi trawiastej. Tym razem rywalizacja odbyła się w Legnicy. Zawodnicy z rocznika 2005 przystąpili do walki o zwycięstwo już w godzinach porannych. Na murawie zameldowali się piłkarze z:
15 październik 2014, Ania, Wszystkich komentarzy: 0
Czas na skarby w gminie Chojnów
Stowarzyszenia i grupy odnowy wsi działające na terenie Gminy Chojnów zapraszają wszystkich zainteresowanych do zabawy w poszukiwanie "skarbów" w ramach projektu realizowanego w Programie Działaj lokalnie. Bądź aktywny! Znajdź ciekawe miejsca w okolicy. Poznaj lokalne zabytki, zobacz jak przy pomocy GPS'a możesz aktywnie spędzić swój wolny czas. Nie czekaj, przyjdź na spotkanie! Wybierz odpowiednie dla Ciebie miejsce i termin spotkania, czekamy na Ciebie!
14 październik 2014, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Podsumowanie Dnia Dawcy Szpiku w chojnowskim Komisariacie Policji

Aby zwiększyć szansę na znalezienie dawcy dla pacjentów, 13 października w chojnowskim Komisariacie Policji zorganizowano Dzień Dawcy Szpiku. Wczoraj zarejestrowało się i tym samym dołączyło do grona potencjalnych dawców 16 osób.

14 październik 2014, Bogusława Kruk i Maria Lis, Wszystkich komentarzy: 1
Rozmaitości z SP3

Za nami prawie dwa miesiące kolejnego roku szkolnego. Jak zwykle w naszej szkole, oprócz zajęć dydaktycznych odbywają się imprezy o różnym charakterze, które rozwijają zainteresowania uczniów oraz integrują wychowanków szkoły.

14 październik 2014, admin, Wszystkich komentarzy: 1
W Domu Schrama świętowano Dzień Edukacji Narodowej

W poniedziałek, w Domu Schrama odbyła się uroczystość "Dzień Jubilata". Poprowadziły ją Pani Mirosława Spes i Pani Aneta Czapska. Celem uroczystości było docenienie działań długoletnich działaczy ZNP, wręczenie listów gratulacyjnych i statuetek oraz uczczenie obchodów założenia Oddziałowej Sekcji Administracji i Obsługi.

14 październik 2014, Maciek, Wszystkich komentarzy: 1
Juniorzy starsi gładko ograli Górnika Lubin
W minioną niedzielę juniorzy starsi, przed własną publicznością podejmowali ekipę Górnika Lubin. Nasi piłkarze, pod przewodnictwem Bogdana Kozłowskiego, przystąpili do tego spotkania bardzo ofensywnie. Już od pierwszych minut biało niebiescy chcieli pokazać rywalowi, kto będzie dzielił i rozdawał w tym meczu.
14 październik 2014, Partnerstwo, Wszystkich komentarzy: 0
Rezerwy Czarnych Rokitki zdeklasowały Premium Budziwojów
Zespół rezerw Czarnych Rokitki gładko pokonał Premium Budziwojów. Wysoka wygrana była adekwatna do sytuacji na boisku. Dzięki czwartej wygranej z rzędu zespół Czarnych Rokitki wskoczył na trzecią pozycję w tabeli.
14 październik 2014, admin, Wszystkich komentarzy: 0
"Moje miejsce na Ziemi"- wernisaż wystawy fotografii Dariusza Matysa

W ubiegły piątek, w Bibliotece Miejskiej odbył się wernisaż wystawy fotografii Dariusza Matysa "Moje miejsce na Ziemi". Na wystawie zaprezentowano ponad 170 fotografii. Wśród nich znajdują się fotografie zabytków oraz przyrody, miejsc, które są doskonale znane mieszkańcom Chojnowa. Najstarsze zdjęcia pochodzą z lat 70-tych ubiegłego wieku.


Sklep Bigform