Chojnow.pl
Nasza strona korzysta z plików Cookie. Czytaj więcej.
facebook twitter YT IG
Logowanie Rejestracja
PWSZ Legnica
  • OLA PHU
    • OLA PHU

Ostatnie gazetki

  • HTM Kowalczykowie
    • HTM Kowalczykowie
  • Gabinety lekarskie
    • Gabinety lekarskie

Aktualne wydarzenia

18 październik 2014, admin, Wszystkich komentarzy: 0
"Bezpieczna droga do dzkoły"-chojnowscy policjanci z wizytą w SP3 i przedszkolu w Miłkowicach

W dniach 15.10 i 17.10 obyły się dwa spotkania z cyklu „Bezpieczna droga do szkoły”. Mundurowi z chojnowskiego Komisariatu Policji- Pan Piotr Demiańczuk i Pan Henryk Rokita zawitali w Szkole Podstawowej nr 3 w Chojnowie oraz w przedszkolu w Miłkowicach.


17 październik 2014, PT KRUS w Legnicy , Wszystkich komentarzy: 0
Jest bezpieczniejOd początku tego roku do Placówki Terenowej KRUS w Legnicy, wpłynęło o 14 wypadków mniej niż w analogicznym okresie ubiegłego roku. Mamy nadzieję, że tendencja spadkowa utrzyma się i pod koniec roku będziemy mogli powiedzieć, że osiągnęliśmy kolejny maleńki sukces w walce o poprawę bezpieczeństwa rolników oraz o zmniejszeniu liczby zaistniałych wypadków.

17 październik 2014, Gimnazjum nr 2, Wszystkich komentarzy: 0
Festiwal Nauki EDUSCIENCE z udziałem Gimnazjum nr 2 w Chojnowie!

Gimnazjum nr 2 im Mikołaja Kopernika w Chojnowie już od dwóch lat uczestniczy w projekcie naukowo-edukacyjnym EDUSCIENCE. W minionym roku mieliśmy w szkole masową imprezę pod nazwą Piknik Edukacyjny Eduscience, na której gościliśmy młodzież z innych szkół, nie tylko z terenu Chojnowa. W tym roku udało nam się przekonać władze projektu aby planowany pierwotnie w Legnicy Festiwal Nauki mógł się odbyć w Chojnowie.


17 październik 2014, Deutsch- Wagen- Tour , Wszystkich komentarzy: 0
DWT- kolorowy niemiecki z dostawą do ucznia zagości w Gimnazjum nr 2

Już wkrótce do Chojnowa zawita wyjątkowy ogólnopolski projekt edukacyjny Deutsch-Wagen-Tour promujący naukę języka niemieckiego.

We wtorek 28 października będziemy gościć w Gimnazjum nr 2 im. Mikołaja Kopernika przy ulicy Konarskiego 4.

17 październik 2014, Maciek, Wszystkich komentarzy: 0
Kolejny niewybuch znaleziony w Rokitkach
W miniony czwartek około godziny 14:00 Ochotnicza Straż Pożarna z Rokitek dostała wezwanie do znalezionego niewybuchu. Strażacy zabezpieczyli teren na torowisku kolejowym pomiędzy Rokitkami, a jednostką wojskową w Duninowie.
16 październik 2014, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Biblioteka Miejska zaprasza na spotkanie z podróżnikiem Wojciechem DrzewickimW piątek, 17 października o godzinie 18.00 w Bibliotece Miejskiej odbędzie się spotkanie z chojnowskim podróżnikiem Wojciechem Drzewickim. Wystąpi w roli wykładowcy- przedstawi słuchaczom sylwetkę geologa, mineraloga, inżyniera górnictwa Ignacego Domeyki.
16 październik 2014, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Festiwal Nauki Eduscience za nami

Wczoraj na terenie Rynku Miejskiego odbył się Festiwal Nauki Eduscience. Wydarzenie spotkało się z dużym zainteresowaniem uczniów i nauczycieli, którzy w dużym gronie przybyli do rynku, aby brać udział w pokazach naukowych prezentowanych w wielu namiotach tematycznych i na scenie oraz konkursach z nagrodami.

16 październik 2014, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Zdarzenie drogowe- tir uderzył w busa

Dziś, po godzinie 9-tej miało miejsce zdarzenie drogowe na wysokości stacji paliw w Dobroszowie. Kierowca małego busa, jadący drogą krajową nr 94, skręcając na stację paliw, nie ustąpił pierwszeństwa jadącemu z naprzeciwka kierowcy tira. Mimo prób hamowania, tir uderzył w busa, poważnie go uszkadzając. Choć zderzenie wyglądało bardzo poważnie, kierowca miał wiele szczęścia- nie odniósł żadnych obrażeń.

16 październik 2014, Maciek, Wszystkich komentarzy: 0
Zakończenie sezonu Sigo Gim 1 w Chojnowie
W minioną sobotę klub kolarski Sigo Gim 1 z Chojnowa oficjalnie zakończył sezon, który obfitował w wiele zwrotów akcji. Podopieczni Eugeniusza Bobiowskiego przeżyli w tym roku wiele wzlotów i upadków, drobnych kontuzji oraz defektów rowerów. Nic jednak nie stanęło na przeszkodzie, aby wszyscy razem i szczęśliwie dobrnęli do ostatniego wyścigu. Po jego zakończeniu zawodnicy i zawodniczki mogli już spokojnie myśleć o zasłużonym odpoczynku.
15 październik 2014, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Spotkanie uczniów technikum z policjantami

W piątek, 3 października o godzinie 12.30 miało miejsce spotkanie klas 1, 2 i 3 technikum z policjantami. Spotkanie, trwające półtorej godziny poprowadzili Pan Piotr Demiańczuk z Komendy Miejskiej w Chojnowie oraz Pan Andrzej Jurkowski z Komendy Miejskiej w Legnicy


15 październik 2014, UG Chojnów, Wszystkich komentarzy: 0
Zaproszenie na Recital prof. Stanisława Górki

Wójt Gminy Chojnów zaprasza na Recital prof. Stanisława Górki z okazji Dnia Edukacji Narodowej 19 października 2014 r. o godz. 16.00 w GOKiR w Piotrowicach.

Sklep Bigform