Chojnow.pl
Nasza strona korzysta z plików Cookie. Czytaj więcej.
facebook twitter YT IG
Logowanie Rejestracja
PWSZ Legnica
  • OLA PHU
    • OLA PHU

Ostatnie gazetki

  • HTM Kowalczykowie
    • HTM Kowalczykowie
  • Gabinety lekarskie
    • Gabinety lekarskie

Aktualne wydarzenia

21 październik 2014, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Pobił za 150 zł.

Funkcjonariusze policji z Komisariatu w Chojnowie zatrzymali 24-letniego mężczyznę, który najpierw ukradł spotkanemu na ulicy mieszkańcowi Poznania 150 zł a następnie, kiedy ten próbował odzyskać pieniądze dotkliwie go pobił.

21 październik 2014, admin, Wszystkich komentarzy: 7
Urząd Gminy zasypywany wnioskami o wpis na listę wyborców

Przedwyborcza gorączka sprawiła, że w Gminie Chojnów przybywa głosujących. UG zasypywany jest wnioskami o wpis na listę wyborców. W ostatnim czasie wpłynęło 35 wniosków, a część z nich dostarczyli kandydujący ponownie radni. Zapraszamy do obejrzenia niedzielnego wydania Faktów Wrocław, w którym poruszono tę sprawę.


http://www.tvp.pl/wroclaw/informacyjne/fakty/wideo/19102014-g2200/17314350

21 październik 2014, admin, Wszystkich komentarzy: 0
KONCERT CHARYTATYWNY DLA MARKA SMOLENIA
23 października (czwartek) w Domu Schrama o godzinie 18:00 odbędzie się koncert charytatywny dla Marka Smolenia. Wystąpi zespół "Pokolenia". Wstęp wolny. Serdecznie zapraszamy!!
21 październik 2014, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Konkurs plastyczny i fotograficzny "Chrońmy Przyrodę Ojczystą"Towarzystwo Przyjaciół Dzieci wraz ze Szkolnym Schroniskiem w Legnicy ogłaszają konkurs „Chrońmy Przyrodę Ojczystą”. Jego głównym celem jest edukacja ekologiczna dzieci i młodzieży.
20 październik 2014, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Wojciech Drzewicki o Ignacym Domeyce
W ubiegły piątek, w Bibliotece Miejskiej odbyło się spotkanie z chojnowskim podróżnikiem- Wojciechem Drzewickim. Poprowadził wykład, w którym opowiedział słuchaczom o swoich zainteresowaniach i inspiracjach. Odpowiedział na pytanie, dlaczego tak duże znaczenie ma dla niego postać Ignacego Domeyki.
20 październik 2014, Gimnazjum nr 1, Wszystkich komentarzy: 6
Otrzęsiny klas pierwszych w Gimnazjum nr 1 (VIDEO)
9 października uczniowie klas pierwszych zostali oficjalnie przyjęci w poczet społeczności Gimnazjum nr 1 im. Jana Pawła II w Chojnowie. O godzinie 10.30 na szkolnej sali gimnastycznej rozpoczęła się część oficjalna uroczystości. Gospodarze klas pierwszych w imieniu swoim oraz koleżanek i kolegów złożyli przed panią dyrektor Elżbietą Fałat przyrzeczenie o sumiennym wypełnianiu nałożonych na nich obowiązków.
20 październik 2014, SFORA Chojnów , Wszystkich komentarzy: 0
Złoto, srebro i brąz dla SFORY na MMM Opole 2014 w Taekwondo Olimpijskim.
Niedziela 19 października 2014 r. dla 11-12 letnich zawodniczek i zawodników Taekwondo Olimpijskiego z województwa dolnośląskiego, małopolskiego, opolskiego i śląskiego, upłynęła pod znakiem Międzywojewódzkich Mistrzostw Młodzików, których organizatorem był Opolski Klub Taekwondo. Zaledwie dwuosobowa reprezentacja LMKS SFORA Chojnów wywalczyła 3 medale.
20 październik 2014, Galeria Piastów , Wszystkich komentarzy: 0
WIELKIE OTWARCIE KRĘGIELNI

Już w sobotę 25 października zapraszamy na wielkie otwarcie Kręgielni Play City na IV piętrze Galerii Piastów. Nowa jakość na mapie Legnicy! Pokazy mistrzów, degustacje, koncert i wspólna zabawa do późnych godzin nocnych. Imprezę nakręca: Krzysztof Skiba! Wstęp bezpłatny!

20 październik 2014, Maciek, Wszystkich komentarzy: 0
Chojnowski turniej ligi trawiastej za nami (foto)
W sobotnie popołudnie na chojnowskim Orliku odbył się kolejny już turniej ligi trawiastej z udziałem podopiecznych Marcina Rabandy. Nareszcie spotkania rozegrane zostały w Chojnowie. Dzieci na własnej murawie czuły się znacznie pewniej. Młodzi piłkarze dopingowani przez swoich rodziców, dziadków czy też znajomych dali z siebie wszystko.
18 październik 2014, Maciek, Wszystkich komentarzy: 0
Podział punktów w meczu na "szczycie" okręgówki. Czarni przywieźli punkt ze Złotoryi
W czasie kiedy Chojnowianka rywalizowała z GKS`em Kobierzyce o pierwsze zwycięstwo w IV lidze, w sąsiedniej Złotoryi odbywał się mecz na "szczycie" okręgówki. Czarni Rokitki walczyli o fotel wicelidera z Górnikiem Złotoryja. Spotkanie to rozpoczęło dosyć zaskakująco, gospodarze śmiało ruszyli do ataku i zyskali przewagę na murawie. Górnik prowadził grę i tym samym stworzył kilka sytuacji pod bramką Andruszki.
18 październik 2014, Maciek, Wszystkich komentarzy: 5
Chojnowianka straciła kolejne punkty. Przegraliśmy na "własnym" terenie. (fotorelacja)
Dziś o 16:00 rozpoczęło się kolejne spotkanie IV ligi dolnośląskiej z udziałem Chojnowianki. Nasz Klub Sportowy z nowym numerem jeden - Kornelem Koziarzem bardzo ofensywnie przystąpił do tego spotkania. Niestety na murawie zabrakło kilku podstawowych piłkarzy pauzujących za kartki m.in Serkiesa, Kowalczyka czy też Tucholskiego.
Sklep Bigform