Chojnow.pl
Nasza strona korzysta z plików Cookie. Czytaj więcej.
facebook twitter YT IG
Sign in Sign up
Cuprum Arena Cuprum Arena
  • Nowe mieszkania
    • Nowe mieszkania

  • OLA PHU
    • OLA PHU

Latest newsletters

  • HTM Kowalczykowie
    • HTM Kowalczykowie
  • Gabinety lekarskie
    • Gabinety lekarskie

Current events

11 December 2014, admin, All comments: 0
"Gdziekolwiek mnie rzucisz"- w styczniu premiera nowej książki chojnowianina Dionisiosa Sturisa

W czerwcu ubiegłego roku ukazała się pierwsza książka chojnowianina- "Grecja. Gorzkie pomarańcze". Powstała w efekcie doświadczeń Dionisa, zgromadzonych podczas pracy dla radia i osobistych poszukiwań. Na czytelników czeka już jego kolejny reportaż literacki, którego premiera zaplanowana jest na 28 stycznia 2015 roku. Książka jest zbiorem opowieści o Manxach i Polakach-ich splątanych losach.

11 December 2014, Redaktorka, All comments: 0
Kulturalny Czwartek - część I
W dniu dzisiejszym rozpoczynamy serię artykułów poświęconą swobodnemu spojrzeniu na kulturę. Systematycznie w każdy czwartek pojawiać się będą "kulturalne" felietony, dzięki którym każdy z Was będzie mógł znaleźć coś dla siebie - poczynając od książki, po filmy, teatr czy sztukę. Serdecznie zapraszamy do lektury!
11 December 2014, Redaktorka, All comments: 2
Chojnowianie na podium XXII Świdnickiego Festiwalu TańcaChojnowski zespół Brooklyn powraca do Chojnowa jak zwykle z pucharami i medalami. Tym razem nagrody wytańczyli na XXII Świdnickim Festiwalu Tańca organizowanym przez Młodzieżowy Dom Kultury w Świdnicy. Na podium tego turnieju stanęli również chojnowianie - Piotr Korol oraz Karolina Ziomek.
11 December 2014, Rodzice, All comments: 0
Podziękowanie dla Restauracji "Pałacyk" za przygotowanie tegorocznych Mikołajek.
Rodzice dzieci uczęszczających do Szkółki Piłkarskiej Stefana Stala pragną złożyć serdeczne podziękowanie właścicielom chojnowskiej Restauracji „Pałacyk” za wszelką pomoc i zaangażowanie w organizację tegorocznych Mikołajek, które w bardzo ciekawej formie odbyły się w Hali Sportowej Powiatowego Zespołu Szkół.
10 December 2014, admin, All comments: 0
Jarmark Świąteczny po raz trzeci w Chojnowie

Już w najbliższą niedzielę o godz. 15.00, chojnowski Rynek zamieni się w miejsce magiczne. Wszystko to za sprawą Jarmarku Świątecznego, który odbędzie się w naszym mieście po raz trzeci. Tego dnia w centrum Chojnowa staną świąteczne stragany pełne kartek, ozdób choinkowych, obrazów i wypieków.

10 December 2014, admin, All comments: 0
Jakub Grzela z "Trójki" zdobywa kolejne trofea

Nie tak dawno pisaliśmy o osiągnięciach Jakuba Grzeli w Ogólnopolskim Turnieju o Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Mirsk. Od tego czasu Kubie udało się powiększyć liczbę zwycięstw. Młody judoka wziął udział w Ogólnopolskim Turnieju Mikołajkowym Ju-jitsu pod patronatem Prezydenta Miasta Zielona Góra, który zakończył się kolejnym sukcesem.


10 December 2014, Galeria Piastów, All comments: 0
WYSPA LEGO w Galerii Piastów!
Dla wszystkich tych, którzy szukają prezentu na święta, a przede wszystkim dla wszystkich miłośników klocków LEGO mamy dobrą wiadomość! Z dniem 6 grudnia w Parku Rozrywki Play City na 2 piętrze Galerii Piastów otworzono specjalną wyspę na licencji LEGO.
10 December 2014, Redaktorka, All comments: 0
Uczniowie PZS z odwiedzinami w Świebodzicach i Szklarach Górnych
Uczniowie Powiatowego Zespołu Szkół w Chojnowie, już kolejny rok z rzędu wykazują się bardzo szlachetnymi inicjatywami. W tym roku z okazji Mikołajek odwiedzili Dom Pomocy Społecznej w Świebodzicach oraz w Ośrodku Szkolno-Wychowawczym w Szklarach Górnych.
10 December 2014, Redaktorka, All comments: 0
Praca basenu podczas nadchodzących dni świątecznychBasen Miejski w Chojnowie informuje o planowanych przerwach podczas nadchodzących dni świątecznych. Zmiany nastąpiły w poszczególnych dniach: 24-26 i 31 grudnia br. oraz 1 stycznia 2015 roku. Reszta dni pozostaje bez zmian.
09 December 2014, Maciek, All comments: 3
Zdarzenie drogowe w Michowie. Volkswagen wymusił pierwszeństwo.
Dziś około godziny 13:30, w pobliskim Michowe, doszło do zdarzenia drogowego z udziałem pojazdu osobowego oraz ciężarówki. Jadąca pojazdem marki Volkswagen kobieta nie ustąpiła pierwszeństwa ciężarówce zmierzającej drogą krajową 94 w kierunku Bolesławca. Na całe szczęście nikomu nic się nie stało i obeszło się bez pomocy medycznej.
09 December 2014, Maciek, All comments: 0
Zawsze mi się marzyła gra Czarnych Rokitek w IV lidze - rozmowa z Bogdanem Styrkowcem

Czarni Rokitki zakończyli zmagania rundy jesiennej w klasie okręgowej na doskonałym piątym miejscu. Nie mała w tym zasługa prezesa klubu - Bogdana Styrkowca z którym udało nam się przeprowadzić rozmowę. Serdecznie zapraszamy do lektury.

Sklep Bigform