Chojnow.pl
Nasza strona korzysta z plików Cookie. Czytaj więcej.
facebook twitter YT IG
Sign in Sign up
Cuprum Arena Cuprum Arena
 • Nowe mieszkania
  • Nowe mieszkania

 • OLA PHU
  • OLA PHU

Latest newsletters

 • HTM Kowalczykowie
  • HTM Kowalczykowie
 • Gabinety lekarskie
  • Gabinety lekarskie

Current events

13 December 2014, admin, All comments: 0
Sesja Rady Miejskiej Miasta Chojnowa 9.12.2014

We wtorek tj. 9 grudnia w sali posiedzeń /nr 11 II p/Urzędu Miejskiego w Chojnowie odbyła się druga w kadencji sesja Rady Miejskiej. Poniżej zapis video całej sesji. Zapraszamy do obejrzenia.

13 December 2014, Redaktorka, All comments: 3
Prace remontowe w auli w Gimnazjum nr 2 w Chojnowie
Jednym z najważniejszych pomieszczeń w budynku Gimnazjum nr. 2 im. Mikołaja Kopernika w Chojnowie jest szkolna aula. Od września aż do czerwca odbywają się tam wszystkie szkole imprezy, gromadząc szerokie grono uczniów.W ostatnim czasie aula doczekała się prac remontowych.
12 December 2014, PZS , All comments: 2
Chojnowianie stypendystami Prezesa Rady Ministrów

11.12.2014 r. w Teatrze Zdrojowym im. Henryka Wieniawskiego w Szczawnie Zdroju odbyła się uroczysta Gala Stypendystów Prezesa Rady Ministrów i Ministra Edukacji Narodowej. Zarówno naszą szkołę jak i Powiat Legnicki reprezentowała dwójka uczniów, którzy zostali stypendystami Prezesa Rady Ministrów.

12 December 2014, Redaktorka, All comments: 0
II Sesja Rady Gminy Chojnów (video)
W poniedziałek 8 grudnia br. odbyła się druga w kadencji sesja Rady Gminy. Podczas sesji przedstawiono sprawozdanie z działań wójta elekta - Mieczysława Kasprzaka. Nastąpiło również oficjalne przekazanie "władzy" nowemu wójtowi, Andrzejowi Pyrzowi oraz złożenie przez niego przysięgi. Zapraszamy do oglądnięcia zapisu video.
12 December 2014, admin, All comments: 0
Uroczyste podsumowanie XV Dolnośląskich Igrzysk LZS, Mieszkańców Wsi i Miast

W hali widowiskowo-sportowej Regionalnego Centrum Sportowego w Lubinie, w dniu 10 grudnia 2014 r. podsumowano XV Dolnośląskie Igrzyska LZS i Mieszkańców Wsi i Miast, których organizatorem jest Dolnośląskie Zrzeszenie Ludowe Zespoły Sportowe we Wrocławiu.

12 December 2014, Redaktorka, All comments: 0
Wielki Szkolny Konkurs Filmowy o tematyce świątecznej w Gimnazjum nr 1
Święta zbliżają się do nas co raz większymi krokami. Najbardziej zauważyć to możemy w Gimnazjum nr 1 w Chojnowie, które pełne jest przedświątecznych życzeń. Wszystko to spowodowane jest Wielkim Szkolnym Konkursem Filmowym o tematyce świątecznej.
12 December 2014, admin, All comments: 0
Biblioteka Miejska zaprasza dzieci na "Zajęcia Bożonarodzeniowe"

Święta to czas wyczekiwany przez wszystkich, również tych najmłodszych. Z przyjemnością pomagają przy ozdabianiu choinki i tworzeniu w mieszkaniu świątecznego klimatu. Najpiękniej zaprezentują się własnoręcznie wykonane łańcuchy czy bombki. Dzięki zajęciom plastycznym, organizowanym w Bibliotece Miejskiej, każde dziecko bez trudu poradzi sobie z wykonaniem świątecznych dekoracji.

12 December 2014, Redaktorka, All comments: 0
Młodzieżowy Dyskusyjny Klub Książki
"Czytanie książek to najpiękniejsza zabawa, jaką sobie ludzkość wymyśliła" - Wisława Szymborska. Dla Młodzieżowego Dyskusyjnego Klubu Książki z Gimnazjum nr 1 czytanie to bez wątpienia najlepsza rozrywka.
11 December 2014, Redaktorka, All comments: 7
Uwaga silny wiatr. Orkan Aleksandra nadciąga nad Dolny Śląsk
Orkan Aleksandra nadciąga do Polski od strony Wielkiej Brytanii. Swoim zasięgiem obejmować będzie Europę północną i zachodnią. Silnie wiać ma również w województwie dolnośląskim. Orkan dotrze do nas w piątek około godziny 10 rano i skończy się dopiero w sobotę nad ranem.
11 December 2014, Maciek, All comments: 0
Zgarnij darmowy karnet i jedz naleśniki do woli w Restauracji Polka. Aktualizacja - wyniki.

Masz ochotę na darmowe naleśniki? Jeśli tak to dobrze trafiłeś. Dziś w Restauracji Polka odbywać się będzie FESTIWAL NALEŚNIKÓW. Z tej właśnie okazji przygotowaliśmy dla Was karnety na darmowe naleśniki. Nie zwlekaj dłużej, weź udział w konkursie i jeszcze dziś skosztuj do woli pysznych naleśników!

11 December 2014, admin, All comments: 0
Finał Szlachetnej Paczki już w najbliższy weekend!

Finał Szlachetnej Paczki odbędzie się już w najbliższy weekend! W dniach 13-14 grudnia magazyn przy ul. Poźniaków (w liceum) zapełni się darami przygotowanymi dla potrzebujących rodzin.

Sklep Bigform