Chojnow.pl
Nasza strona korzysta z plików Cookie. Czytaj więcej.
facebook twitter YT IG
Sign in Sign up
PWSZ Legnica
  • OLA PHU
    • OLA PHU
  • HTM Kowalczykowie
    • HTM Kowalczykowie

Current events

26 September 2014, admin, All comments: 3
Trening pod czujnym okiem mistrza
W piątek, 26 września w Szkole Podstawowej nr 4 odbyło się spotkanie z polskim pływakiem Radosławem Kawęckim. Specjalizuje się on w stylu grzbietowym i jest dwukrotnym mistrzem Europy na dystansie 200 metrów.
26 September 2014, admin, All comments: 2
Wieża ciśnień strażakom nie straszna

W dniu 23 września 2014 roku na Wzgórzu Chmielowym znajdującym się w Parku Piastowskim w Chojnowie odbyły się XIII Mistrzostwa PSP Województwa Dolnośląskiego w Ratownictwie Wysokościowym. Zawody te zostały zorganizowane przez Komendę Miejską Państwowej Straży Pożarnej w Legnicy.
26 September 2014, Maciek, All comments: 0
Czarni Rokitki powalczą o pierwszą trójkę klasy okręgowej. Zapowiedź meczu
Już jutro w Rokitkach odbędzie się kolejne spotkanie ligowe z udziałem Czarnych. Ekipa z naszej gminy, wypoczęta z powodu braku spotkania pucharowego, przystąpi do rywalizacji o ligowe punkty. Rywalem będzie dobrze spisująca się drużyna GKS`u Męcinka. Goście, którzy zawitają jutro do Rokitek mają bardzo dobry stosunek bramkowy.
26 September 2014, Maciek, All comments: 0
"Widoki Bez Granic" w Nowej Rudzie z udziałem UKK Oriens MTB (VIDEO+FOTO)
"Widoki Bez Granic" pod takim hasłem odbyła się tegoroczna edycja wyścigu w Nowej Rudzie. Głównym organizatorem był Urząd Miasta w Nowej Rudzie oraz UKS Centrum Nowa Ruda. Na tej imprezie sportowej nie zabrakło chojnowskiego akcentu w postaci UKK Oriens MTB.
25 September 2014, Maciek, All comments: 0
Groźny wyciek oleju na drodze wojewódzkiej 328 w Roktkach.
Dziś w godzinach popołudniowych droga wojewódzka 328 łącząca pobliskie Rokitki z Chocianowem została wyłączona z ruchu. Wszystko to za sprawą wycieku oleju, który pojawił się na skrzyżowaniu w Chocianowie, a zakończył w Rokitkach. Najprawdopodobniej był to wyciek z cysterny lub też uszkodzony zbiornik na paliwo.
25 September 2014, Maciek, All comments: 0
Czasówka Kaczawska wprost na jeleniogórską "Kapelę".
Sigo Gim 1 nie odpuszcza kolejnego weekendu z zawodami kolarskimi. W minioną sobotę podopieczni Eugeniusza Bobiowskiego wybrali się na „Czasówkę Kaczawską 2014”. Ta impreza sportowa została zorganizowana przez Stowarzyszenie Cyklisów Jelenia Góra oraz Urząd Miejski w Wojcieszowie. Wojcieszów, Podgórki – tutaj odbywał się wyścig na odcinku 8,5 kilometra.
25 September 2014, Maciek, All comments: 0
Sokół Krzywa nie dał szans Chrobremu II Głógów - faworyt na kolanach
Bardzo dobre wieści napływają z pobliskiej Krzywej. Otóż w dniu wczorajszym lokalny Sokół walczył o awans do kolejnej rundy Pucharu Polski. No i…. udało się. Podopieczni Łukasza Kurczaka rozgromili Chrobrego II Głogów, który był niemalże faworytem do zwycięstwa. Szanse gości na dalszą grę pogrzebali Hawrylów oraz dwukrotnie Gapski.
25 September 2014, Maciek, All comments: 0
Sobota należała do UKK Oriens MTB. Dwa triumfy jednego dnia.
W minioną sobotę Uczniowski Klub Kolarski Oriens MTB wziął udział w Otwartych Zawodach w Kolarstwie Góskim. Tym razem młodzi chojnowianie wybrali się do Witkówka w okolicach Myśliborza, aby tam rywalizować o punkty do Challange`u MTB. Organizatorzy przygotowali trasę okrężną na odcinku trzech kilometrów ze startem i metą w Myśliborzu na parkingu Parku Krajoznawczego "Chemy".
25 September 2014, admin, All comments: 0
Konradówka zaprasza
W najbliższą niedzielę odbędzie się kolejna impreza w ramach programu "Odnowa Wsi Dolnośląskiej".Tym razem zapraszamy do Konradówki gdzie odbędą się dożynki połączone ze Świętem św. Michała. Wszystko rozpocznie się o godzinie 13.00 Mszą Św. w kościele p.w. św.Michała Archanioła.
25 September 2014, podinsp. Sławomir Masojć, All comments: 0
Uwaga! Oszuści atakują.
W środę legnicka Policja poinformowana została o dwóch przypadkach próby dokonania oszustwa na tzw. „wnuczka”. Do dwóch mieszkanek Legnicy w wieku 74 i 85 lat zadzwoniła młoda osoba przedstawiając się raz jako córka, drugi raz jako synowa i usiłowała wyłudzić pieniądze. Obie Panie nie dały się oszukać i o próbie oszustwa powiadomiły Oficera Dyżurnego.
25 September 2014, admin, All comments: 0
Sesja Rady Miejskiej ChojnowaDzisiaj o godzinie 13.00 w sali posiedzeń /nr 11 II p/ Urzędu Miejskiego w Chojnowie odbędzie się sesja Rady Miejskiej Chojnowa.
Sklep Bigform