Chojnow.pl
Nasza strona korzysta z plików Cookie. Czytaj więcej.
facebook twitter YT IG
Sign in Sign up
PWSZ Legnica
  • OLA PHU
    • OLA PHU
  • HTM Kowalczykowie
    • HTM Kowalczykowie

Current events

25 September 2014, Maciek, All comments: 0
Czasówka Kaczawska wprost na jeleniogórską "Kapelę".
Sigo Gim 1 nie odpuszcza kolejnego weekendu z zawodami kolarskimi. W minioną sobotę podopieczni Eugeniusza Bobiowskiego wybrali się na „Czasówkę Kaczawską 2014”. Ta impreza sportowa została zorganizowana przez Stowarzyszenie Cyklisów Jelenia Góra oraz Urząd Miejski w Wojcieszowie. Wojcieszów, Podgórki – tutaj odbywał się wyścig na odcinku 8,5 kilometra.
25 September 2014, Maciek, All comments: 0
Sokół Krzywa nie dał szans Chrobremu II Głógów - faworyt na kolanach
Bardzo dobre wieści napływają z pobliskiej Krzywej. Otóż w dniu wczorajszym lokalny Sokół walczył o awans do kolejnej rundy Pucharu Polski. No i…. udało się. Podopieczni Łukasza Kurczaka rozgromili Chrobrego II Głogów, który był niemalże faworytem do zwycięstwa. Szanse gości na dalszą grę pogrzebali Hawrylów oraz dwukrotnie Gapski.
25 September 2014, Maciek, All comments: 0
Sobota należała do UKK Oriens MTB. Dwa triumfy jednego dnia.
W minioną sobotę Uczniowski Klub Kolarski Oriens MTB wziął udział w Otwartych Zawodach w Kolarstwie Góskim. Tym razem młodzi chojnowianie wybrali się do Witkówka w okolicach Myśliborza, aby tam rywalizować o punkty do Challange`u MTB. Organizatorzy przygotowali trasę okrężną na odcinku trzech kilometrów ze startem i metą w Myśliborzu na parkingu Parku Krajoznawczego "Chemy".
25 September 2014, admin, All comments: 0
Konradówka zaprasza
W najbliższą niedzielę odbędzie się kolejna impreza w ramach programu "Odnowa Wsi Dolnośląskiej".Tym razem zapraszamy do Konradówki gdzie odbędą się dożynki połączone ze Świętem św. Michała. Wszystko rozpocznie się o godzinie 13.00 Mszą Św. w kościele p.w. św.Michała Archanioła.
25 September 2014, podinsp. Sławomir Masojć, All comments: 0
Uwaga! Oszuści atakują.
W środę legnicka Policja poinformowana została o dwóch przypadkach próby dokonania oszustwa na tzw. „wnuczka”. Do dwóch mieszkanek Legnicy w wieku 74 i 85 lat zadzwoniła młoda osoba przedstawiając się raz jako córka, drugi raz jako synowa i usiłowała wyłudzić pieniądze. Obie Panie nie dały się oszukać i o próbie oszustwa powiadomiły Oficera Dyżurnego.
25 September 2014, admin, All comments: 0
Sesja Rady Miejskiej ChojnowaDzisiaj o godzinie 13.00 w sali posiedzeń /nr 11 II p/ Urzędu Miejskiego w Chojnowie odbędzie się sesja Rady Miejskiej Chojnowa.
25 September 2014, Maciek, All comments: 1
Rokitki zwyciężają walkowerem. Meczu Pucharu Polski dzisiaj nie będzie.
Rokitki znalazły się w kolejnej, tym razem III rundzie Pucharu Polski. Nie potrzeba było wiele, Prochowiczanka Prochowice zrezygnowała z powodów kadrowych z przyjazdu do Rokitek. Czarni zatem zwyciężyli walkowerem 3:0 i tym samym zyskali promocję do następnej rundy. Rywale wysłali pismo do OZPN`u, w którym wyjaśnili przyczyny nie stawienia się na dzisiejsze spotkanie. Główne problemy Prochowiczanki wynikają z daty, w której docelowo miał zostać rozegrany mecz. Wielu zawodników pracuje i nie będzie miało możliwości zasilić swojej ekipy.
25 September 2014, Partnerstwo, All comments: 0
24 WRZEŚNIA RUSZA SZKÓŁKA PŁYWACKA SAIL SWIM!
Szkółka pływacka Sail Swim – Jakub Jakubowski po wakacyjnej przerwie wznawia działalność na Basenie Miejskim w Chojnowie. Zapraszamy wszystkie dzieci powyżej 6 roku życia na zajęcia nauki i doskonalenia pływania!
24 September 2014, admin, All comments: 3
Sala Doświadczania Świata już otwarta
Wczorajszy dzień w Powiatowej Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej to Dzień Otwarty – „Rozumiemy, wspieramy, pomagamy”. Połączony był on z uroczystym rozpoczęciem działalności Sali Doświadczania Świata.
24 September 2014, Małgorzata Uroda, All comments: 0
10 zasad skutecznego odchudzania
Zmagasz się z nadwagą od lat i nie wiesz jak się z tym uporać? Brakuje Ci energii, dokucza ból stawów, a zakup ubrań to istny koszmar? Próbowałaś(eś) wielu diet i każda kończyła się fiaskiem? Brakuje Ci motywacji do zmian, jesteś znudzona(y) nieudanymi próbami? O to kilka rad, które ułatwią skuteczne odchudzanie.
23 September 2014, admin, All comments: 3
XII Wrześniowe Kresowiana za nami (FOTO + VIDEO)XII Wrześniowe Kresowiana już za nami. Biała, mała miejscowość z terenu gminy Chojnów po raz kolejny przyjęła u siebie tysiące gości. Tradycją stały się już spotkania, których zadaniem jest pomoc ludziom, którzy pragną odnaleźć swoją przeszłość, swoją małą Ojczyznę. Każdego roku "Wrześniowe Kresowiana" chcą przybliżyć kulturę oraz tradycje kresowe. W tym roku impreza po raz pierwszy odbyła się bez udziału śp. Ks. Krzysztofa Bojki, który był pomysłodawcą oraz inicjatorem owego przedsięwzięcia. To właśnie jego pamięci dedykowane były tegoroczne, XII Wrześniowe Kresowiana.
Sklep Bigform