Chojnow.pl
Nasza strona korzysta z plików Cookie. Czytaj więcej.
facebook twitter YT IG
Sign in Sign up
Sklep Bigform
 • OLA PHU
  • OLA PHU
 • OLA PHU
  • OLA PHU

Latest newsletters

 • HTM Kowalczykowie
  • HTM Kowalczykowie
 • Gabinety lekarskie
  • Gabinety lekarskie

Current events

27 November 2014, admin, All comments: 0
Szczeniak szuka domu!/ Aktualizacja- szczeniak ma nowego właściciela

Dziś w nocy, na podwórko jednego z domów w Budziwojowie podrzucono szczeniaka. Piesek jest spokojny, bardzo posłuszny, samodzielnie je, a także reaguje, gdy się go woła.Obecnie piesek przebywa u jednej z rodzin w Budziwojowie. Bardzo prosimy o pomoc w znalezieniu domu dla szczeniaka!

27 November 2014, Redaktorka, All comments: 0
I Miejsko - Gminny Turniej Tenisa Stołowego Szkół PodstawowychGimnazjum nr 2 im. Mikołaja Kopernika, Gminne Zrzeszenie LZS oraz Klub Tenisa Stołowego LZS Jerzmanka Jerzmanowice organizują I Miejsko – Gminny Turniej Tenisa Stołowego Szkół Podstawowych.
27 November 2014, FEERUM S.A., All comments: 0
FEERUM SA WYRÓŻNIONA PRZEZ FESE I KOMISJĘ EUROPEJSKĄ
Firma Feerum S.A., jeden z największych w Polsce producentów kompleksowych elewatorów zbożowych, służących do suszenia i magazynowania produktów roślinnych, takich jak m.in. zboża, rośliny strączkowe i oleiste, kukurydza i inne, zdobyła nagrodę główną podczas gali „European Small and Mid-Cap Awards” w kategorii „Most Innovative Newcommer”, czyli „najbardziej innowacyjny debiutant giełdowy”.
27 November 2014, admin, All comments: 0
Pies szuka właściciela!

We wtorek został znaleziony pies,błąkający się obok stacji PKP. Pies prawdopodobnie zgubił właściciela.Ma obrożę, jest bardzo zadbany, zdrowy (oglądał go weterynarz), posłuszny, łagodny i skory do zabawy.

27 November 2014, Redaktorka, All comments: 0
Samorządowy Informator SMS Samorządowy Informator SMS to system umożliwiający łatwe i szybkie przekazywanie informacji drogą sms-ową między mieszkańcami Gmin i Miast w Polsce. Przypominamy, że taki sposób przekazu informacji, wiosną zeszłego roku, został również udostępniony dla miasta Chojnów.
27 November 2014, admin, All comments: 0
Zdarzenie drogowe na ul. Dąbrowskiego

Dziś około godziny 10.00 na ul. Dąbrowskiego doszło do kolizji drogowej. Śmieciarka cofając, uderzyła w stojącego za nią Passata. Ze względu na brak ofiar i zablokowanie przejazdu, kierowcy od razu usunęli pojazdy z jezdni.

27 November 2014, Maciek, All comments: 0
Kolejna chojnowska inwestycja zakończona. Sala w SP 4 nie do poznania.
Kolejna inwestycja została zakończona, jeszcze nie oddano obiektu w SP4 do użytku, ale wszystko jest już dopięte na ostatni guzik. Sala zmieniła się nie do poznania. Nowa nawierzchnia, która posiada warstwę amortyzującą na pewno spełni oczekiwania wielu uczniów. Dodatkowo przebudowane zostały szatnie, w których pojawiły się prysznice. Nowy kompleks szatniowo sanitarny wygląda bardzo dobrze.
26 November 2014, admin, All comments: 0
W chojnowskich przedszkolach i Bibliotece Miejskiej świętowano Dzień Pluszowego Misia

Światowy Dzień Pluszowego Misia, który obchodzimy 25 listopada ustanowiono dokładnie w setną rocznicę powstania maskotki- w 2002 roku. Z tej okazji w chojnowskich przedszkolach i Bibliotece Miejskiej przygotowano dla najmłodszych moc atrakcji.

26 November 2014, Redaktorka, All comments: 2
Oczyszczalnia ścieków w Goliszowie własnością Chojnowa Wykup gruntów pod oczyszczalnie ścieków w Goliszowie rozpoczął się już w 1990 roku kiedy miasto i gmina Chojnów stanowiły jeszcze jeden organ. Kiedy między miastem a gminą doszło do rozłamu, nie od razu podzielono grunty. Oczyszczalnia ścieków stanęła pod znakiem zapytania. Pierwsze uregulowania stanu prawnego miały miejsce w lipcu tego roku. 14 listopada br. doszło do zniesienia współwłasności na podstawie aktu notarialnego i oczyszczalnia oficjalnie stała się własnością Chojnowa.
26 November 2014, admin, All comments: 0
Dofinansowanie dla Miejskiej Biblioteki w Chojnowie
23 czerwca br. zatwierdzony został podział budżetu dla bibliotek publicznych na rok 2014. Wśród z nich znalazła się między innymi Miejska Biblioteka Publiczna w Chojnowie. Pierwszym z priorytetów projektu było zakupienie nowości wydawniczych do bibliotek, z czego minimum 1/3 zakupu miała dotyczyć publikacji dla dzieci i młodzieży.
26 November 2014, Gimnazjum nr 2 w Chojnowie , All comments: 0
GIMNAZJUM NR 2 RZECZNIKIEM SPRAWIEDLIWEGO HANDLU

Gimnazjum nr 2 w Chojnowie przystąpiło do międzynarodowego pilotażowego projektu edukacyjno-aktywizującego pn. „Sprawiedliwi, aktywni, świadomi – budowa podstaw dla kampanii „Szkoły Przyjazne dla Sprawiedliwego Handlu”. Projekt porusza kwestie niesprawiedliwości społecznej i dyskryminacji ekonomicznej w zglobalizowanych łańcuchach dostaw. Celem projektu jest podniesienie wiedzy nt. warunków pracy w krajach Południa, kształtowanie świadomości konsumenckiej i postaw obywatelskich.