Chojnow.pl
Nasza strona korzysta z plików Cookie. Czytaj więcej.
facebook twitter YT IG
Sign in Sign up
Sklep Bigform
 • OLA PHU
  • OLA PHU
 • OLA PHU
  • OLA PHU

Latest newsletters

 • HTM Kowalczykowie
  • HTM Kowalczykowie
 • Gabinety lekarskie
  • Gabinety lekarskie

Current events

28 November 2014, admin, All comments: 0
O północy rozpocznie się cisza wyborcza
Piątek jest ostatnim dniem kampanii wyborczej. O północy z piątku na sobotę rozpocznie się cisza wyborcza, która potrwa do końca głosowania, czyli do niedzieli do godziny 21.00.W czasie trwania ciszy wyborczej zabronione jest publikowanie sondaży, agitowanie na rzecz wybranych kandydatów.
28 November 2014, Redaktorka, All comments: 0
Uwaga! Przerwa w dostawie wody w dniu 28.11.2014Chojnowski Zakład Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej w Chojnowie uprzejmie informuje, że w związku z awarią sieci wodociągowej i osadzeniu przyłącza hydrantowego na wysokości budynku Szkoły przy ul. Wojska Polskiego nastąpi przerwa w dostawie wody na ulicach:Rzemieślnicza, Sobieskiego, Wojska Polskiego, Królowej Jadwigi, Kilińskiego (od ul. Wolności do ul. Słowackiego), Słowackiego, Krasickiego, Chmielna.
Przerwy w dostawie wody w porze nocnej nastąpią w dniu:
28.11.2014 r. (z piątku na sobotę) od godz. 22:00 do godz. 6:00

28 November 2014, admin, All comments: 0
Andrzej Pyrz minimalnym zwycięzcą internetowej sondy.

W dniu dzisiejszym zamknęliśmy internetową sondę, w której minimalnie prowadził Andrzej Pyrz, zdobywając 42% głosów. Barbara Jasińska uzyskała 40% głosów, natomiast 2% głosującychnie była zdecydowana, dla kogo wyrazi swoje poparcie. 16% internautów zrezygnuje z udziału w wyborach

28 November 2014, Redaktorka, All comments: 0
Nowy plac zabaw przy Szkole Podstawowej nr 3 w Chojnowie

Już dzisiaj Szkoła Podstawowa nr 3 im. Marii Konopnickiej w Chojnowie może pochwalić się nowym placem zabaw, zrealizowanym w ramach projektu „Radosna Szkoła”.

28 November 2014, admin,
"Jako gmina musimy dać wiele od siebie" - rozmowa z Andrzejem Pyrzem

W związku ze zbliżającą się drugą turą wyborów w naszej gminie postanowiliśmy wyjść naprzeciw oczekiwaniom wyborców i przeprowadzić krótkie rozmowy z kandydatami na wójta. Z dwójki, która rywalizować będzie w najbliższą niedzielę o zwycięstwo Andrzej Pyrz wyraził chęć rozmowy. Serdecznie zapraszamy do lektury.

28 November 2014, SPW Niedźwiedzice, All comments: 0
„ Dni Kresowe Nie jest wart przyszłości ten, kto nie pamięta o przeszłości”
Na terenie wiejskiej Gminy Chojnów realizowany jest projekt dofinansowany ze środków Ministerstwa Pracy i Polityki Społecznej w ramach programu Na Rzecz Aktywności Społecznej Osób Starszych.Projekt realizuje Stowarzyszenie Przyjaciół Wsi Niedźwiedzice. Realizacja działań rozpoczęła się jeszcze w sierpniu i potrwa do grudnia 2014.
28 November 2014, Redaktorka, All comments: 0
Pasowanie na ucznia w Szkole Podstawowej nr 4 im. Janusza Korczaka w Chojnowie (video)

Jaki jest najważniejszy dzień w życiu ucznia? Ten, w którym oficjalnie staje się częścią szkoły. To właśnie 27 listopada dla dzieci ze Szkoły Podstawowej nr 4 im. Janusza Korczaka w Chojnowie, był dniem wielu zaszczytów.

28 November 2014, admin, All comments: 0
Gimnazjum nr 2 i LZS Jerzmanka Jerzmanowice zapraszają dzieci do gry w tenisa stołowego

Gimnazjum nr 2 i LZS Jerzmanka Jerzmanowice zapraszają dzieci począwszy od klasy trzeciej szkoły podstawowej do gry w tenisa stołowego.Zajęcia odbywają się w poniedziałki w godzinach 15.00-16.30 w sali gimnastycznej Gimnazjum nr 2 w Chojnowie.

28 November 2014, Lucyna Spes, All comments: 0
Gen Wolności 2014- Gimnazjum nr 2 ponownie w ścisłej czołówce

Fundacja „Instytut Lecha Wałęsy” po raz drugi zaprosiła gimnazjalistów z całego kraju do udziału w konkursie „Mam Gen Wolności, w tym roku pod hasłem: OJCZYSTY – ZNAM – LUBIĘ – SZANUJĘ. Zadaniem konkursowym było zorganizowanie przez uczniów danej klasy gimnazjalnej kampanii społecznej związanej z obchodami Święta Niepodległości.

27 November 2014, admin, All comments: 0
Szczeniak szuka domu!/ Aktualizacja- szczeniak ma nowego właściciela

Dziś w nocy, na podwórko jednego z domów w Budziwojowie podrzucono szczeniaka. Piesek jest spokojny, bardzo posłuszny, samodzielnie je, a także reaguje, gdy się go woła.Obecnie piesek przebywa u jednej z rodzin w Budziwojowie. Bardzo prosimy o pomoc w znalezieniu domu dla szczeniaka!

27 November 2014, Redaktorka, All comments: 0
I Miejsko - Gminny Turniej Tenisa Stołowego Szkół PodstawowychGimnazjum nr 2 im. Mikołaja Kopernika, Gminne Zrzeszenie LZS oraz Klub Tenisa Stołowego LZS Jerzmanka Jerzmanowice organizują I Miejsko – Gminny Turniej Tenisa Stołowego Szkół Podstawowych.