Chojnow.pl
Nasza strona korzysta z plików Cookie. Czytaj więcej.
facebook twitter YT IG
Logowanie Rejestracja
Cuprum Arena Cuprum Arena
 • Nowe mieszkania
  • Nowe mieszkania

 • OLA PHU
  • OLA PHU

Ostatnie gazetki

 • HTM Kowalczykowie
  • HTM Kowalczykowie
 • Gabinety lekarskie
  • Gabinety lekarskie

Aktualne wydarzenia

20 grudzień 2014, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Dotacja dla Bielskiego Stowarzyszenia Promocji Kultury w ramach projektu "Tu mieszkam, tu zmieniam"
Bielskie Stowarzyszenie Promocji Kultury jest jedną z organizacji, którym Bank Zachodni WBK przyznał dotację w projekcie "Tu mieszkam, tu zmieniam". Do jutra (21 grudnia) trwa głosowanie internautów na projekty, które ich zdaniem powinny dostać dodatkowe fundusze na realizację dowolnego celu.
19 grudzień 2014, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Gdzie kupować najtaniej przed świętami. Porównanie cen w chojnowskich marketach
Święta Bożego Narodzenia zbliżają się wielkimi krokami. W mieście widać już wiele akcentów związanych właśnie z tym okresem. Również witryny sklepowe wyglądają inaczej, bardziej kolorowo. Nie ma co ukrywać - wszyscy szykują się do nadchodzącego Bożego Narodzenia.
19 grudzień 2014, Redaktorka, Wszystkich komentarzy: 1
"Błyskotliwe" Gimnazjum nr 1 (video)
Okres zimowy, to czas kiedy szybciej zapada zmrok i stajemy się niewidoczni na drodze. Mało kto pamięta o tym, że istnieją proste sposoby by uchronić się przed nieszczęściem. W tym roku Ministerstwo Spraw Wewnętrznych zadbało, aby każdy z uczniów pamiętał, że jeden odblask może uratować życie. Konkurs "Błyskotliwi" skierowany do dzieci i młodzieży ma na celu uświadomić społeczeństwo, które w większości nie ma pojęcia jakie to ważne. W projekt postanowiło zaangażować się Gimnazjum nr 1 w Chojnowie.
19 grudzień 2014, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Konkurs kolęd i stroików w Gimnazjum nr 2
Wspólne śpiewanie kolęd to jedna z najważniejszych bożonarodzeniowych tradycji. Większość z nas rozpoczyna ich śpiewanie w gronie rodzinnym, przy wigilijnym stole. Jak bardzo kolędy wprowadzają nas w świąteczny nastrój- o tym mogli przekonać się uczniowie i nauczyciele, którzy wczoraj o godz. 13.00 zgromadzili się w auli Gimnazjum nr 2, aby wziąć udział w szkolnym konkursie kolęd.
19 grudzień 2014, CHZGKiM, Wszystkich komentarzy: 0
Uwaga! Przerwa w dostawie wody 19.12.2014
Chojnowski Zakład Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej w Chojnowie uprzejmie informuje, że w związku z awarią sieci wodociągowej przy ul. Reja nastąpi przerwa w dostawie wody na ulicach:Reja, Poźniaków, Szpitalna, Grodzka, Krótka, Długosza i Kwiatowa.
19 grudzień 2014, Gimnazjum nr 1, Wszystkich komentarzy: 0
Gimnazjum nr 1 w :"Niebieskim Parasolu"
W dniu 18-go grudnia 2014r. w Ośrodku Rehabilitacyjno-Opiekuńczym „Niebieski parasol” w Chojnowie odbyło się niecodzienne spotkanie. Młodzież z Gimnazjum nr 1 im. Jana Pawła II przygotowała dla podopiecznych ośrodka przedświąteczne spotkanie kolędowe.
19 grudzień 2014, Redaktorka, Wszystkich komentarzy: 0
Klub Psich Zaprzęgów "Sfora Chojnów" - Z miłości do psów (wywiad + video)

Zdarza się, że są jeszcze na świecie tacy ludzie, którzy w pełni poświęcają się temu co kochają. Tym lepiej, kiedy ta miłość kierowana jest do zwierząt. My mieliśmy szczęście i udało nam się spotkać z ludźmi, którzy swoje życie dzielą z psami i wcale się tego nie wstydzą. Po rozmowie nasunął nam się jeden wniosek: oni naprawdę wiedzą co robią i cieszą się tym. W sobotni poranek pojechaliśmy wspólnie do lasu by nie tylko poznać ich historię, ale być również jej częścią. Teraz już wiemy „co słychać” w Klubie Psich Zaprzęgów „Sfora Chojnów”, a w ich imieniu o wszystkim opowiedział nam Tadeusz Rybczyński - założyciel klubu.

19 grudzień 2014, admin, Wszystkich komentarzy: 0
TPD nagrodziło i wyróżniło mieszkańców miasta i gminy Chojnów w konkursie szopek i stroików
Towarzystwo Przyjaciół Dzieci już po raz kolejny nagrodziło za najpiękniejsze szopki i stroiki bożonarodzeniowe. Tegoroczny konkurs cieszył się szczególnie dużym zainteresowaniem-o biura Oddziału Miejskiego TPD w Legnicy nadesłano rekordową ilość prac- 317 szopek oraz 106 stroików.
18 grudzień 2014, Maciek, Wszystkich komentarzy: 0
III Sesja Rady Gminy Chojnów już jutro.

Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych na III Sesję Rady Gminy Chojnów, która rozpocznie się jutro o godzinie 11:00. Tradycyjnie nasi radni spotkają się w sali posiedzeń nr 6 Urzędu Gminy Chojnów, ul. Fabryczna 1.

18 grudzień 2014, Gimnazjum nr 2, Wszystkich komentarzy: 0
Gimnazjum nr 2 weźmie udział w konkursie "Błyskotliwi" (video)
W 2013 roku doszło do 9 489 wypadków z udziałem pieszych, w których zginęło 1 147 osób, a ponad 9 000 zostało rannych. To tragiczny bilans a cytowane liczby to wiele dzieci idących do i ze szkoły. Od 31 sierpnia bieżącego roku wszedł w życie przepis mający za zadanie zminimalizować te tragiczne dane. Po zmroku piesi, którzy poruszają się poza granicami miasta winni mieć na sobie elementy odblaskowe co spowoduje, że będą dobrze widzialni po zmroku.
18 grudzień 2014, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Konkurs stroików i kiermasz świąteczny w SP4

Okres przedświąteczny to idealny moment na przygotowanie stroików. Własnoręczne tworzenie ozdób ma szczególne znaczenie, przede wszystkim dla tych najmłodszych. Szkoła Podstawowa nr 4 stworzyła uczniom możliwość wykazania się i zaprezentowania swoich umiejętności. Przygotowany konkurs stroików spotkał się z bardzo dużym zainteresowaniem, pobudził kreatywność, dzięki czemu mogliśmy podziwiać wyjątkowe dekoracje, wykonane różnorodną techniką.

Sklep Bigform