Chojnow.pl
Nasza strona korzysta z plików Cookie. Czytaj więcej.
facebook twitter YT IG
Logowanie Rejestracja
Sklep Bigform
 • OLA PHU
  • OLA PHU
 • OLA PHU
  • OLA PHU

Ostatnie gazetki

 • HTM Kowalczykowie
  • HTM Kowalczykowie
 • Gabinety lekarskie
  • Gabinety lekarskie

Aktualne wydarzenia

07 grudzień 2014, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Mikołajkowy Turniej Siatkówki w Powiatowym Zespole Szkół

Piątek tj. 5 grudnia, dla uczniów Powiatowego Zespołu Szkół upłynął pod znakiem sportowej rywalizacji. Wszystko to za sprawą Mikołajkowego Turnieju Siatkówki. Uczniowie rozegrali bardzo emocjonujące mecze, walcząc o każdy punkt. Jednak poza rywalizacją, była to również świetna okazja do integracji i dobrej zabawy. Podczas turnieju wyłoniono cztery najlepsze drużyny, które ponownie spotkają się na boisku w styczniu. Wtedy powalczą o Puchar Dyrektora Szkoły.

07 grudzień 2014, Redaktorka, Wszystkich komentarzy: 0
Nina Dittrich laureatką konkursu „Rysuję prow 2007-2013”
„Rysuję PROW 2007-2013” to konkurs plastyczny przeznaczony dla szkół podstawowych oraz gimnazjalnych, którego celem jestpromowanie działań wprowadzanych przez Samorząd Województwa Dolnośląskiego w ramach Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007-2013.W tym roku odbyła się III edycja konkursu.Wśród nadesłanych prac, znalazł się rysunek Niny Dittrich, uczennicy VI klasy Szkoły Podstawowej w Starym Łomie.
07 grudzień 2014, Redaktorka, Wszystkich komentarzy: 0
Sesja Rady Miejskiej Chojnowa oraz Gminy Chojnów w grudniuInformujemy, że dnia 8 grudnia o godzinie 12 odbędzie się II Sesja Rady Gminy Chojnów. Zaś 9 grudnia o godzinie 15 odbędzie się Sesja Rady Miejskiej Chojnowa.
06 grudzień 2014, Maciek, Wszystkich komentarzy: 1
Święty Mikołaj trenował dziś wraz ze szkółką piłkarską Stefana Stala
Dzisiejszy dzień niewątpliwie dla wszystkich dzieci był jednym z najbardziej wyczekiwanych w roku. To właśnie 6 grudnia do ich domów, przedszkoli czy też szkół przychodzi Święty Mikołaj, który przynosi wymarzone prezenty. Podczas dzisiejszego treningu Szkółki Piłkarskiej Talent Chojnów prowadzonej przez Stefana Stala pojawił się Święty Mikołaj, który zaskoczył wszystkie dzieci.
06 grudzień 2014, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Uwaga! Konkurs Mikołajkowy! (AKTUALIZACJA- WYNIKI)

Dzień św. Mikołaja zbliża się wielkimi krokami. Od samego Świętego dowiedzieliśmy się, że dzisiejszej nocy pozostawi on w naszej redakcji trzy zestawy prezentów. Z przyjemnością przekażemy je Państwu. W tym celu przygotowaliśmy konkurs. Zasady są naprawdę proste!

06 grudzień 2014, Redaktorka, Wszystkich komentarzy: 0
Sesja Rady Gminy Chojnów 1.12.2014
W poniedziałek tj. 1 grudnia, odbyła się pierwsza w kadencji sesja Rady Gminy Chojnów, podczas której odbyło się głosowanie na przewodniczącego i wiceprzewodniczących Rady. Zapraszamy do obejrzenia zapisu video.
06 grudzień 2014, Redaktorka, Wszystkich komentarzy: 0
Rodzinne warsztaty plastyczne w Domu Schrama

Okres świąteczny to czas magiczny, szczególnie dla dzieci. W tym okresie mogą wykazać się nie tylko w podjadaniu wigilijnych smakołyków, ale także przygotować własnoręcznie wykonane ozdoby choinkowe. A jak wiadomo, praca w grupie zawsze sprawia więcej frajdy. Dlatego w dniu wczorajszym, tj. 06.12, w Domu Schrama w ramach Rodzinnych Warsztatów Plastycznych odbyło się spotkanie dla najmłodszych i ich opiekunów podczas których każdy miał okazję wykazać się artystycznie.

05 grudzień 2014, Redaktorka, Wszystkich komentarzy: 1
Zmotoryzowani Mikołaje na ulicach Chojnowa

Mikołajki to dzień wyczekiwany przez wszystkie dzieci, gdyż tego właśnie dnia przychodzi do nich Święty Mikołaj. Lecz co może być lepsze od jednego Mikołaja? Odpowiedź jest prosta, kilku Świętych Mikołajów. W przeddzień tego właśnie święta, na ulice Chojnowa wyjechali członkowie klubu Quad-cross Chojnów. W czerwonych strojach, z workami prezentów przemierzali nasze miasto w poszukiwaniu najmłodszych jego mieszkańców.

05 grudzień 2014, Partnerstwo , Wszystkich komentarzy: 2
Restauracja Polka – oficjalne otwarcie 6 grudnia

W Mikołajki odbędzie się oficjalne otwarcie Restauracji Polka. Domowa kuchnia, ciepły klimat i mila obsługa – tym przywita Nas ten Lokal. Nowe miejsce na kulinarnej mapie Chojnowa rozpoczyna swoją działalność! Mamy nadzieję, że miła atmosfera i barwne menu przypadnie mieszkańcom do gustu.

05 grudzień 2014, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Św. Mikołaj zawitał do chojnowskich przedszkoli

6 grudnia- Dzień św. Mikołaja to data, na którą wszyscy czekamy z niecierpliwością. Dzisiejszej nocy, starszy pan, z długą białą brodą, ubrany w czerwony strój obdaruje wszystkie grzeczne dzieci prezentami. Do chojnowskich przedszkolaków Mikołaj przybył dzień wcześniej. Od samego rana dzieci były bardzo podekscytowane, z uwagą nasłuchiwały dzwonków, zwiastujących przybycie gościa.

05 grudzień 2014, Redaktorka, Wszystkich komentarzy: 0
Przerwa w dostawie wody w nocy 5.12.2014
Chojnowski Zakład Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej w Chojnowie uprzejmie informuje, że w związku z awarią sieci wodociągowej nastąpi przerwa w dostawie wody.