Chojnow.pl
Nasza strona korzysta z plików Cookie. Czytaj więcej.
facebook twitter YT IG
Sign in Sign up
Sklep Bigform
 • Nowe mieszkania
  • Nowe mieszkania

 • OLA PHU
  • OLA PHU

Latest newsletters

 • HTM Kowalczykowie
  • HTM Kowalczykowie
 • Gabinety lekarskie
  • Gabinety lekarskie

Current events

22 December 2014, Redaktorka, All comments: 0
"Hej ludzie, idą święta" - Amelka i Karolina Brylak
Z okazji Świąt Bożego Narodzenia dwie młode mieszkanki Chojnowa wraz z panią Agnieszką Justyną Szumiło przygotowały i wykonały świąteczną piosenkę.
22 December 2014, Redaktorka, All comments: 0
Uwaga silny wiatr! (Aktualizacja)
Uwaga! Instytut Meteorologii i Gospodarki wodnej ostrzega! Dziś od godziny 12:00 w województwie dolnośląski przewiduje się wystąpienie silnego wiatru!
22 December 2014, admin, All comments: 1
Pies szuka domu!
Około trzech tygodni temu, w Osetnicy został porzucony pies. Zadomowił się na klatce schodowej w jednym z bloków. Kundel jest bardzo przyjazny, szybko zyskał sympatię wielu mieszkańców, którzyopiekują się nim jak tylko mogą.

21 December 2014, Redaktorka, All comments: 0
Świątecznie u przedszkolaków - Jasełka w wykonaniu najmłodszychNie tylko uczniowie w swoich szkołach świętowali narodziny Pana Jezusa. Święta zapukały również do drzwi chojnowskich przedszkoli, gdzie najmłodsi razem z nauczycielami przygotowali krótkie jasełkowe przedstawienia.
21 December 2014, admin, All comments: 0
Jasełka w wykonaniu uczniów Gimnazjum nr 2
W ostatnich dniach, w chojnowskich szkołach panowała radosna i świąteczna atmosfera. Można było ją odczuć również w Gimnazjum nr 2, którego uczniowie z przyjemnością angażują się w wydarzenia artystyczne. Dzień po szkolnym koncercie kolęd, przyszedł czas na jasełka. Doskonale przygotowane, aktorsko- muzyczne widowisko obejrzeli uczniowie i grono pedagogiczne. Choć w przedstawieniu dominowała biblijna sceneria, obraz ten przeplatał się scenami z codziennego życia.
21 December 2014, admin, All comments: 0
Koncert kolęd w wykonaniu uczniów Społecznego Ogniska Muzycznego
Wspólne kolędowanie to jedna z najprzyjemniejszych tradycji Świąt Bożego Narodzenia. Słowa i melodie kolęd w mgnieniu oka wprowadzają nas w radosny i świąteczny nastrój. Nie inaczej było w piątkowe popołudnie podczas koncertu przygotowanego przez uczniów Społecznego Ogniska Muzycznego.
21 December 2014, Redaktorka, All comments: 0
Mieszkanka Chojnowa I Wicemistrzem Ortografii 11 Legnickiego Dyktanda
Ortografia to bardzo trudna sztuka. Każdego dnia zmaga się z nią prawie każdy z nas. Bezwzględnym wzorem może być dla nas mieszkanka Chojnowa - Kamila Gołąb. Na 11 Legnickim Dyktandzie udało jej się zdobyć tytuł I Wicemistrza Ortografii.
20 December 2014, admin, All comments: 0
Jasełka w Powiatowym Zespole Szkół
Okres przedświąteczny to czas szczególny dla wszystkich uczniów. Z przyjemnością angażują się w nadanie budynkom szkoły świątecznego charakteru, ubieranie choinki, wykonywanie stroików i dekoracji bożonarodzeniowych. Każdego roku organizowane są również jasełka opowiadające historię Bożej Rodziny. Nie inaczej było w Powiatowym Zespole Szkół. Uczniowie wszystkich trzech szkół zaangażowali się w przygotowanie widowisk dla grona pedagogicznego oraz swoich kolegów i koleżanek.
20 December 2014, Redaktorka, All comments: 0
Karambol na A4. Zderzyło się 7 aut, 3 osoby trafiły do szpitala (Aktualizacja 15:00)
Na autostradzie A4 na wysokości miejscowości Krzywa doszło do zderzenia siedmiu pojazdów. Chodzi o sześć samochodów osobowych i bus, którym podróżowało 7 pasażerów i kierowca. W wyniku zdarzenia do szpitala trafiły trzy osoby - ustaliło radio TOK FM.
20 December 2014, Redaktorka, All comments: 2
Uczniowie gotowi do świąt - Jasełka w Szkole Podstawowej nr 4
Zgodnie z tradycją, w przedświąteczny czas, wszystkie dzieci w swoich szkołach przygotowują się do jasełek. To nie tylko okazja do tego by sprawdzić swój talent aktorski, ale przede wszystkim aby przybliżyć wszystkim historię świąt Bożego Narodzenia. Tygodniami opracowywany plan, przygotowywana sceneria, a zwłaszcza nauka swojej roli tak, aby wszystko wypadło jak najlepiej przed widzami. W piątkowy poranek, uczniowie Szkoły Podstawowej nr 4 wyszli na scenę by złożyć sobie życzenia i po raz ostatni zobaczyć się we wspólnym gronie przed świętami.
20 December 2014, Maciek, All comments: 1
Nietypowe jasełka w wykonaniu gimnazjalistów z "jedynki" (video)
Wczorajszy dzień, we wszystkich chojnowskich szkołach, nie był typowym piątkiem. Nasze dzieci i młodzież szykują się do świątecznej przerwy, która potrwa aż do siódmego stycznia. Zbliżające się wielkimi krokami Boże Narodzenie przyczyniło się do wspaniałej, świątecznej atmosfery. Piątkowy dzień wśród uczniów był dniem refleksji, skupienia i odpowiedniego przygotowania do narodzin Chrystusa.