Chojnow.pl
Nasza strona korzysta z plików Cookie. Czytaj więcej.
facebook twitter YT IG
Sign in Sign up
Sklep Bigform
 • OLA PHU
  • OLA PHU
 • Galeria Piastów
  • Galeria Piastów
 • OLA PHU
  • OLA PHU

Latest newsletters

 • HTM Kowalczykowie
  • HTM Kowalczykowie
 • Gabinety lekarskie
  • Gabinety lekarskie

Current events

11 December 2014, Rodzice, All comments: 0
Podziękowanie dla Restauracji "Pałacyk" za przygotowanie tegorocznych Mikołajek.
Rodzice dzieci uczęszczających do Szkółki Piłkarskiej Stefana Stala pragną złożyć serdeczne podziękowanie właścicielom chojnowskiej Restauracji „Pałacyk” za wszelką pomoc i zaangażowanie w organizację tegorocznych Mikołajek, które w bardzo ciekawej formie odbyły się w Hali Sportowej Powiatowego Zespołu Szkół.
10 December 2014, admin, All comments: 0
Jarmark Świąteczny po raz trzeci w Chojnowie

Już w najbliższą niedzielę o godz. 15.00, chojnowski Rynek zamieni się w miejsce magiczne. Wszystko to za sprawą Jarmarku Świątecznego, który odbędzie się w naszym mieście po raz trzeci. Tego dnia w centrum Chojnowa staną świąteczne stragany pełne kartek, ozdób choinkowych, obrazów i wypieków.

10 December 2014, admin, All comments: 0
Jakub Grzela z "Trójki" zdobywa kolejne trofea

Nie tak dawno pisaliśmy o osiągnięciach Jakuba Grzeli w Ogólnopolskim Turnieju o Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Mirsk. Od tego czasu Kubie udało się powiększyć liczbę zwycięstw. Młody judoka wziął udział w Ogólnopolskim Turnieju Mikołajkowym Ju-jitsu pod patronatem Prezydenta Miasta Zielona Góra, który zakończył się kolejnym sukcesem.


10 December 2014, Galeria Piastów, All comments: 0
WYSPA LEGO w Galerii Piastów!
Dla wszystkich tych, którzy szukają prezentu na święta, a przede wszystkim dla wszystkich miłośników klocków LEGO mamy dobrą wiadomość! Z dniem 6 grudnia w Parku Rozrywki Play City na 2 piętrze Galerii Piastów otworzono specjalną wyspę na licencji LEGO.
10 December 2014, Redaktorka, All comments: 0
Uczniowie PZS z odwiedzinami w Świebodzicach i Szklarach Górnych
Uczniowie Powiatowego Zespołu Szkół w Chojnowie, już kolejny rok z rzędu wykazują się bardzo szlachetnymi inicjatywami. W tym roku z okazji Mikołajek odwiedzili Dom Pomocy Społecznej w Świebodzicach oraz w Ośrodku Szkolno-Wychowawczym w Szklarach Górnych.
10 December 2014, Redaktorka, All comments: 0
Praca basenu podczas nadchodzących dni świątecznychBasen Miejski w Chojnowie informuje o planowanych przerwach podczas nadchodzących dni świątecznych. Zmiany nastąpiły w poszczególnych dniach: 24-26 i 31 grudnia br. oraz 1 stycznia 2015 roku. Reszta dni pozostaje bez zmian.
09 December 2014, Maciek, All comments: 3
Zdarzenie drogowe w Michowie. Volkswagen wymusił pierwszeństwo.
Dziś około godziny 13:30, w pobliskim Michowe, doszło do zdarzenia drogowego z udziałem pojazdu osobowego oraz ciężarówki. Jadąca pojazdem marki Volkswagen kobieta nie ustąpiła pierwszeństwa ciężarówce zmierzającej drogą krajową 94 w kierunku Bolesławca. Na całe szczęście nikomu nic się nie stało i obeszło się bez pomocy medycznej.
09 December 2014, Maciek, All comments: 0
Zawsze mi się marzyła gra Czarnych Rokitek w IV lidze - rozmowa z Bogdanem Styrkowcem

Czarni Rokitki zakończyli zmagania rundy jesiennej w klasie okręgowej na doskonałym piątym miejscu. Nie mała w tym zasługa prezesa klubu - Bogdana Styrkowca z którym udało nam się przeprowadzić rozmowę. Serdecznie zapraszamy do lektury.

09 December 2014, Małgorzata Uroda, All comments: 3
RODZICE! W KOŃCU RZĄDZĄCY POMYŚLELI O NASZYCH DZIECIACH

Sejm w październiku przegłosował ustawę o zakazie sprzedaży niezdrowej żywności na terenie szkół podstawowych, gimnazjów. Ze stołówek przedszkolnych, szkolnych znikną przesłodzone śniadania i przesolone obiady. Wszechobecna reklama śmieciowych produktów i maszyny pełne słodkich napojów, batonów będą musiały zniknąć.

09 December 2014, Redaktorka, All comments: 0
III Tura Wyborów Samorządowych w Gminie ChojnówW gminie wiejskiej Chojnów wybory nie zakończyły się na II turze. Mieszkańców czeka jeszcze III-uzupełniająca tura wyborów.
09 December 2014, admin, All comments: 0
Miejsko-Gminny Turniej Tenisa Stołowego Szkół Podstawowych za nami
W sobotę tj.6 grudnia, w Gimnazjum nr 2 został rozegrany Miejsko-Gminny Turniej Tenisa Stołowego Szkół Podstawowych. Uczestnicy zaprezentowali wysoki poziom umiejętności, dzięki czemu mecze były zacięte i bardzo emocjonujące. Mimo elementu rywalizacji, sobotnie przedpołudnie było dla uczniów przede wszystkim doskonałą zabawą. Udowodnili, że gra w tenisa stołowego sprawia im wiele radości.