Chojnow.pl
Nasza strona korzysta z plików Cookie. Czytaj więcej.
facebook twitter YT IG
Sign in Sign up
 • Polish
 • English
Kraina Lodu 2 w Cuprum Arena Zostań pracownikiem Lidla
 • Xantos
  • Xantos
 • OLA PHU
  • OLA PHU

Latest newsletters

 • Gabinety Lekarskie
  • Gabinety Lekarskie
 • HTM Kowalczykowie
  • HTM Kowalczykowie

Current events

17 May 2014, kuba, All comments: 0
Derby dla Chojnowianki! Gałaszkiewicz zapewnia trzy punkty

W derbowym meczu z Górnikiem Złotoryja Chojnowianka Chojnów na własnym stadionie zwyciężyła 1:0 i jest na ostatniej prostej na drodze do IV ligi! Bramkę na wagę trzech punktów w 75 minucie zdobył chwilę wcześniej wprowadzony Gałaszkiewicz.

17 May 2014, admin, All comments: 2
Chojnowianie trasą ucieczki mieszczan w 1428 r. Zwiedzanie wieży Dużego Kościoła

Chojnów liczy około 15 tys. mieszkańców. Ilu z nich mogło podziwiać swoje miasto z lotu ptaka? Niewielu. Taką możliwość stworzył w sobotni poranek Jerzy Kucharski zapraszając chojnowian do zwiedzania wieży Dużego Kościoła, z góry której rozciąga się piękny widok na cały Chojnów i okolice.

16 May 2014, Maciek, All comments: 0
Mistrzostwa Powiatu w Piłce Nożnej chłopców. Gimnazjada.
W ubiegłym tygodniu odbyły się Mistrzostwa Powiatu w Piłce Nożnej Chłopców – tzw. Gimnazjada. Do rywalizacji przystąpiły ekipy piłkarskie z obu chojnowskich szkół. Mecz stał na bardzo wysokim poziomie i dostarczył kibicom nie lada emocji. Padło aż pięć goli.
16 May 2014, Monika Łagoda, All comments: 0
Spotkać się by pożegnać z pytaniem na ustach "Czym jest szczęście?"

8 maja o godz. 19.00 na Scenie na Strychu w przybytku legnickiej Melpomeny mogliśmy obejrzeć spektakl „Dzień dobry i do widzenia” w reżyserii Magdy Skiby. Duodram – bo tak nazywa się fachowo dramat rozpisany na dwie postaci, uderzał swoim autentyzmem. Kameralna przestrzeń oraz minimalistyczna scenografia potęgowały efekt, pozwalały skupić się na bohaterach, ich historii, a także środkach ekspresji aktorów. Bo tutaj one właśnie okazały się kluczowe.

16 May 2014, admin, All comments: 0
Ogłoszenie wyników Konkursu Wiosennego z Salonem Optycznym OKO

11 kwietnia, wspólnie z Salonem Optycznym OKO ogłosiliśmy Konkurs Wiosenny, w którym do wygrania były dwie pary wysokiej klasy okularów przeciwsłonecznych z filtrami. Dziś – zgodnie z regulaminem – publikujemy nazwiska dwóch osób, które zostały wyłonione w drodze losowania.

16 May 2014, artykuł sponsorowany,
Smaczna Budka przy ul. Paderewskiego 13a. Apetyczne jedzenie, gofry i napoje.

Lubisz zjeść szybko i smacznie? A może masz ochotę na aromatyczną kawę z ekspresu na wynos? Spacer z gofrem w ręku albo kubkiem świeżej kawy - hmmm, brzmi dobrze. W najbliższą sobotę tj. 17.05. br. otwarta zostanie Smaczna Budka przy ul. Paderewskiego 13 a. Będzie można zatrzymać się nieopodal trasy Chojnów-Legnica, Legnica-Chojnów, kupić apetyczne jedzenie, ciepłą kawę oraz chłodne napoje.

16 May 2014, Karolina, All comments: 0
Seniorzy ponownie zagościli w Miejskiej Bibliotece Publicznej
W minioną środę Miejska Biblioteka Publiczna w Chojnowie zorganizowała kolejne spotkanie seniorów , którego celem było zapoznanie ze światem laptopów , tabletów i smartfonów . Uczestnicy uczyli się obsługi tych urządzeń , zapoznawali się z możliwościami , które dają te nowości technologiczne . W ramach szkolenia dowiedzieli się iż mają możliwość skorzystanie z bardzo bogatej oferty e-booków , które są dostępne na tych urządzeniach .
16 May 2014, Gimnazjum nr 2 w Chojnowie, All comments: 0
Laptop dla „Dwójki”

Sześć dziewcząt, uczennic klasy IB z Gimnazjum nr 2 w Chojnowie wzięło udział w IV edycji konkursu „Żyj smacznie i zdrowo” ogłoszonego przez firmę Winiary.

15 May 2014, Gimnazjum , All comments: 0
Kuźnia Olimpijczyka, czyli Mityng Pływacki Gimnazjum nr 1 (video+foto)
Pływanie jest dyscypliną, którą zalicza się do grupy sportów wytrzymałościowych. Wykorzystuje ona możliwości poruszania się człowieka w wodzie dzięki wykonywaniu odpowiednich ruchów ciała, bez użycia jakichkolwiek urządzeń mechanicznych. Do konkurencji pływackich należą: pływanie w basenie, pływanie w płetwach, pływanie długodystansowe, rozgrywane na otwartych akwenach, pływanie synchroniczne uprawiane przez kobiety, skoki do wody, które dzielą się na skoki z trampoliny oraz z wieży, oraz piłka wodna.
15 May 2014, Havira, All comments: 2
Nowa jakość w Chojnowie - Havira Grill & Bar (KONKURS)
Niebawem otwarty zostanie nowy lokal w mieście, do którego zapraszamy smakoszy w różnym wieku.
15 May 2014, Jerzy Kucharski, All comments: 0
Wędrówki z panem Jurkiem. Zwiedzanie wieży Dużego Kościoła.
W najbliższą sobotę, 17 maja, między godziną 10 a 12 odbędą się cztery wejścia na wieżę naszego Dużego Kościoła. Cztery grupy po 15 osób wejdą na tę samą wieżę, na której miały miejsce tragiczne wydarzenia z 26 kwietnia 1428 r. Ilość uczestników jest bardzo ograniczona, a wpływają na to warunki bezpieczeństwa.