Chojnow.pl
Nasza strona korzysta z plików Cookie. Czytaj więcej.
facebook twitter YT IG
Sign in Sign up
 • Polish
 • English
Zostań pracownikiem Lidla
 • Xantos
  • Xantos
 • OLA PHU
  • OLA PHU

Latest newsletters

 • Gabinety Lekarskie
  • Gabinety Lekarskie
 • HTM Kowalczykowie
  • HTM Kowalczykowie

Current events

25 June 2014, Marcin Zatwarnicki, All comments: 0
„§Masz Prawo”. Rozwód bez tajemnic.

Na wstępie bardo dziękuję za udział w ankiecie zorganizowanej przez portal chojnow.pl. Pośród wybranych przez Państwa zagadnień jednym z najczęściej wskazywanych było właśnie zagadnienie związane właśnie z postępowaniem o orzeczenie rozwodu. Dlatego też w dzisiejszym artykule przybliżę Państwu podstawowe kwestie z tym związane.

25 June 2014, Gimnazjum nr 2 w Chojnowie, All comments: 1
Gimnazjum nr 2 króluje w Świdnickim festiwalu tańca!
Wielkim sukcesem a właściwie sukcesami zakończył się udział zespołu tanecznego BROOKLYN z Gimnazjum nr 2 im. Mikołaja Kopernika w Chojnowie w Ogólnopolskim konkursie Tańca o Puchar Prezydenta Miasta Świdnicy.
25 June 2014, admin, All comments: 0
Wakacje w Chojnowie - MOKSiR i MBP zapraszają na zajęcia!

Jeśli zapytamy dzieci i młodzież o najprzyjemniejszy okres w roku większość bez wahania krzyknie „wakacje”. W najbliższy piątek, 27 czerwca uczniowie zakończą rok szkolny i przez najbliższe dwa miesiące będą mogli odpoczywać, ładować akumulatory, bawić się i czekać na 1 września, kiedy to ponownie rozpoczną naukę. Na czas odpoczynku, podobnie jak w ubiegłych latach, Miejski Ośrodek Kultury, Sportu i Rekreacji oraz Miejska Biblioteka Publiczna przygotowały wiele atrakcji. Zapraszamy do zapoznania się z programem i zapisów. Ilość miejsc w obu przypadkach ograniczona!

24 June 2014, Kamil Węgrzyn, All comments: 0
Zapraszamy wszystkich na mega imprezy trwające całe wakacje

To miejsce zostało stworzone z myślą specjalnie o was, a czas dłuży się w nieskończoność co daje jeszcze więcej godzin odlotu dzięki naszym wspaniałym dj-om.

24 June 2014, admin, All comments: 0
Biblioteka w wakacje - godziny otwarcia

Wielkimi krokami zbliżają się upragnione wakacje. Również Miejska Biblioteka Publiczna w Chojnowie przechodzi w nowy tryb pracy. W związku z przerwą wakacyjną zmieniają się godziny otwarcia placówki.

24 June 2014, admin, All comments: 0
7 pytań do… górnika.
"Górnicy zarabiają dobrze. Z tego co się orientuję ok. 6.000 zł netto – mówię o górnikach pracujących na dole, bezpośrednio przy eksploatacji, doświadczonych, z długim stażem pracy. Początkujący górnik ma ponad 3.000 zł netto."
23 June 2014, admin, All comments: 0
Skradziono rower zawodniczki UKK „Oriens MTB” Chojnów!

20 czerwca 2014 r. z budynku przy ul. Kościuszki w Chojnowie skradziono czarno-czerwony rower górski MTB firmy SCOTT. Na ramie roweru widoczne były naklejki koloru żółtego. Ów rower należy do zawodniczki naszego klubu kolarskiego, UKK „Oriens MTB” Chojnów. Pomóżmy w odnalezieniu zaginionego sprzętu!

23 June 2014, admin, All comments: 0
Muzyczna sobota w Jublu

W najbliższą sobotę, 28 czerwca kawiarnia Jubilatka zaprasza na wieczorek muzyczny. Tym razem na scenie wystąpi legnicka grupa WHY. Początek – godzina 20.00. Zapraszamy!

23 June 2014, Maciek, All comments: 1
Chojnowianie w Biegu Szlakiem Wygasłych Wulkanów
V edycja biegu Szlakiem Wygasłych Wulkanów, która odbywa się corocznie w Złotoryi przeszła do historii. Na tej ekscytującej imprezie sportowej nie zabrakło chojnowskiego akcentu. Na trasie biegu pojawiło się czterech młodych mieszkańców Chojnowa. Trzech z nich reprezentowało klasy 1-3: Jakub Kamiński, Kacper Bajerski oraz Marcel Kaczmarek. Mieliśmy również jednego reprezentanta starszych klas, a był nim Wojciech Chmielowski.
23 June 2014, Gimnazjum nr 1 w Chojnowie, All comments: 0
Hardcorowy spływ z „Jedynką”
To było naprawdę szalone przedsięwzięcie. Kiedy dzisiaj siedzę przed komputerem, zastanawiam się, czy trafiają się więksi wariaci niż my. Wydawać by się mogło, że jakieś trzy czarownice w kapelusikach i koronkowych rękawiczkach zaklęły nam pogodę. Niestety, nasza impreza jest z rodzaju tych, których nie można odwołać. Jesteśmy zależni od innych i ponosimy tego koszta. Ale nie o tym chcę wam opowiedzieć. Trzeci rok spływów i kolejna próba wody. Poddali się jej bez wahania nasi uczestnicy.
23 June 2014, Maciek, All comments: 1
Poznaliśmy plan sparingów KS Chojnowianka przed IV ligą.
KS Chojnowianka pomału musi zacząć myśleć o zbliżającym się wielkimi krokami sezonem inaugurującym występy w IV lidze. Nasi piłkarze, zanim jednak rozpoczną rozgrywki ligowe, rozegrają kilka spotkań kontrolnych, w celu lepszego przygotowania. Poznaliśmy najbardziej prawdopodobny plan sparingów naszego zespołu.