Chojnow.pl
Nasza strona korzysta z plików Cookie. Czytaj więcej.
facebook twitter YT IG
Sign in Sign up
  • Polish
  • English
  • Xantos
    • Xantos

Latest newsletters

  • HTM Kowalczykowie
    • HTM Kowalczykowie

Current events

31 January 2019, admin, All comments: 0
Złodzieje i wandale okradają i niszczą działki. Chojnowska policja obiecuje częstsze patrole
Zniszczony grill, mnóstwo butelek, opakowania po jedzeniu, paczki po papierosach, zniszczony płot, powyrywane elementy furtki, altana pomalowana zieloną farbą, czy nawet brak niektórych elementów wyposażenia... To widok jaki po sylwestrowej nocy zastała właścicielka jednej z działek przy ulicy Goleszańskiej w Chojnowie. Miejsce to co raz na swój cel stawiają sobie wandale i patologiczna młodzież z okolicy. Niestety - takich miejsc w Chojnowie jest wiele.
31 January 2019, admin, All comments: 1
Czy w Chojnowie powstanie delegatura wydziału komunikacji i dróg? Starosta nie mówi nie...
Czy istnieje szansa na utworzenie w Chojnowie delegatury wydziału komunikacji i dróg? Z takim zapytaniem do starosty Adama Babuśki zwróciła się radna Jolanta Bekaluk-Pyrz, która uważa, że takie rozwiązanie usprawniłoby załatwianie spraw mieszkańcom ziemi chojnowskiej.
30 January 2019, admin,
BizneswRegionie.pl zachęca do udziału w konkusie. Do wygrania komplet kalendarzy na 2019 rok!
Koniec stycznia a Ty nie masz jeszcze kalendarza? Zapraszamy do udziału w konkursie zorganizowanym przez katalog branżowy BizneswRegionie.pl. Do wygrania są dwa kalendarze Wydawnictwa Reklamowego Big Form - trójdzielny ścienny oraz książkowy.
30 January 2019, admin, All comments: 0
Zmiana na stanowisku komendanta Straży Pożarnej
Po 35 latach służby w pożarnictwie, na emeryturę przechodzi Zdzisław Sokół - komendant Państwowej Straży Pożarnej w Legnicy.
30 January 2019, admin, All comments: 0
Nowa płyta Polish Fiction już w sprzedaży
W serwisie YouTube zaprezentowany został pierwszy utwór promujący najnowszy album chojnowskiej grupy Polish Fiction. Płyta miała już premierę w radiu ProRock i w Punkowym Radiu Underground.
30 January 2019, admin, All comments: 0
Radni gminy Chojnów podsumują działalność Ochotniczych Straży Pożarnych, Policji i Pogotowia
Działalność Pogotowia Ratunkowego, Policji oraz Ochotniczych Straży Pożarnych z terenu gminy w 2018 roku będą głównymi tematami najbliższej sesji Rady Gminy.
29 January 2019, admin, All comments: 7
Zobacz jak w ciągu ostatnich miesięcy zmienił się chojnowski dworzec
Kilka miesięcy temu publikowaliśmy zdjęcie chojnowskiego dworca - śmierdzącego, odrapanego, zdewastowanego... Ten widok to jednak już przeszłość, a wszystko za sprawą remontu budynku. Zobacz jak zabytek zmienił się w ciągu ostatnich miesięcy.
29 January 2019, admin, All comments: 0
Rozśpiewane Nutki po raz siedemnasty. MOKSiR rozpoczął zapisy
6 kwietnia sala widowiskowa chojnowskiego Domu Kultury po raz siedemnasty gościć będzie Ogólnopolski Konkurs Piosenki Rozśpiewane Nutki. Organizator wydarzenia rozpoczął zapisy uczestników.
29 January 2019, admin, All comments: 1
Rada Miejska powoła do życia komisję, która przyjrzy się skargom mieszkańców

Rada Miejska podczas ostatniej sesji podjęła uchwałę w sprawie zmian w Statucie Miasta Chojnowa, które zobowiązują radę do m.in. powołania Komisji Skarg, Wniosków i Petycji. Istnienie takiej komisji od tej kadencji jest obligatoryjne z każdej jednostce samorządu terytorialnego

29 January 2019, Szkoła Podstawowa nr 4,
SP4news: Uczeń SP4 laureatem Zdolnego Ślązaczka! / Karnawał w szkole [ZDJĘCIA]
Porcja wieści ze Szkoły Podstawowej nr 4, która świętuje sukces swojego ucznia oraz stawia na dobrą zabawę w czasie karnawału...
28 January 2019, Kasia_, All comments: 0
Konkurs recytatorski PEGAZIK – przed nami eliminacje miejskie

Miejski Ośrodek Kultury, Sportu i Rekreacji ogłosił zapisy do eliminacji miejskich do Dolnośląskiego Konkursu Recytatorskiego PEGAZIK. Chojnowianie od lat odnoszą w tym konkursie znaczące sukcesy.