Chojnow.pl
Nasza strona korzysta z plików Cookie. Czytaj więcej.
facebook twitter nk
Sign in Sign up
 • Polish
 • English
 • NC
  • NC
 • Xantos
  • Xantos

Latest newsletters • HTM Kowalczykowie
  • HTM Kowalczykowie
 • Galeria Piastów: Fryzjeriada
  • Galeria Piastów: Fryzjeriada

Current events

18 April 2017, admin, All comments: 0
Wandal zatrzymany na gorącym uczynku przez chojnowskich policjantów

57-letni mieszkaniec Chojnowa podejrzany o przestępstwa przeciwko mieniu trafił w ręce policji. Wartość strat jakich dokonał zatrzymany mężczyzna szacuje się na kwotę ponad 1 tys. złotych. Grozi mu kara do 5 lat pozbawienia wolności.

17 April 2017, Gimnazjum nr 2, All comments: 0
Konkurs wiedzy obywatelskiej i ekonomicznej zakończony wielkim sukcesem "Dwójki"!

1 marca 2017 r. w Wyższej Szkole Bankowej we Wrocławiu spotkało się jedynie 16 gimnazjalistów z całego województwa, z czego tytuł laureata uzyskało jedynie 7 osób, a wśród nich nasi uczniowie: Jakub Wengrzyn i Wiktor Ziembowicz.

14 April 2017, admin,
Święcenie pokarmów w chojnowskich parafiach

Wielka Sobota to dzień wyciszenia i oczekiwania na przyjście Chrystusa. Tradycyjnie w tym dniu błogosławi się pokarmy na stół wielkanocny.

14 April 2017, Żłobek Miejski "Słoneczko", All comments: 0
Akcja strażaków i ewakuacja Żłobka Miejskiego

Strażacy ponownie w żłobku. Zobacz zdjęcia.

14 April 2017, Kasia_, All comments: 0
Rozdajemy wejściówki do Parku Rozrywki Play City - WYNIKI

Drodzy Czytelnicy! Przed nami kolejny konkurs, tym razem skierowany do dzieci! Do rozdania mamy 2 pojedyncze wejściówki do Parku Rozrywki Play City, który mieści się w Galerii Piastów w Legnicy.

13 April 2017, Partnerstwo,
Wiosenna promocja na domki w zabudowie szeregowej. Poznaj szczegóły inwestycji

Firma D.S. Dariusz Sywak zachęca do zapoznania się z wiosenną ofertą nowoczesnych domków jednorodzinnych w Chojnowie z pełnym zagospodarowaniem terenu. Budynek wykonany został w energooszczędnej i ekologicznej technologii keramzytowej. To nie pierwsza tego typu inwestycja tej firmy na terenie Chojnowa. Dowiedz się dlaczego przyszłość należy do keramzytu i dlaczego warto postawić na firmę, która zajmuje się niemal wszystkim co jest związane z budową domu - od projektu aż po roboty wykończeniowe.

13 April 2017, Partnerstwo,
1% w słusznej sprawie! Ośrodek Rehabilitacji Dzikich Zwierząt Klekusiowo

Zwracamy się z prośbą do miłośników zwierząt, którzy mogą nam pomóc w zakupie specjalistycznego sprzętu do RTG I USG dla Ośrodka. Dzięki niemu zwierzęta unikną dodatkowego stresu związanego z transportem do innych lecznic. W wielu przypadkach diagnoza wymagana jest natychmiastowo i w/w sprzęt w takich sytuacjach jest niezbędny. Prosimy o wsparcie finansowe i przekazanie 1% podatku na rzecz naszego Ośrodka.

13 April 2017, admin, All comments: 0
Poznajesz te psy? Najprawdopodobniej uciekły z domu

Wczoraj wieczorem przy drodze wojewódzkiej nr 328 w Gołaczowie odłowione zostały dwa psy. Istnieje duże prawdopodobieństwo, że zwierzęta uciekły z domu.

13 April 2017, admin, All comments: 0
Gmina wspiera finansowo powiat - skorzystają na tym mieszkańcy Witkowa

Podczas marcowej sesji Rady Gminy Chojnów podjęto uchwałę w sprawie udzielenia pomocy finansowej dla powiatu legnickiego. Powiat może otrzymać od gminy nawet do 300 tysięcy złotych.

13 April 2017, admin, All comments: 0
Poszukiwany właściciel psa

12 kwietnia późnym wieczorem po chojnowskim centrum błąkał się duży czarny pies.

13 April 2017, admin, All comments: 0
Policja przestrzega przed nieodpowiedzialnym obchodzeniem zwyczajów wielkanocnych

Śmigus-Dyngus to słowiański zwyczaj oblewania się wodą, który już na stałe przylgnął do poniedziałku wielkanocnego. Warto jednak pamiętać, by przy zabawie zachować umiar i bezpieczeństwo. Policjanci przestrzegają amatorów zbiorowego i natarczywego oblewania o konsekwencjach prawnych za wszelkie chuligańskie incydenty.