Chojnow.pl
Nasza strona korzysta z plików Cookie. Czytaj więcej.
facebook twitter YT IG
Sign in Sign up
Cuprum Arena Cuprum Arena
Nowe mieszkania

  • OLA PHU
    • OLA PHU

Latest newsletters

  • HTM Kowalczykowie
    • HTM Kowalczykowie
  • Gabinety lekarskie
    • Gabinety lekarskie

Current events

15 February 2021, admin, All comments: 0
Poznaliśmy oferty na realizację gminnego żłobka
Ośmiu wykonawców jest zainteresowanych budową gminnego żłobka w Kolonii Kołłątaja. Oferty, które wpłynęły w przetargu na realizację inwestycji opiewają na kwoty od około 2,4 mln do 3,8 mln złotych.
14 February 2021, admin, All comments: 1
Zapowiedź działań "Alkohol i narkotyki"
Od godziny 6:00 w poniedziałek na lokalnych drogach policjanci z drogówki przeprowadzą działania "Alkohol i Narkotyki", których głównym celem  jest eliminowanie z dróg nietrzeźwych kierujących, jak i osób będących pod wpływem środków działających podobnie do alkoholu.
13 February 2021, admin, All comments: 1
Mandaty za łamanie obostrzeń
Policjanci wspólnie z pracownikami legnickiego sanepidu cyklicznie kontrolują placówki handlowe, obiekty gastronomiczne i osoby spacerujące po ulicach pod kątem respektowania zaleceń odnośnie obowiązku noszenia maseczek. Od początku lutego policjanci dokonali kontroli niemal 200 osób które naruszyły przepisy dotyczące nakazów i zakazów związanych z zagrożeniem epidemiologicznym.
12 February 2021, admin, All comments: 0
699 mieszkańców powiatu legnickiego zaszczepionych. Raport zakażeń z ostatnich dni
U trzech mieszkańców powiatu legnickiego w ciągu minionej doby potwierdzono zakażenie wirusem SARS-CoV-2 - informuje Ministerstwo Zdrowia w piątkowym raporcie.
12 February 2021, admin, All comments: 0
Poluzowane obostrzenia
Od dzisiaj obowiązują nowe zasady bezpieczeństwa, dzięki którym funkcjonowanie wznowić mogą m.in. hotele, kina czy baseny. Nieoczekiwanie w ostatniej chwili rząd rozszerzył katalog instytucji, które będą mogły wznowić działalność.
12 February 2021, admin, All comments: 0
Lokalne organizacją pomogą w opacowaniu Strategii Zintegrowanych Inwestycji Terytorialnych
32 samorządy Legnicko-Głogowskiego Obszaru Funkcjonalnego przygotowują dokument pn. "Strategia Zintegrowanych Inwestycji Terytorialnych Legnicko-Głogowskiego Obszaru Funkcjonalnego na lata 2021-2027". Do udziału w procesie opracowania dokumentu zaproszone zostały lokalne organizacje.
12 February 2021, admin, All comments: 0
Mroźny luty zbiera śmiertelne żniwo. Nie bądź obojętny na los bezdomnych
Wraz z nastaniem prawdziwie mroźnych dni, pojawiły się pierwsze informacje o przypadkach zamarznięcia wśród bezdomnych w naszym kraju. Lokalna policja po raz kolejny apeluje, by nie być obojętnym na los ludzi koczujących w nieogrzewanych miejscach. Często wystarczy wykonać jeden anonimowy telefon, aby uratować czyjeś życie.
12 February 2021, Partnerstwo,
Walentynkowa Galeria Piastów | 12-13 lutego

12 lub 13 lutego zrób zakupy za min. 50 zł w dowolnym sklepie w Galerii Piastów, tego samego dnia zgłoś się do punktu promocji na małym patio i odbierz pudełko pysznych pralin Choice*

11 February 2021, admin, All comments: 0
Słodkie upominki dla seniorów w tłusty czwartek
Tłusty czwartek – w kalendarzu chrześcijańskim ostatni czwartek przed wielkim postem. W tradycji polskiej i niemieckiej symbolem tego dnia są pączki, których dzisiaj nie zjeść nie wypada.
11 February 2021, admin, All comments: 2
Mroźna zima nie odpuszcza
Do końca II dekady lutego będziemy w zasięgu zimnych mas powietrza. Czeka nas także dominacja silnych mrozów. Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej wydał ostrzeżenia dla całego Dolnego Śląska na najbliższą noc.
11 February 2021, admin, All comments: 0
21-letni handlarz narkotyków zatrzymany przez chojnowskich dzielnicowych
80 porcji handlowych marihuany ujawnili przy zatrzymanym 21-latku dzielnicowi z lokalnego Komisariatu Policji. Chojnowianinowi grozi nawet do 10 lat pozbawienia wolności.