Chojnow.pl
Nasza strona korzysta z plików Cookie. Czytaj więcej.
facebook twitter YT IG
Logowanie Rejestracja
Cuprum Arena Cuprum Arena
Nowe mieszkania

  • OLA PHU
    • OLA PHU

Ostatnie gazetki

  • HTM Kowalczykowie
    • HTM Kowalczykowie
  • Gabinety lekarskie
    • Gabinety lekarskie

Aktualne wydarzenia

24 luty 2021, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Rząd przedłuża obostrzenia do 14 marca. Nowe zasady odnośnie przyłbic i chust
Minister Zdrowia podczas dzisiejszej konferencji prasowej zapowiedział przedłużenie obostrzeń do 14 marca oraz wprowadzenie nowych restrykcji, m.in. zobowiązujących nas do zakrywania ust i nosa wyłącznie maseczkami.
24 luty 2021, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Dziesięciu poszukiwanych zatrzymanych jednego dnia
Policjanci Komendy Miejskiej Policji w Legnicy, Komisariatu Policji w Chojnowie oraz Samodzielnego Pododdziału Prewencji Policji w Legnicy zatrzymali wczoraj aż dziesięć poszukiwanych osób. Wśród nich znalazł się 41-letni mieszkaniec gminy Chojnów, poszukiwany dwoma listami gończymi.
24 luty 2021, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Tydzień Pomocy Osobom Pokrzywdzonym Przestępstwem. Bezpłatne porady prawne
Do 26 lutego trwa Tydzień Pomocy Osobom Pokrzywdzonym Przestępstwem. Każda osoba zainteresowana może w tym czasie uzyskać bezpłatną poradę prawną i psychologiczną m.in. w sądach, prokuraturach, komendach policji, siedzibach prawniczych samorządów zawodowych czy organizacji pozarządowych w całym kraju.
23 luty 2021, admin,
Reklamuj się poprzez artykuł. Dotrzyj do klientów z regionu Chojnowa

Zaprezentowanie się w lokalnym medium umożliwia zaistnienie na miejscowym rynku.

Zachęcamy do ogłaszania się na naszych łamach, przedstawiając szeroką ofertę rozwiązań, które pomogą Ci wypromować firmę, usługę, konkretny produkt czy wydarzenie.

23 luty 2021, admin, Wszystkich komentarzy: 0
GChBO: Urząd Gminy publikuje listę projektów zakwalifikowanych do głosowania
Urząd Gminy opublikował listę projektów zakwalifikowanych do głosowania w ramach tegorocznej edycji Gminnego Chojnowskiego Budżetu Obywatelskiego.
23 luty 2021, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Lokalne samorządy wsparły zakup nowego radiowozu
Wsparcie finansowe z budżetu m.in gminy Chojnów oraz powiatu legnickiego, pozwoliło na sfinansowanie zakupu nowoczesnego radiowozu zasilającego flotę transportową legnickich policjantów. Kluczyki do nowego samochodu w imieniu funkcjonariuszy odebrał podinsp. Zbigniew Kopij.
23 luty 2021, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Złodzieje wykorzystują zimowy zastój w pracach budowalnych
- Okres zimowy to dla inwestorów zazwyczaj czas przestoju w pracach budowlanych - ostrzega lokalna policja. Pozostawione narzędzia i materiały budowlane stają się atrakcyjnym łupem dla złodziei, którzy nie ustępują w swoich działaniach.
23 luty 2021, Partnerstwo,
Koła łańcuchowe – jak wybrać odpowiedni rodzaj?
Dobierając koła łańcuchowe należy przede wszystkim zwrócić uwagę na to, żeby posiadały one nieparzystą liczbę zębów, a także, aby były dopasowane do łańcucha z parzystą liczbą ogniw. Co więcej, minimalna liczba zębów w kołach powinna wynosić nie mniej niż 17, natomiast w urządzeniach i maszynach pracujących z wysoką prędkością ta liczba powinna wynosić 25. Z kolei maksymalna liczba zębów nie powinna być większa niż 114 – dotyczy to dużych kół łańcuchowych. Zaś kąt, pod którym opasane jest mniejsze koło przekładni, nie może być mniejszy niż 120 stopni, by mogła ona pracować prawidłowo.
23 luty 2021, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Coraz bliżej budowy żłobka. Wybrano najkorzystniejszą ofertę
Wybrano najkorzystniejszą ofertę na budowę gminnego żłobka w Kolonii Kołłątaja, realizowanego w ramach resortowego programu Maluch+.
23 luty 2021, admin, Wszystkich komentarzy: 1
Przed nami lutowa sesja Rady Gminy

26 lutego - już nie zdalnie, a w sali posiedzeń - odbędzie się XXXI sesja Rady Gminy Chojnów. Zobacz, jakie kwestie tym razem zostaną podjęte.

22 luty 2021, admin, Wszystkich komentarzy: 1
Urząd Miejski poszukuje wykonawcy skateparku i pumptracka
Urząd Miejski opublikował ogłoszenie o zamówieniu na realizację terenu rekreacyjnego nad rzeką, w skład którego ma wejść pierwszy chojnowski skatepark i pumptrack.