Chojnow.pl
Nasza strona korzysta z plików Cookie. Czytaj więcej.
facebook twitter nk
Logowanie Rejestracja
 • Polish
 • English


 • NC
  • NC
 • Xantos
  • Xantos

Ostatnie gazetki

 • HTM Kowalczykowie
  • HTM Kowalczykowie

Aktualne wydarzenia

19 wrzesień 2017, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Urząd Gminy Chojnów zaprasza do podziwiania najpiękniejszych wieńców dożynkowych
Interesujesz się sztuką ludową? Warto, byś odwiedził Urząd Gminy Chojnów, gdzie od tego tygodnia prezentowane są wieńce dożynkowe, które wygrały w konkursie organizowanym w ramach tegorocznych dożynek.
19 wrzesień 2017, Partnerstwo, Wszystkich komentarzy: 0
Takie gadżety reklamowe doceni każdy klient. Są BARDZO na czasie
Świat zwariował na punkcie gotowania. Z resztą nie tylko gotowania, ale także pieczenia, przygotowywania dań fit, wymyślnego, wręcz bliskiego sztuce, serwowania potraw, tworzenia autorskich przepisów kulinarnych i… gromadzenia wszelkiego rodzaju akcesoriów kuchennych. Wszystko, co przyda się w kuchni jest dzisiaj wyjątkowo pożądane...
18 wrzesień 2017, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Przed wyruszeniem w drogę należy... sprawdzić swój stan trzeźwości
Zamierzasz wsiąść za kierownicę, a nie wiesz czy do końca wytrzeźwiałeś po wczorajszej imprezie? W poczekalni Komisariatu Policji w Chojnowie został zamontowany ogólnodostępny alkomat zakupiony przez Burmistrza Miasta Chojnów do samodzielnego i bezpłatnego badania zawartości alkoholu w wydychanym powietrzu. Policja zachęca do korzystania z urządzenia.
18 wrzesień 2017, admin, Wszystkich komentarzy: 0
"Trójkę" kręci bezpieczeństwo. Przez cały rok szkolny
„Kręci Mnie Bezpieczeństwo... przez cały rok szkolny" - to nazwa ogólnopolskiej kampanii promującej zasady bezpiecznego poruszania się po drodze. W ramach akcji policjanci odwiedzają placówki oświatowe w całym kraju; jedną z nich była Szkoła Podstawowa nr 3, w której gościła policjantka z legnickiej komendy wraz z dzielnicowym Komisariatu Policji w Chojnowie.
18 wrzesień 2017, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Pobili i ugodzili nożem mężczyznę. Młodzi bandyci trafili w ręce chojnowskich policjantów
Tymczasowy areszt na okres 3 miesięcy zastosował sąd wobec zatrzymanych mężczyzn, którzy pobili i ugodzili nożem mężczyznę, a następnie ukradli mu telefon komórkowy oraz laptopa. Obydwaj kilka godzin później zostali zatrzymani przez funkcjonariuszy z Komisariatu w Chojnowie. Za popełnione przestępstwa grozi im kara do 12 lat pozbawienia wolności.
18 wrzesień 2017, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Biała: Wrześniowe Kresowiana z francuską komedią [ZDJĘCIA/FILM]
17 września, w 78. rocznicę napaści Związku Sowieckiego na Polskę, w wiejskim parku w Białej odbyła się kolejna, XV edycja Wrześniowych Kresowian. Wydarzenie dla wielu stanowi okazję do spotkań i wzruszających wspomnień przy rytmach kresowych piosenek i zapachu kresowych kulinariów.
17 wrzesień 2017, Kasia_, Wszystkich komentarzy: 2
Wyniki weekendowych rozgrywek piłkarskich

Za nami weekendowe rozgrywki w piłkarskich ligach niższych. Prezentujemy wyniki spotkań rozegranych przez zespoły reprezentujące ziemię chojnowską.

16 wrzesień 2017, Partnerstwo,
Sail Swim rusza po wakacyjnej przerwie
Szkółka pływania Sail Swim – Jakub Jakubowski po wakacyjnej przerwie rozpoczęła zajęcia nauki i doskonalenia pływania.
16 wrzesień 2017, Partnerstwo, Wszystkich komentarzy: 0
PZS – wyniki egzaminów zawodowych mówią same za siebie

W czerwcu 2017 r. do egzaminów zawodowych przystąpiło po raz pierwszy 67 uczniów PZS w Chojnowie w 7 kwalifikacjach, z czego blisko 90% zdało celująco. Wyniki przekazane końcem sierpnia 2017 r. przez Okręgową Komisję Egzaminacyjną we Wrocławiu mówią same za siebie.

16 wrzesień 2017, Kasia_, Wszystkich komentarzy: 0
Rozdajemy wejściówki do Parku Rozrywki Play City - WYNIKI

Drodzy Czytelnicy! Przed nami kolejny konkurs, tym razem skierowany do dzieci! Do rozdania mamy 2 pojedyncze wejściówki do Parku Rozrywki Play City, który mieści się w Galerii Piastów w Legnicy.

15 wrzesień 2017, Kasia_, Wszystkich komentarzy: 1
Zapowiedź weekendowych rozgrywek piłkarskich

Przed nami weekendowe rozgrywki w piłkarskich ligach niższych. Prezentujemy harmonogram spotkań zespołów reprezentujących ziemię chojnowską.