Chojnow.pl
Nasza strona korzysta z plików Cookie. Czytaj więcej.
facebook twitter nk
Sign in Sign up
  • Polish
  • English

  • Xantos
    • Xantos

Latest newsletters

  • HTM Kowalczykowie
    • HTM Kowalczykowie

Current events

12 December 2018, admin, All comments: 0
Mikołajkowa uczta muzyczna w Domu Kultury [ZDJĘCIA]
11 grudnia chojnowski Dom Kultury gościł mikołajkowy koncert kolęd i znanych piosenek świątecznych w jazzowej aranżacji. Przed licznie zgromadzoną publicznością zaprezentował się zespół w składzie: Paulina Gołębiowska, Dorota Piotrowska, Kamil Pełka oraz Tomasz Jędrzejewski.
11 December 2018, Partnerstwo,
Zadbaj o magię świąt razem z chojnowską Mrówką [KONKURS ŚWIĄTECZNY]
Coraz bliżej święta... Okres wyjątkowy, magiczny i wart odpowiedniego celebrowania. Zadbaj o to, żeby zbliżające się Boże Narodzenie było dla Ciebie i Twoich najbliższych niezapomnianym czasem, przepełnionym miłością i wyjątkową atmosferą. Pomocną dłoń w przygotowaniach wyciąga chojnowski market Mrówka, który zachęca do zapoznania się ze swoją świąteczną ofertą.
11 December 2018, Partnerstwo,
Bilety po 12 złotych podczas Święta Kina w Heliosie!

Już w najbliższy weekend będziecie mieli okazję uczestniczyć Święcie Kina – wyjątkowym wydarzeniu dla każdego kinomana. Z tej okazji kina Helios w całej Polsce obniżą ceny biletów do 12 złotych.

11 December 2018, admin, All comments: 0
XIX Maraton Pisania Listów w Gimnazjum nr 2
W miniony weekend w wielu miejscach Polski odbywał się Maraton Pisania Listów. Akcja organizowana przez Amnesty International polega na wysyłaniu apeli do władz oraz listów solidarności do osób, których prawa są łamane. W Chojnowie po raz kolejny w akcję włączyli się uczniowie Gimnazjum nr 2.
11 December 2018, admin,
Proboszcz z Okmian w ciężkim stanie w szpitalu. Biskup prosi o modlitwę
Ks. Adam Terlecki, proboszcz parafii Matki Boskiej Różańcowej w Okmianach, przebywa w ciężkim stanie w legnickim szpitalu. Biskup legnicki prosi o modlitwę.
11 December 2018, admin, All comments: 0
Promowali służbę wojskową w Powiatowym Zespole Szkół
11 grudnia w auli Powiatowego Zespołu Szkół przy ulicy Witosa odbyło się spotkanie informacyjne z przedstawicielem Wojskowej Komendy Uzupełnień w Głogowie, w ramach którego omówione zostały różne formy służby wojskowej, do których obecnie prowadzony jest nabór.
11 December 2018, admin, All comments: 0
Mikołajkowy Koncert w Domu Kultury
11 grudnia sala widowiskowa chojnowskiego Domu Kultury gościć będzie Koncert Mikołajkowy w którym wystąpią młodzi, jazzujący muzycy- informuje MOKSiR. Na wydarzenie zaprasza radny Grzegorz Gapski.
10 December 2018, admin, All comments: 0
Bez prawa jazdy i na podwójnym gazie... Nieodpowiedzialny chojnowianin zatrzymany przez policję
Piłeś? Nie jedź! Okazuje się, że ta prosta zasada wciąż nie jest zrozumiała dla wszystkich kierowców - w tym 66-letniego chojnowianina, który został zatrzymany w minioną sobotę.
10 December 2018, admin, All comments: 0
Ślaskie Niebo dolnośląskiego Helmuta
W miniony piątek w sali sgraffitowej chojnowskiego zamku odbyła się promocja książki Magdaleny Marcuk pt. "Śląskie Niebo Jürgena Gretschela". Wydarzenie zostało zorganizowane przez Muzeum Regionalne w Chojnowie, Niemieckie Towarzystwo Kulturalno-Społeczne w Legnicy oraz Wydawnictwo Edytor.
10 December 2018, admin, All comments: 0
Awaria sieci wodociągowej. Kilka ulic bez wody
Chojnowski Zakład Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej informuje o przerwie w dostawie wody.
10 December 2018, Szlachetna Paczka, All comments: 7
Weekend cudów w  Chojnowie. Wszystkie rodziny otrzymały pomoc!
W weekend cudów do magazynu przy ul. Poźniaków 2 w Chojnowie od rana trafiały gotowe podarunki. W pomoc potrzebującym włączyli się indywidualni darczyńcy, ale przede wszystkim grupy przyjaciół, firmy, szkoły i instytucje.