Chojnow.pl
Nasza strona korzysta z plików Cookie. Czytaj więcej.
facebook twitter YT IG
Logowanie Rejestracja
  • Polish
  • English
  • Xantos
    • Xantos

Ostatnie gazetki

  • HTM Kowalczykowie
    • HTM Kowalczykowie

Aktualne wydarzenia

06 marzec 2019, Partnerstwo,
Jak znaleźć bank, który rozumie potrzeby rodziny?
Jeżeli zarządzasz domowym budżetem, znajdź bank z prostymi i przejrzystymi zasadami finansowania. Tylko taki będzie dla Ciebie właściwym partnerem.
05 marzec 2019, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Jakich zawodów jest za dużo, a jakich brakuje w Chojnowie?
Budowlańcy i kucharze to najbardziej poszukiwane zawody na Dolnym Śląsku - tak wynika z badania "Barometr zawodów 2019", zrealizowanego przez Dolnośląski Wojewódzki Urząd Pracy. Jak sytuacja prezentuje się w powiecie legnickim? Sprawdź.
05 marzec 2019, Partnerstwo,
Dawkor.pl - Usługi ślusarsko-spawalnicze w Chojnowie
Firma istnieje już 9 lat na rynku; zajmuje się spawaniem stali, stali narzędziowych, stali nierdzewnych, aluminium i innych metali kolorowych w tym żeliwa, a także spawaniem plastików...
05 marzec 2019, Stowarzyszenie Jerzmanka, Wszystkich komentarzy: 0
Karnawałowa zabawa z Jerzmanką
Czy to możliwe, aby w jednym miejscu spotkali się bez awantury Myszka Miki, biskup, Batman, diabełki, hipisi, kowboje, więźniowie, gangsterzy, Indianie, Meksykanie, Hiszpanie i Japończycy? Nie zabrakło również górali, piratów, zakonnic, księżniczek, rycerzy, pokojówek, czarownic, pilotów, żołnierzy i wielu innych barwnych postaci. Na dodatek jeszcze mocna drużyna Biało-Czerwonych. Nad wszystkim czuwała policja, służba zdrowia, straż pożarna i niezawodny serwis hydrauliczny. Gdzie takie cuda!?
05 marzec 2019, Kasia_, Wszystkich komentarzy: 0
Ogólnopolski Turniej Wiedzy Pożarniczej – znamy wyniki!

W ubiegłym tygodniu w Jednostce Ratowniczo-Gaśniczej nr 3 w Chojnowie odbył się Ogólnopolski Turniej Wiedzy Pożarniczej pod hasłem „Młodzież zapobiega pożarom”.

04 marzec 2019, admin, Wszystkich komentarzy: 1
Budżet Obywatelski: W najbliższą niedzielę głosowanie. Zobacz, gdzie możesz oddać swój głos
10 marca odbędzie się głosowanie nad projektami zgłoszonymi do tegorocznej edycji Gminnego Chojnowskiego Budżetu Obywatelskiego. Zobacz gdzie będziemy mogli oddać swój głos - przedstawiamy listę wyznaczonych miejsc.
04 marzec 2019, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Meandry ewolucji człowieka - wykład w Muzeum Regionalnym

Chojnowskie Muzeum Regionalne zaprasza na wykład "Meandry ewolucji człowieka", który wygłosi dr Wioletta Nowaczewska z Katedry Biologii Człowieka Uniwersytetu Wrocławskiego.

04 marzec 2019, Gminna Biblioteka Publiczna, Wszystkich komentarzy: 0
Przyjaciel na dobre na złe. Gminna Biblioteka Publiczna zaprasza do udziału w konkursie
Gminna Biblioteka Publiczna w Krzywej zaprasza uczniów klas III,IV i V szkół podstawowych do wzięcia udziału w konkursie organizowanym przez Legnicką Bibliotekę Publiczną, który przybliża książki pani Katarzyny Ryrych.
02 marzec 2019, Kasia_, Wszystkich komentarzy: 0
Za nami premiera spektaklu „Na rozstajnych drogach” [FILM]

W piątkowy wieczór szkolna aula przy ul. Poźniaków gościła niecodzienne wydarzenie. Miała tam miejsce premiera spektaklu „Na rozstajnych drogach”, przygotowanego przez 24-osobową młodzieżową grupę teatralną ZaŚwiaty, działającą przy Powiatowym Zespole Szkół i prowadzoną pod kierownictwem Karoliny Rosockiej.

02 marzec 2019, SP Krzywa, Wszystkich komentarzy: 0
Sukces uczennic SP w Krzywej w Gminnym Konkursie Recytatorskim ,,Pegazik”

27 lutego w Gminnej Bibliotece Publicznej w Krzywej odbyły się gminne eliminacje Konkursu Recytatorskiego ,,Pegazik”, którego organizatorem była dyrektor biblioteki, pani Elwira Kądziołka.

02 marzec 2019, Gminna Biblioteka Publiczna, Wszystkich komentarzy: 0
Gminne eliminacje do Dolnośląskiego Konkursu Recytatorskiego PEGAZIK. Zobacz listę laureatów
Już po raz kolejny w Gminnej Bibliotece Publicznej w Krzywej przeprowadzone zostały gminne eliminacje do Dolnośląskiego Konkursu Recytatorskiego PEGAZIK.