Chojnow.pl
Nasza strona korzysta z plików Cookie. Czytaj więcej.
facebook twitter nk
Logowanie Rejestracja
 • Polish
 • English


 • NC
  • NC
 • Xantos
  • Xantos

Ostatnie gazetki

 • HTM Kowalczykowie
  • HTM Kowalczykowie

Aktualne wydarzenia

19 sierpień 2017, Kasia_, Wszystkich komentarzy: 0
Rozdajemy wejściówki do Parku Rozrywki Play City - WYNIKI

Drodzy Czytelnicy! Przed nami kolejny konkurs, tym razem skierowany do dzieci! Do rozdania mamy 2 pojedyncze wejściówki do Parku Rozrywki Play City, który mieści się w Galerii Piastów w Legnicy.

18 sierpień 2017, Kasia_, Wszystkich komentarzy: 0
Zapowiedź weekendowych rozgrywek piłkarskich

Przed nami weekendowe rozgrywki w piłkarskich ligach niższych. Prezentujemy harmonogram spotkań zespołów reprezentujących ziemię chojnowską.

18 sierpień 2017, admin, Wszystkich komentarzy: 0
W nocy możliwe burze z gradem
Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej ostrzega przed nocnymi burzami z gradem.
18 sierpień 2017, admin, Wszystkich komentarzy: 9
Polskie Linie Kolejowe ogłosiły przetarg na przebudowę chojnowskiego dworca. Zobacz plany
Chojnowski wrzód stanie się chlubą miasta? Wstępne plany remontu dworca kolejowego powoli wcielane są w życie. Polskie Linie Kolejowe ogłosiły przetarg na przebudowę obiektu. Zobacz jak prezentować będzie się dworzec po remoncie.
18 sierpień 2017, Kasia_, Wszystkich komentarzy: 0
Co jest grane w Chojnowie?

Rozpoczynamy weekend, warto więc będzie wybrać się do kina. Prezentujemy repertuar chojnowskiego Kina Kultura. W tym tygodniu znajdziemy w nim coś dla fanów gatunku science-fiction oraz tradycyjnie propozycję dla najmłodszych kinomanów.

18 sierpień 2017, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Znaleziono dwa psy. Znasz ich właściciela?
17 sierpnia Urząd Gminy Chojnów otrzymał zgłoszenie o 2 pieskach znalezionych na końcu miejscowości Witków, przy wyjeździe w stronę Grobli. Wszystkie osoby mogące udzielić jakichkolwiek informacji o psach i osoby zainteresowane adopcją proszone są o kontakt.
17 sierpień 2017, admin, Wszystkich komentarzy: 1
Policja bierze pod lupę kierowców na A4
Jutro od samego rana policjanci z legnickiej drogówki prowadzić będą działania pod nazwą "Bezpiecznie po autostradzie i ekspresówce".
17 sierpień 2017, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Wyjechali na Ukrainę by zadbać o mogiły naszych przodków
Grupa mieszkańców powiatu legnickiego, w tym przedstawiciele chojnowskiego Powiatowego Zespołu Szkół wyjechała na Ukrainę, gdzie w ramach akcji "Mogiłę pradziada ocal od zapomnienia" wzięli udział w porządkowaniu grobów przodków.
17 sierpień 2017, admin, Wszystkich komentarzy: 0
MOKSiR zaprasza na zajęcia sportowe, taneczne oraz plastyczne
Miejski Ośrodek Kultury, Sportu i Rekreacji zaprasza na "Wakacje z MOKSiR". W planach zajęcia sportowe, taneczne oraz plastyczne.
17 sierpień 2017, admin, Wszystkich komentarzy: 0
39 zdarzeń drogowych w długi weekend
Nad bezpieczeństwem mieszkańców powiatu legnickiego w miniony długi weekend czuwało kilkudziesięciu funkcjonariuszy. Od 11 do 15 sierpnia doszło w naszym regionie do 39 zdarzeń drogowych; funkcjonariusze przeprowadzili 500 różnego rodzaju interwencji, zatrzymali na gorącym uczynku 32 przestępców oraz ujawnili 10 poszukiwanych. Pomimo apeli o trzeźwość "za kółkiem", funkcjonariusze zatrzymali 10 nietrzeźwych kierujących i 3 po użyciu środków odurzających.
16 sierpień 2017, Partnerstwo, Wszystkich komentarzy: 0
Powiatowy Zespół Szkół podsumowuje miniony rok szkolny

Już za chwilę koniec wakacji, szkolne mury zaczną tętnić życiem, a uczniowie rozpoczną kolejny etap nauki szkolnej. Końcówka wakacji to dobry czas na podsumowania. W minionym roku szkolnym uczniowie Powiatowego Zespołu Szkół osiągnęli imponujące wyniki.