Chojnow.pl
Nasza strona korzysta z plików Cookie. Czytaj więcej.
facebook twitter nk
Logowanie Rejestracja
 • Polish
 • English
 • NC
  • NC
 • Xantos
  • Xantos

Ostatnie gazetki • HTM Kowalczykowie
  • HTM Kowalczykowie
 • Galeria Piastów: Fryzjeriada
  • Galeria Piastów: Fryzjeriada

Aktualne wydarzenia

22 marzec 2017, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Najlepsi szachiści powiatu legnickiego zmierzą się w Goliszowie

Przed nami Mistrzostwa Powiatu Legnickiego w szachach. Gospodarzem wydarzenia będzie świetlica wiejska w Goliszowie.

22 marzec 2017, Partnerstwo, Wszystkich komentarzy: 0
Co może dać Ci szkolenie BHP?

Nie da się zaprzeczyć, że szkolenie w zakresie BHP jest jednym z tych, które musi przejść każdy pracownik, zanim rozpocznie pracę w danej firmie. Wtedy organizowane jest szkolenie wstępne, które szkolenie go w zakresie spełnianej funkcji przez pracownika i uczy przestrzegania najważniejszych zasad bezpieczeństwa. Potem, co jakiś czas organizuje się szkolenia okresowe, w celu przypomnienia najważniejszych zasad dotyczących pracy.

22 marzec 2017, admin, Wszystkich komentarzy: 0
STOP pożarom traw - strażacy informują i ostrzegają

W Polsce w 2016 roku odnotowano 126 228 pożarów, wśród których 36 442 to pożary traw na łąkach i nieużytkach rolnych. W tych zdarzeniach straciło życie 6 osób. Szacowane straty w wyniku pożarów traw, w 2016 roku, to 8 7000 000 złotych. Przypadki wypalania suchych traw i pozostałości roślinnych to także problem naszych gmin. Kampania "STOP pożarom traw" prowadzona przez Komendę Główną Państwowej Straży Pożarnej i Ministerstwo Spraw Wewnętrznych i Administracji ma na celu przeciwdziałanie takim zdarzeniom.

22 marzec 2017, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Spotkanie autorskie z Czesławem Kowalakiem w Miejskiej Bibliotece Publicznej

23 marca w Miejskiej Bibliotece Publicznej odbędzie się kolejne spotkanie autorskie. Tym razem gościem wydarzenia będzie Czesław Kowalak, autor książki "Sztandary Ziemi Legnickiej (1945-2016)".

21 marzec 2017, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Rozpoczynają się prace nad Gminną Ewidencją Zabytków

Od marca do maja na terenie gminy Chojnów prowadzone będą prace związane z aktualizacją Gminnej Ewidencji Zabytków, w ramach których stworzony zostanie spis oraz dokumentacja fotograficzna zabytków i obiektów o wysokiej wartości kulturowej.

21 marzec 2017, Partnerstwo, Wszystkich komentarzy: 0
Tak skomplikowane urządzenie lepiej oddać w ręce fachowca, ale...

Lodówka lub zamrażarka to urządzenia, bez których nie wyobrażamy sobie naszej codzienności. Na pierwszy rzut oka mogą wydawać się nieco skomplikowane i rzeczywiście takimi są. Zatem ich ewentualne naprawy najlepiej powierzać specjalistom. Jednak bieżąca konserwacja nie powinna dostarczać nam tutaj zbyt wielu trudności. Poza tym właściwe użytkowanie chłodziarki gwarantuje dłuższą i bezawaryjną jej żywotność. O czym zatem należy pamiętać?

21 marzec 2017, admin, Wszystkich komentarzy: 2
Morskie Oko jeszcze raz (przegląd komentarzy)

Na skrzynkę pocztową i facebooka ciągle otrzymujemy od naszych czytelników nowe wiadomości dotyczące aktualnego stanu kompleksu rekreacyjno-wypoczynkowego przy Morskim Oku. Czy niedawną chlubę Chojnowa ciągle można tak traktować?

20 marzec 2017, Kasia_, Wszystkich komentarzy: 0
Czarni II Rokitki tryumfowali na własnej murawie

W niedzielne deszczowe popołudnie rezerwy Czarnych Rokitek na własnym boisku podejmowały zespół Zjednoczonych Snowidza. Czarni pokazali na co ich stać i nie pozostawili gościom żadnych złudzeń.

20 marzec 2017, Kasia_, Wszystkich komentarzy: 0
Czarni zremisowali w Prusicach

W niedzielę zespół Czarnych Rokitki udał się na wyjazdowe spotkanie z Przyszłością Prusice. Zacięta walka o dominację przy piłce trwała od pierwszej do ostatniej minuty meczu.

20 marzec 2017, Kasia_, Wszystkich komentarzy: 0
Sokół Krzywa pokonany

17. kolejka legnickiej klasy A zakończyła się przegraną Sokoła Krzywa po wyjazdowym spotkaniu z Nysą Wiadrów.

20 marzec 2017, Kasia_, Wszystkich komentarzy: 0
Chojnowianka nadal bez kompletu punktów

W niedzielne popołudnie Chojnowianka Chojnów podejmowała na własnej murawie zespół Rodło Granowice. Mecz rozegrano w mocno niesprzyjającej, deszczowej aurze.