Chojnow.pl
Nasza strona korzysta z plików Cookie. Czytaj więcej.
facebook twitter YT IG
Logowanie Rejestracja
Cuprum Arena Cuprum Arena
Nowe mieszkania

  • OLA PHU
    • OLA PHU

Ostatnie gazetki

  • HTM Kowalczykowie
    • HTM Kowalczykowie
  • Gabinety lekarskie
    • Gabinety lekarskie

Aktualne wydarzenia

02 luty 2021, admin, Wszystkich komentarzy: 1
Zimowy Chojnów z lotu ptaka
Natura obdarzyła nas w tym roku piękną zimą. Na naszą skrzynkę pocztową otrzymaliśmy nagranie, prezentujące doskonale znane nam krajobrazy w zimowej scenerii.
02 luty 2021, admin, Wszystkich komentarzy: 1
Rada Powiatu przyjęła program opieki nad zabytkami na lata 2021-2024
Za nami XXIII sesja Rady Powiatu Legnickiego. Wśród uchwał nad jakimi pochylili się w minionym tygodniu radni znalazł się Programu Opieki nad Zabytkami Powiatu Legnickiego na lata 2021-2024.
02 luty 2021, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Rodzina 500 plus. Trwa nabór wniosków
1 lutego ruszył nabór wniosków o 500 plus na nowy okres świadczeniowy. Można to robić za pośrednictwem portalu Empatia, przez bankowość elektroniczną lub przez portal PUE ZUS.
02 luty 2021, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Trwają szczepienia seniorów przeciwko COVID-19
28 stycznia w gminie Chojnów ruszyły szczepienia seniorów przeciwko COVID-19. Jako pierwsza dawkę szczepionki przyjęła 81-letnia mieszkanka Biskupina.
01 luty 2021, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Kolejowa ulga dla krwiodawców
Koleje Dolnośląskie pod koniec stycznia wprowadziły do oferty nową ulgę umożliwiającą zakup biletów jednorazowych z ustawową ulgą 33 proc. Zniżka skierowana jest do krwiodawców oraz ozdrowieńców – dawców osocza po chorobie Covid-19.
01 luty 2021, admin, Wszystkich komentarzy: 1
Wymusił pierwszeństwo, w organizmie miał 1,5 promila - niebezpieczna sytuacja na A4
Policjanci z lokalnej drogówki zatrzymali prawo jazdy 44-latniemu mężczyźnie, który będąc w stanie nietrzeźwości, wymusił pierwszeństwo podczas wjazdu na autostradę A4. Grozi mu kara do 2 lat pozbawienia wolności.
01 luty 2021, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Wójt i Burmistrz ogłosili nabór kandydatów na rachmistrzów spisowych
Gminni Komisarze Spisowi ogłosili otwarty i konkurencyjny nabór kandydatów na rachmistrzów spisowych wykonujących czynności w ramach prac spisowych związanych z przeprowadzeniem na terytorium Rzeczpospolitej Polskiej w 2021 r. spisu powszechnego NSP 2021.
31 styczeń 2021, admin, Wszystkich komentarzy: 0
29. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy
Trwa 29. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. W tym roku cała Polska oraz kilkadziesiąt sztabów poza granicami zbiera pieniądze na oddziały laryngologii, otolaryngologii i diagnostyki głowy.
31 styczeń 2021, Partnerstwo,
Mega promocja w chojnowskim salonie Dr Oko w Intermarché!
Zapraszamy do skorzystania z MEGA PROMOCJI w salonie optycznym DR OKO przy ul. Kilińskiego 42 (Intermarché) w Chojnowie! Przygotowaliśmy dla Państwa RABAT -50% na wszystkie oprawy korekcyjne, okulary przeciwsłoneczne oraz -20 % na soczewki kontaktowe i płyny do pielęgnacji soczewek.
30 styczeń 2021, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Wypadek na A4. Po raz kolejny spore problemy z tworzeniem korytarza życia
Przed godziną 12:00 doszło do kolejnego groźnego wypadku na lokalnym odcinku autostrady A4. W wyniku zderzenia samochodu dostawczego z samochodem ciężarowym poszkodowana została jedna osoba.
30 styczeń 2021, Powiatowy Zespół Szkół, Wszystkich komentarzy: 0
PZS prosi o dofinansowanie projektu

Dyrekcja, Grono Pedagogiczne oraz uczniowie Powiatowego Zespołu Szkół w Chojnowie zwracają się z prośbą o dofinansowanie wyposażenia Izby Pamięci, która powstaje w budynku szkoły przy ul. Witosa.