Chojnow.pl
Nasza strona korzysta z plików Cookie. Czytaj więcej.
facebook twitter YT IG
Logowanie Rejestracja
  • Polish
  • English
  • Xantos
    • Xantos

Ostatnie gazetki

  • HTM Kowalczykowie
    • HTM Kowalczykowie

Aktualne wydarzenia

18 styczeń 2019, Grono Pedagogiczne ZSP Rokitki, Wszystkich komentarzy: 0
Uczniowie z Rokitek kolędowali w Chojnowie
Uczniowie z Rokitek 17 stycznia kolędowali w Chojnowie. Wspólne śpiewanie rozpoczęto w Domu Opieki "Niebieski Parasol". Od ponad dwóch lat dzieci z Rokitek odwiedzają mieszkańców ośrodka z okazji różnych świąt, aby w ten sposób pokazać pensjonariuszom, że nikt o nich nie zapomniał.
18 styczeń 2019, Kasia_, Wszystkich komentarzy: 0
Co jest grane w chojnowskim Kinie Kultura?

Prezentujemy repertuar chojnowskiego Kina Kultura na najbliższy weekend.

17 styczeń 2019, Sail Swim, Wszystkich komentarzy: 0
Za nami III Zawody Pływackie Szkółki pływania Sail Swim

Szkółka pływania Sail Swim Chojnów zorganizowała dla swoich pływaków kolejną już edycję zawodów pływackich. Tradycyjnie z początkiem roku wszystkie dzieci miały okazję sprawdzić swoje umiejętności ścigając się w stylu grzbietowym.

17 styczeń 2019, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Jaka przyszłość czeka budynek po "Trójce"

Dawniej urzędował tutaj właściciel fabryki rękawiczek, dziś jest siedzibą jednej z dwóch chojnowskich szkół podstawowych... W czerwcu w budynku przy ulicy Kościuszki po raz ostatni wybrzmi dzwonek, kończąc tym samym 57-letni szkolny etap w historii "Wirbelsche Fabrik". Urząd Miejski stanął przez koniecznością adaptacji gmachu pod nowe cele...

17 styczeń 2019, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Awaria sieci wodociągowej
Gminny Zakład Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej informuje o awarii sieci wodociągowej i co za tym idzie - przerwie w dostawie wody.
17 styczeń 2019, admin, Wszystkich komentarzy: 0
"Światowa innowacja" w chojnowskiej Przychodni

Przychodnia Rejonowa w Chojnowie zaprasza pacjentów na zabiegi rehabilitacyjne z użyciem aparatu Salus-Talent. Zakupione urządzenie pozwala na leczenie głęboką stymulacją elektromagnetyczną pacjentów ze schorzeniami narządu ruchu - To światowa innowacja potwierdzona klinicznie.

16 styczeń 2019, Kasia_, Wszystkich komentarzy: 0
Sukcesy chojnowskich uczniów na Festiwalu Kolęd i Pastorałek w Atrium

15 stycznia w legnickim Atrium odbył się XVIII Dziecięcy Festiwal Kolęd i Pastorałek. Już po raz 28 na scenie legnickiej placówki kulturalnej zaprezentowali się młodzi i utalentowani artyści z całego regionu. Wśród nich znaleźli się także reprezentanci naszego miasta, którzy podczas festiwalu zajęli czołowe miejsca.

16 styczeń 2019, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Uwaga 18-latkowie! Wkrótce kwalifikacja wojskowa

Od 4 lutego do 26 kwietnia na terenie województwa dolnośląskiego przeprowadzona zostanie kwalifikacja wojskowa. Osoby podlegające obowiązkowi stawienia się do kwalifikacji wojskowej zameldowane na pobyt stały lub pobyt czasowy trwający ponad trzy miesiące na terenie miasta Chojnowa winny obowiązek ten spełnić w terminie od...

16 styczeń 2019, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Urząd Gminy apeluje: Pomóżmy rodzinie ze Starego Łomu
Cały dobytek i dach nad głową rodziny ze Starego Łomu pochłonął sobotni pożar. W jednej chwili zostali bez domu. Stracili niemal wszystko, co w nim mieli. Szczęśliwie w pożarze nikt nie ucierpiał. Sąsiedzi od razu ruszyli ze wsparciem. Pomoc pogorzelcom zapowiedział także Wójt Gminy Chojnów.
15 styczeń 2019, Kasia_,
SP 3 od września zmienia siedzibę. Rodzice apelują do Burmistrza

W związku z reformą oświaty podjęto decyzję, że od nowego roku szkolnego Szkoła Podstawowa nr 3 będzie miała swoją siedzibę w budynku obecnego Gimnazjum nr 1. Rodzice uczniów Szkoły Podstawowej nr 3 są jednak zaniepokojeni stanem budynku i zwrócili się do Burmistrza z prośbą o przeprowadzenie kontroli oraz zaplanowanie modernizacji budynku.

15 styczeń 2019, Rada Rodziców SP3,
List otwarty Rady Rodziców Szkoły Podstawowej nr 3 im. Marii Konopnickiej w Chojnowie do Burmistrza Miasta Chojnowa oraz Radnych Rady Miejskiej Chojnowa