Chojnow.pl
Nasza strona korzysta z plików Cookie. Czytaj więcej.
facebook twitter YT IG
Logowanie Rejestracja
  • Polish
  • English

Zaśmiecona Gmina Chojnów

Komentarze

Witam,

Nakładanie mandatów nic nie daje, jak się złapie takiego typka to tylko porządny wp.....l, lub połamać ręce.
zgłoś komentarz
Gapski z tego co słyszałem nie obronił się w 1 terminie nie wiem jak w drugim.
zgłoś komentarz
Co pan gapski zrobiłby z tymi śmieciami ?
zgłoś komentarz
Hahaha to dlatego piszę w ulotkach że ukończył szkole. Panie Gapski dlaczego Pan sie nie tytuluje jako Magister z tego co wiem to po ukończeniu i obronie ma się tytuł Magistra ? To jak jest Pan prawnikiem czy nie ?
zgłoś komentarz
Prosimy trzymać się tematu
zgłoś komentarz
Nienawidzę PISu,ale dajcie se już spokój z ta polityczną nagonką,Gapski winien,że śmieci bydło wywala? Takich śmieciarzy bym wysłał do obozu pracy i kazał im najpierw to usunąć.
zgłoś komentarz
A policja to co robi? przegrzebać śmieci, rozpytać się w okolicznych wioskach, ostatecznie właścicieli ciągników nie ma tak wielu, a i baby na wsiach chętnie powiedzą, która to sąsiadka nowe AGD kupiła. Ale trzeba chcieć! Najlepiej ręce rozłożyć i dzieciaki szkolne zagonić do sprzątania "świata"! a to przecież kryminał! A straż leśna gdzie?!
zgłoś komentarz
Do kozak i inhabitant: Panowie, trzymajcie poziom! w ten sposób NIE POMOŻECIE panu Grabkowi, Polacy to taki "dziwny" Naród, że zwykle staje to stronie tego, w którego się uderza.
zgłoś komentarz
Rada jest tylko jedna zamontować foto pułapki zatrzymać drania niech teraz sprzątnie pokryje koszt pułapki i posadzi 100 drzew oczywiście na własny koszt. może by się coś zmieniło.
zgłoś komentarz

Dodaj komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.