Chojnow.pl
Nasza strona korzysta z plików Cookie. Czytaj więcej.
facebook twitter YT IG
Logowanie Rejestracja
  • Polish
  • English

Co jest grane w Chojnowie?

Komentarze

Dobre pytanie. Co jest grane w Chojnowie? Otóż w Chojnowie wczoraj był wypadek przy cmentarzu z udziałem ciężarówki i pieszego. Przedwczoraj otwarty został tymczasowy most na ul.Legnickiej. Kładka na ul.Matejki jest już coraz bliżej otwarcia, na Wyspiańskiego trwa wymiana nawierzchni chodnika, a ul.Małachowskiego oraz ul.Witosa (w 2/3) są rozkopane. Dworzec pięknieje w oczach, choć widok zakłócają trochę roboty drogowe na skrzyżowaniu ul.Kolejowej z ul.Zieloną. NIE MA O TYM ANI SŁOWA NA PORTALU INFORMACYJNYM MIASTA!!! Lecz na szczęście dowiedzieliśmy się dziś, że Galeria Piastów otworzyła sobie jakiśtamRoom, w środę natomiast mogliśmy przeczytać, że p.Grabek w sobotę znów wkupywał się w łaski mieszkańców (pytanie, dlaczego nie było o tym ani słowa w sobotę?), a PWSZ już niektórym pewnie bokiem wychodzi.
zgłoś komentarz
Rozumiem, że może nie być łatwo prowadzić taką stronę, ale Chojnów to nie Warszawa, a ilość reklam i innych śmieci przewyższa ilość wiadomości, które mogą zainteresować mieszkańców miasta.
A to ograniczenie wiadomości do 1000 znaków to naprawdę paranoja.
zgłoś komentarz
Taka prawda, tu są same śmieci, nie chodzi tylko o reklamy, ale te niby artykuły o hamulcach czy dietach, to jakieś nieporozumienie. Legnicki portal pisze więcej o Chojnowie istotnych rzeczy niż ten. (nie podam bo wykropkują) zresztą oni sami często podają informacja od nich. Bubli jakie robi się w Chojnowie tu też nie zobaczysz, widać zakaz. Na fejsie ludzie podają więcej. Kiedyś przynajmniej nie było też takiej cenzury i usuwania całych wątków gdzie ludzie punktują władzę. Wystarczy zajrzeć na stare tematy gdzie były gorące dyskusje i nic teraz niema. Śmieszne też jest gdzie dają 50 albo więcej zdjęć, a o samej imprezie kilka powierzchownych zdań. Dno!
zgłoś komentarz

Dodaj komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.