Chojnow.pl
Nasza strona korzysta z plików Cookie. Czytaj więcej.
facebook twitter YT IG
Logowanie Rejestracja
  • Polish
  • English

Chojnowska filia Powiatowego Urzędu Pracy zaprasza pracodawców do współpracy

Komentarze

jak to się dzieje że pracodawcy szukają pracowników a tyle osób jest bez pracy , zadziwia mnie to
zgłoś komentarz
Babciu, bo Polacy to cwane bestie i nikomu nie chce się pracować za 1600zł na rękę. Lepiej przecież zrobić ze trzy razy 500+, brać zasiłek na dzieci, na siebie, jakieś zapomogi z mopsu, gopsu, sropsu i wychodzi 3000zł na rączkę za siedzenie w domu na dupie.
zgłoś komentarz
POWINNY WRÓCIĆ NAKAZY PRACY..ROWY POZARASTANE,PARKI I ULICE BRUDNE ,ŁAWKI PONISZCZONE A MY Z NASZYCH PODATKÓW WYPŁACAMY ZAPOMOGI...........W GŁOWIE SIĘ NIE MIEŚCI
zgłoś komentarz
Nie chcą i mają rację, co to za płaca za 1600 zł. Z mops dostaniesz maksymalnie 600 zł, a minimum to 30, mało kto dostaje 600, prawie nikt, najczęściej zapomoga wynosi 200-300 zł, skąd wyliczenia że ktoś dostaje 3 tyś? no chyba że ma 6 dzieci i zero dochodów, jak ma dochody to 2,5 tyś. Z jednym dzieckiem nie dostaniesz nic, zapomogę 280 zł . Skąd ty bierzesz te wyliczenia.?
Miasto zwalnia na lata zakłady pracy z podatków a oni zatrudniają Ukraińców, a to nasza kasa a zwolnienia podatkowe po to aby zatrudniać mieszkańcy mieli prace. Gdyby nie Ukraińcy musieli by płacić więcej za pracę a tak maja tanią siłę roboczą.
zgłoś komentarz

Dodaj komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.