Chojnow.pl
Nasza strona korzysta z plików Cookie. Czytaj więcej.
facebook twitter YT IG
Logowanie Rejestracja
  • Polish
  • English


Budżet Obywatelski 2018: Urząd Miejski zachęca do głosowania przez internet!

Komentarze

Jak zwykle...
Ktoś wpadł na dobry pomysł, jest kasa na realizacje, a ludzie wybierają jakieś pumptrucki i kilka blaszanych rurek zamiast czegoś co mogłoby się przydać.
Po co wam kolejny teren do ćwiczeń? Bo bliżej domu? Jeden taki punkt jest w parku i ludzi z niego korzystających można na palcach policzyć, a jakby ktoś chciał tam ćwiczyć to 10 minut spaceru nie zrobiłoby różnicy...
A pumptrucki w parku? Jeszcze większa kaszana... Jeżeli ktoś jeździ na rowerze czy rolkach czy czymkolwiek innym wie ze taki tor to zabawka dla dzieci na 20 minut max. Chcecie zrobić coś takiego to zbudujcie skatepark, a może dzieciaki nie będą siedziały w domu tylko wyjdą pośmigać do parku.
I jakby nie patrzeć to porównanie kosztowe do 2 pozostałych inwestycji wydaje się marne.

zgłoś komentarz
Bardzo podoba mi się pomysł budżetu obywatelskiego, a nie podoba mi się że jest dźwignią wyścigu do wyborów i tylko pod tym kątem te działania są prowadzone. Tak samo nie podoba mi się aktywność radnych który przez tyle lat byli przeciw budżetowi obywatelskiemu, sami nic nie zrobili żeby był , a teraz składają wnioski żeby zaistnieć bo nic innego nie potrafią zrobić. Dlatego praktycznie niema czego poprzeć, bo są to albo aktualni rani albo ci którzy do polityki miejskiej mają zamiar startować. Szkoda że stał się elementem rozgrywek przed wyborami.
zgłoś komentarz

Dodaj komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.