Chojnow.pl
Nasza strona korzysta z plików Cookie. Czytaj więcej.
facebook twitter YT IG
Logowanie Rejestracja
  • Polish
  • English
Zostań pracownikiem Lidla

Sytuacja na ul. Maczka - zalane piwnice! (aktualizacja - godz. 15:00)

Komentarze

DO MIESZKAŃCÓW MACZKA!Ludzie jak to czytacie to zadzwońcie do TVP3 Wrocław że jest taka i tak sytuacja w Chojnowie,wyślijcie im zdjęcia i że jest problem z niezdyscyplinowaną instytucją Chojnowski Zakład Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej. TVP przyjedzie to szybko wyleczy cały Chojnów. Po co sie męczyć.
zgłoś komentarz
TVN24 szybciej reaguje na apely ludzie.
zgłoś komentarz

PROSZĘ PAŃSTWA DO CADIN26 WCZORAJ WIECZOREM PRZED GODZ.22 ZADZWONIŁAM DO P. ANDRZEJA LAMPARTA PRACOWNIKA I KOMENTATORA TVP 3 KTÓRY JEST W NASZYM REGIONIE DOKŁADNIE MIESZKA W LEGNICY I OPOWIEDZIAŁAM DOKŁADNIE CAŁĄ SYTUACJĘ OD 14 LUTEGO CO SIĘ DZIEJE, ŻE WŁADZE TYLKO ZAŁATWIAJĄ NA PISMACH DOKUMENTY ZOSTAŁY ZŁOŻONE PRZEZ ADMINISTRATORA SPŁ.MIESZKANIOWEJ DO MZG I K W CHOJNOWIE I NIC ZE SPRAWĄ.pAN LAMPART ODMOWIŁ MI IŻ SPRAWĄ SIĘ NIE ZAJMIE .TO PO CO JEST TELEWIZJA.
zgłoś komentarz
MIESZKANIEC BLOKU PRZY UL.MACZKA 2C NIE JEST WIARYGODNY!OPOWIADAJĄC,IŻ KAŻDA DROBNOSTKA BYŁA POWAŻNIE TRAKTOWANA.JAK WIĘCEJ JEST POZA GRANICAMI KRAJU TO NIECH SIĘ NIE WYPOWIADA NA TEMAT JAKICHKOLWIEK ZGŁOSZEŃ DO SPÓŁDZIELNI MIESZKANIOWEJ.MY TU MIESZKAMY 22LATA I NA CO DZIEŃ ZMAGAMY SIĘ Z PROBLEMAMI MIESZKANIOWYMI.ŁATWO UDZIELAĆ WYWIADU-LECZ GORZEJ JEST ZE ZGŁOSZENIEM PROBLEMU TELEFONICZNIE CZY PODEJŚĆ DO SPÓŁDZIELNI-TO NIEMA ODWAŻNYCH ANI CHĘTNYCH DO POMOCY SĄSIEDZKIEJ-ZNIECZULICA TOTALNA.PROSZĘ PRZEPROWADZIĆ WYWIAD Z WSZYSTKIMI LOKATORAMI O ILE WAM OTWORZĄ DRZWI.
zgłoś komentarz
dzwońcie jeszcze raz do TVP3 i do TVN24 bo to towarzystwo leniwe trzeba rozgonić do pracy. Któraś telewizja musi wkońcu przyjechać na ten bałagan
zgłoś komentarz
TVN24 przyjedzie na pewno,niech zobaczą co tu sie dzieje w tym miescie.Władza ma wszystko w dupie i nic nie robi.Mimo że głosowałem i tego sie nie wypieram na obecnego burmistrza to juz przy nastepnych wyborach mojego głosu nie otrzyma!!!w pierwszej kandecji burmistrz był bardzo aktywny i było widac go wszedzie a teraz po wygranych wyborach nic kompletnie nie robi i nie jest tak już za angażowany w sprawy miasta.niech przyjedzie Tv i nagra to wszystko.Tyle czasu bez wody to jest SKANDAL I KPINA!!!
zgłoś komentarz
NIECH DZWONIĄ CI LOKATORZY ,KTÓRZY DO TEJ PORY WOGÓLE NIE KONTAKTOWALI SIĘ ZE SŁUŻBAMI ANI WŁADZAMI W CHOJNOWIE ODPOWIEDZIALNYMI ZA CAŁĄ SYTUACJĘ NA UL.MACZKA 2C/D. WIĘKSZOŚĆ LOKATORÓW UDAJE ,ŻE NIC TAKIEGO SIĘ NIE STAŁO - WZRUSZAJĄ RAMIONAMI,TO NIE ICH PROBLEM BO W MIESZKANIU NARAZIE WODA SIĘ NIE LEJE,ALE DO UBEZPIECZENIA TO PIERWSI POLECĄ PO ODSZKODOWANIE.
zgłoś komentarz
po tych wydarzeniach widać dobitnie,że nasze władze nie są kompletnie przygotowane na sytuacje kryzysowe
zgłoś komentarz

Dodaj komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.