Chojnow.pl
Nasza strona korzysta z plików Cookie. Czytaj więcej.
facebook twitter nk
Logowanie Rejestracja
  • Polish
  • English

Mieszkańcy Samorządowej cierpią na brak miejsc parkingowych. Policja bez litości dla kierowców

Komentarze

Tyle lat mineło od czasu przebudowy osiedlowej drogi(tym samym powstania strefy zamieszkania), i nagle teraz zaczęło to razić Policję? Ktoś musiał uprzejmie donieść na Policję...panie Burmistrzu gdzie mają mieszkańcy parkować??? Władze wyczuły dobry interes a mandaty będą się teraz sypać jeszcze częściej...kura znosząca złote jajka
zgłoś komentarz
Bass masz olej w głowie? To, że Ty zapłacisz mandat za złe parkowanie to miasto z tego nie ma nic. Natomiast gdyby była Straż Miejska to wtedy tak.Gorąca prośba jak nie masz bladego pojęcia o niczym to po prostu zamilcz.
zgłoś komentarz
"Policjanci już nie będą mieć litości dla kierowców. Wszystko dlatego, że pieniądze z mandatów będą trafiać do ich kasy. Z pieniędzy ściągniętych z mandatów dostaną nagrody, czyli po prostu zarobią. MSWiA chce też z tych środków kupować paliwo do swoich radiowozów czy remontować budynki. Nie ma wątpliwości, że ilość mandatów tym samym, będzie większa niż dotychczas. Im ich więcej, tym więcej kasy dla funkcjonariuszy. Czym się to skończy? Nietrudno przewidzieć, że falą mandatów!"
zgłoś komentarz
Z powyższego cytatu nadal nie wynika, by miasto miało cokolwiek z mandatów. Policja i policjanci owszem, miasto nie.
zgłoś komentarz

Dodaj komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.