Chojnow.pl
Nasza strona korzysta z plików Cookie. Czytaj więcej.
facebook twitter nk
Logowanie Rejestracja
  • Polish
  • English

Stłuczka w Białej. Mieszkańcy skarżą się na notoryczne łamanie przepisów

Komentarze

Na zdjęciu jest znak Biała 2km a w rzeczywistości jest to max 20m
Za skrzyżowaniem powinien stać znak teren zabudowany D-42/D-43 i znak E17a z napisem "Biała"
Jest to bardzo mylące
zgłoś komentarz
Znak teren zabudowany jest już chyba ponad tydzień. Dobrze by było gdyby linia zakaz wyprzedzania rozpoczynał się już obok energetyki a nie dopiero przy zjeździe (jak obecnie).
zgłoś komentarz
Tym razem nikt nikogo nie wyprzedzal tylko pewna Pani w ostatniej chwili zdecydowala ze bedzie skrecac i raptopnie przychamowalo prawie stajac i zolwim tempem zaczela skrecac w lewo nie wlaczajac przy tym kierunkowskazu wczesnie ani podczas skretu. A przez nasze wspaniale prawo i przepisy zostal nie slusznie ukarany jeden z uczestnikow ale coz mamy takie doskonale przepisy w naszym kraju ze karani sa czasami ci co nie powinni a winowajcy uchodzi to na sucho.
zgłoś komentarz
Przyjmując to spostrzeżenie i że tak było to i tak nie zmienia faktu że winę ponosi pojazd który nie zachował bezpiecznego odstępu od poprzedzającego pojazdu.Kierunkowskaz również nie ma znaczenia bo zakładając że poprzedzający pojazd najzwyczajniej w świecie zatrzymał się to jadący za nim ma zachować bezpieczny odstęp a skoro wjechał w niego to oznacza że go nie zachował.
zgłoś komentarz
sawa assa a co to jest teren zabudowany bo nie kojarzę takiej definicji z ustawy prawo o ruchu drogowym
zgłoś komentarz

Dodaj komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.