Chojnow.pl
Nasza strona korzysta z plików Cookie. Czytaj więcej.
facebook twitter YT IG
Logowanie Rejestracja
Cuprum Arena Cuprum Arena

Setki chojnowian wraz z trzema królami złożyło pokłon Jezusowi (wideo)

Komentarze

Tępy narodzie, dlaczego solenizant nie przybył?
zgłoś komentarz
oj ,tępa KODziaro,idz lepiej do twojego ,,guru,,przekrętasa Kijowskiego
zgłoś komentarz
religia to opium dla glupich mowil pilsudski.Zludzi robi sie wariatów,przebierancow.A gdzie Jezus,tyle lat minelo a go nie ma i nie ma.Rocznie na swiecie umera 5 milinow dzieci z lodu,chorob.Gdzie ten Jezus?Kase kler bierze i mami lud czyms,na co nie ma dowodow.Skad Osmulski moze wiedziec ze Bóg istnieje?
zgłoś komentarz
2 1w a takie cyrki dieja sie.Z normalnych ludz robi sie przebierańców.Wiecie jak powstała religia?Jak pierwszy cwaniak znalazł pierwszego głupka.
zgłoś komentarz
,,uderz w stół,a nożyce się odezwą,,ale ,,kodziarzy ,,na tym profilu
zgłoś komentarz
Piękny przekrój społeczeństwa tutaj wyszedł - z jednej i drugiej strony.

Mianowicie z jednej strony widzimy masę ludzi, którzy mimo zimna wyszli na zewnątrz, by w rodzinnej i przyjacielskiej atmosferze pobawić się - pielęgnując przy tym tradycję - widzimy ludzi, którzy poświęcili swój czas by zorganizować coś naprawdę fantastycznego.

Z drugiej widzimy frustratów, którzy nie mogą przeboleć że ktoś nie ma potężnego kija we wiadomej części ciała i mogą przebrać się w jakiegoś króla Heroda, czy innego mędrca. Ale wiadomo - takie "przebieranie" to dla chojnowskiej "elity yntelektualnej" robienie z siebie głupka.

Jak mówił klasyk - stanęliście tu we trzech i zatańczyliście bedgensa - taniec na głowie jak ktoś nie wie :)
zgłoś komentarz
Franz Ferdinand-pięknie to opisujesz,nic dodać ,nic ująć,normalni ludzie mieli wczoraj święto Trzech Króli a tu na forum mamy ,,trzech frustratów,,
zgłoś komentarz
W/g mnie jest to największe święto w Polsce. Zwróćcie uwagę że idzie czarny , obok arab i z nimi biały a nasze społeczeństwo ich hołduje i uwielbia . Może to odbyć się tylko 6 stycznia. W pozostałe dni roku jeśli by szli tak we trójkę ubrani tak jak my to : pierwszy wpierdziel dostał by murzyn ( bo czarny) , za ni arab ( bo jak mówią prawdziwi Polacy z szerokimi karkami "ma ciabaty wygląd" a na końcu biały bo po cholerę z nimi zadaje się Polak. Ot ciekawe to polskie społeczeństwo.
zgłoś komentarz
Taa wielcy katolicy a co drugi nóż by wsadził uchodzcy z bliskiego wschodu w plecy , tak po chsześcijańsku ...
zgłoś komentarz

Dodaj komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.
Sklep Bigform