Chojnow.pl
Nasza strona korzysta z plików Cookie. Czytaj więcej.
facebook twitter YT IG
Sign in Sign up
  • Polish
  • English
Kraina Lodu 2 w Cuprum Arena Zostań pracownikiem Lidla

Chojnowski farmaceuta sprzedawał fałszywą viagrę, grozi mu więzienie!

Comments

Jak zdążyłem się zorientować to WASZ portal bardzo często jako pierwszy wstawia wszelkie nowości. Dzisiejsza wiadomość o wiagrze również u WAS jest pierwsza.Pogratulować sprytu i dociekliwości! Ciekawy jestem jak się czują Ci faceci, co kupili sobie tabletki gipsowe. Przykre jednak jest to, że o Chojnowie słyszy się same nieprzyjemne wiadomości.
report comment
....hahaha 5 lat piszecie ,mamusia tego "farmaceuty zapłaci kaucji i wynajmie najlepszego adwokata ,jak dostanie 2 zawiasów to maks ,nie takie rzeczy mamusia mu załatwiała :)
report comment
Ładnie się dzieje w naszym mieście. Nie wiadomo czego można się spodziewać w najbliższym czasie.
report comment
Ktoś sprzedaje narkotyki ktoś wiagrę. Co gorsze...? Ci pierwsi już nie budzą takiej sensacji, to taka codzienność.
"Pogratulować sprytu i dociekliwości!" a z tym się zgadzam w wielu przypadkach.
report comment
a apropo tytułu "fałszywą viagrę" czy ktoś doniósł na policję bo nie zadziałało?!
report comment
Dodatek gipsu powinien dobrze działać, mocniej usztywniać. ;)
report comment
Jest pozytywna strona tej sprawy. Fałszywa viagra mogła zadziałać jak placebo - może ktoś "się spisał" i myślał, że to przez viagrę, a tu miał w sobie jakieś pokłady... gipsu :D

Co do farmaceuty, to chyba nie można go już tak nazywać! Stracił zaufanie publiczne i jeśli nawet nie pójdzie siedzieć, to powinni mu cofnąć/zawiesić prawo wykonywania zawodu.

Swoją drogą jak naiwnym trzeba być, żeby uwierzyć, że wina może zostać bez kary i jak zadufanym w sobie, żeby traktować wszystkich innych dookoła jak idiotów, bo pewnie za takich miał swoich klientów ten były farmaceuta.
report comment
Ale widzisz szmidt - jeśli sprawa potoczy się tak jak napisał wyżej psymon to tak wiele nie stracił. A o utratę możliwości wykonywania zawodu RACZEJ nie powinniśmy się obawiać.

Ja zawsze w takich momentach się zastanawiam gdzie kończy się "pazerność" ludzka - mając 300 tys. złotych człowiek "ustawiony" jest na lata...
report comment
@Michal

No chyba, że tak, ale nie znam chojnowskich realiów aż tak dobrze i nie wiem co kto tu może zdziałać.
report comment
300 tyś. zł to wbrew pozorom nie jest taka wielka kwota. Wszystko zależy od indywidualnych potrzeb. Ale sam pomysł produkowania viagry hmm... dochodowy:)
report comment

Add Comment

You have to be loggin to add comment.