Chojnow.pl
Nasza strona korzysta z plików Cookie. Czytaj więcej.
facebook twitter YT IG
Logowanie Rejestracja
PWSZ Legnica

Chojnowski farmaceuta sprzedawał fałszywą viagrę, grozi mu więzienie!

Komentarze

Jak zdążyłem się zorientować to WASZ portal bardzo często jako pierwszy wstawia wszelkie nowości. Dzisiejsza wiadomość o wiagrze również u WAS jest pierwsza.Pogratulować sprytu i dociekliwości! Ciekawy jestem jak się czują Ci faceci, co kupili sobie tabletki gipsowe. Przykre jednak jest to, że o Chojnowie słyszy się same nieprzyjemne wiadomości.
zgłoś komentarz
....hahaha 5 lat piszecie ,mamusia tego "farmaceuty zapłaci kaucji i wynajmie najlepszego adwokata ,jak dostanie 2 zawiasów to maks ,nie takie rzeczy mamusia mu załatwiała :)
zgłoś komentarz
Ładnie się dzieje w naszym mieście. Nie wiadomo czego można się spodziewać w najbliższym czasie.
zgłoś komentarz
Ktoś sprzedaje narkotyki ktoś wiagrę. Co gorsze...? Ci pierwsi już nie budzą takiej sensacji, to taka codzienność.
"Pogratulować sprytu i dociekliwości!" a z tym się zgadzam w wielu przypadkach.
zgłoś komentarz
a apropo tytułu "fałszywą viagrę" czy ktoś doniósł na policję bo nie zadziałało?!
zgłoś komentarz
Dodatek gipsu powinien dobrze działać, mocniej usztywniać. ;)
zgłoś komentarz
Jest pozytywna strona tej sprawy. Fałszywa viagra mogła zadziałać jak placebo - może ktoś "się spisał" i myślał, że to przez viagrę, a tu miał w sobie jakieś pokłady... gipsu :D

Co do farmaceuty, to chyba nie można go już tak nazywać! Stracił zaufanie publiczne i jeśli nawet nie pójdzie siedzieć, to powinni mu cofnąć/zawiesić prawo wykonywania zawodu.

Swoją drogą jak naiwnym trzeba być, żeby uwierzyć, że wina może zostać bez kary i jak zadufanym w sobie, żeby traktować wszystkich innych dookoła jak idiotów, bo pewnie za takich miał swoich klientów ten były farmaceuta.
zgłoś komentarz
Ale widzisz szmidt - jeśli sprawa potoczy się tak jak napisał wyżej psymon to tak wiele nie stracił. A o utratę możliwości wykonywania zawodu RACZEJ nie powinniśmy się obawiać.

Ja zawsze w takich momentach się zastanawiam gdzie kończy się "pazerność" ludzka - mając 300 tys. złotych człowiek "ustawiony" jest na lata...
zgłoś komentarz
@Michal

No chyba, że tak, ale nie znam chojnowskich realiów aż tak dobrze i nie wiem co kto tu może zdziałać.
zgłoś komentarz
300 tyś. zł to wbrew pozorom nie jest taka wielka kwota. Wszystko zależy od indywidualnych potrzeb. Ale sam pomysł produkowania viagry hmm... dochodowy:)
zgłoś komentarz

Dodaj komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.
Sklep Bigform