Chojnow.pl
Nasza strona korzysta z plików Cookie. Czytaj więcej.
facebook twitter YT IG
Logowanie Rejestracja
PWSZ Legnica

Otwórzcie boiska nie róbcie pośmiewiska!!!

Komentarze

psymon Ton dużo bardziej spokojniejszy :) O wiele bardziej docierający do czytających:P
Co do wyksztatłcenia opiekuna orlików to nie jestem przekonany czy potrzeba magistra.(mógłby to być atut)..animator czasu wolnego też byłby kompetentny:)
Pozdrawiam
zgłoś komentarz
Boiska zamknięte a basen otwarty kiedy tylko człowiek chce nawet w święta. Czy to dlatego, że wstęp na boiska darmowy a za basen się płaci? Robimy biznes miejski? Nieco parodia! Czy obsługa basenu nie potrzebuje świat?
zgłoś komentarz
NIEDLUGO WODZU,NASZ SZERYF WYDA ODEZWE DO NARODU CHOJNOWSKIEGO,ZE ORLIKI NA ZIME SA ZAMKNIETE,ZE NASZ ORLIK LEZY W PARKU I JEST ZALODZENIE,ZE NIE MA CO SIE TRZEPIAC BO BYLY STATYSTYKI ROBIONE I PRZEZ NASZ ORLIK PRZEWINELY SIE TYSIACE LUDZI,ZE JEST TO NAJLEPIEJ UTRZYMANY ORLIK W POWIECIE HAHA.JAK MOZNA ZAMKNAC BOISKO SKORO JEST DOBRA POGODA .NASZ SZERYF BYLY PILKARZ TRENER A NA CHOJNOWIANCE DZIECIOM GRAC NIE POZWALALAL I NAPOLEON WITEK T Z KADAFIM PORZADEK ROBILI HAHAHA
zgłoś komentarz
A wiecie jakie rozwiązanie pilnowania jest w Złotoryi? Na Orliku zamontowane są kamery + głośniki, nie ma żadnego pilnującego (oprócz osób pracujących w monitoringu - wydaje mi się że to straz miejska). Orlik jest ogólnodostepny 24h/dobę.
zgłoś komentarz

Dodaj komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.
Sklep Bigform