Chojnow.pl
Nasza strona korzysta z plików Cookie. Czytaj więcej.
facebook twitter YT IG
Logowanie Rejestracja
  • Polish
  • English
Kraina Lodu 2 w Cuprum Arena Zostań pracownikiem Lidla

Czy zwierzęta zostaną z pensjonariuszami "Niebieskiego Parasola"?

Komentarze

Czasami jak sie stoi w kolejce do NOXMED'u to się rozmawia z tymi starszymi Paniami mimo Woli - ale miło i przyjemnie, z uśmiechem. Wiele razy widziałem jak traktowały te psy jak własne dzieci ... Poza tym, te zwierzaki są nadzwyczaj czyste i zadbane.
Moja rada - Zmień człowieku placówkę a nie zabierasz tym ludziom odrobinę uśmiechu. Może jeszcze napisz podanie o przywiązywanie tych ludzi do łózek bo podchodzą w celu rozmowy z kimkolwiek... ten kto zrobił aferę jest żałosny.
zgłoś komentarz
"Dzięki psom, z którymi mogą się pobawić czy do nich przytulić- wraca im chęć życia i pojawia się uśmiech na twarzy." - to akurat jest autentyk, 0 zmyślonego tekstu - nie raz widziałem jak te starsze Panie bawiły się z pieskami i cieszyły przy tym jak dzieci... Ale najlepiej pójść raz czy dwa do placówki i zrobić za sobą syf - brawo Wam LUDZIE !! Tylko na to was stać... cóż .. takie miasto.
zgłoś komentarz
Zawsze się znajdzie jakaś menda której wszystko przeszkadza,tym ludziom tak niewiele radości pozostało to jeszcze i to chcą im zabrać
zgłoś komentarz

Dodaj komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.