Chojnow.pl
Nasza strona korzysta z plików Cookie. Czytaj więcej.
facebook twitter YT IG
Logowanie Rejestracja
Sklep Bigform

"Muzyka w rynku" po raz kolejny (FOTO + VIDEO)

Komentarze

jakoś nie widze na zdjeciach tego co wszystkich zapraszał na impreze - jana serkiesa - czyzby olał impreze i poszedl do rokitek?
zgłoś komentarz
nie widzę zdjęć ze świecenia .....
zgłoś komentarz
Bo to relacja (tak jak wyżej jest napisane) "muzyki w rynku". Święcenie było wcześniej i najwyraźniej nie było częścią imprezy.
zgłoś komentarz
W najbliższą niedzielę, tj. 27 lipca zapraszamy na kolejną odsłonę Muzyki w Rynku. O godz. 12:00 w Kościele św. Piotra i Pawła odbędzie się msza Św. w intencji wszystkich kierowców, a tuż po niej poświęcenie pojazdów. Zapraszamy wszystkich, nie tylko motocyklistów..... najwyrażniej ktoś wczesniej wprowadził ludzi w błond ;-/ http://chojnow.pl/news/news/view/id/3773 czyli relacji z tej czesci imprezy nie bedzie ....
zgłoś komentarz
No tak, o 12 w kościele później poświęcenie i jasno powiedziane że o 16 będzie część artystyczna. Wszystko jasne i nikt nikogo w BŁĄD nie wprowadzał:)
zgłoś komentarz
wszystko sie zgadza tylko brak relacji i zdjec z świecen.ciemnota sie wystraszyla ze ludzie beda sie smiec.ze ktos samochod swieci i slusznie.bo to chyba najgłupsze wydarzenie w chojnowie od lat.skoro się zaprasza na impreze.mesz i swiecenie.to i relacja powinna byc ze wsszytkich.a tu kuku.niema.
zgłoś komentarz
Widocznie to nie była jakaś sensacja co roku jest święcenie w każdym kościele tyle że, teraz ktoś o tym powiedział no i motocykliści przyjechali. Ale w większych miastach to norma, kto był zainteresowany sam przyszedł:) To nie był i nie miał być gwoźdź programu tyle na ten temat:)
zgłoś komentarz
mieszkam w chojnowie prawie 30 lat i nigdy tu nie było siwecenia samchodow ani motorow.msze w imieniu kierowcow i podroznych owszem byly.nie swiecenia.jak pisala gdzies tu ewa ksieza ci madrzejsi na ogół odmawiają takich glupot.moim zdaniem dobrze ze niema zdjec poco robic miastu wstyd kilkoma oszołomami.swiecenie pralek i samochodow niema nic wpsolnego z wiarą i religijnoscia.to osmieszanie jej a przeciez nie oto chodzi.
zgłoś komentarz
Patrząc na twoje podejście do sprawy możliwe że, nawet nie zwracałeś na to uwagi:) To nie jest jakiś wymysł nowoczesny już w latach 90" tak się robiło. Nikomu się przez to krzywda nie dzieje.
zgłoś komentarz
Patrząc na Twoje podejście do sprawy i na to jak usilnie próbujesz chwalić ten bez wątpienia durny pomysł – zaznaczam – durny pomysł nie mający nic wspólnego z wiarą – dziwne jest że brak jest zdjęć z tak wspaniałej imprezy jak święcenie. Najwidoczniej - jak pisze mlodyserek – ktoś uznał że szkoda jest robić wstyd tym którzy złapali się na ten numer i wystawili w ten sposób na pośmiewisko swoją wiarę. Podsumowując, nie było nigdy takich inicjatyw w Chojnowie. A jeśli jest to dobry pomysł w przyszłą niedzielę proponuję poświęcić żelaska,blendery,prasowalnice oraz baniaki do kiszenia kapusty.
zgłoś komentarz

Dodaj komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.