Chojnow.pl
Nasza strona korzysta z plików Cookie. Czytaj więcej.
facebook twitter YT IG
Logowanie Rejestracja
  • Polish
  • English

Charytatywna Gala Boksu w Chojnowie! (VIDEO)

Komentarze

PIĘKNY GEST! WIĘCEJ TAKICH AKCJI DLA TEJ UROCZEJ DZIEWCZYNKI!W TAKICH CHWILACH NALEŻY SIĘ JEDNOCZYĆ I POMAGAĆ! GALA UDANA WIDAĆ PO ZDJĘCIACH! PROSZĘ O NR KONTA DLA BLANKI!
zgłoś komentarz
Zgadzam się z Inką piękna akcja, piękne fotki. Tez chciałbym znać nr konta dla Blanki.
zgłoś komentarz
Wielka impreza chyba w Chojnowie jeszcze takiej nie było gratulacja dla wszystkich organizatorów ale mam pytanie gdzie w tej grupie jest Pan Serkies nie ma go pojawił się cichaczem w asyscie radnego Podchorodeckiego i zdala z balkonu oglądał gale.
zgłoś komentarz
Zumba była większa.Serkies był zajęty z radnymi mszą świętą gdzie robił agitację polityczną przed wyborami.Ciężko pomagał mu radny Kowalczyk.
zgłoś komentarz
Pan Serkies nie otrzymał podziękowań od klubu,ponieważ najwidoczniej organizatorzy uznali ,że nie zasłużył.Pewnie obiecał złote góry,a nie wywiązał się.Jest takie powiedzenie,nikt Ci nie da tyle,ile obieca burmistrz Serkies.Co do gali,bardzo piękna,pozdrawiam!Pan Serkies 13 tysięcznej pensji mógłby coś odpalić.
zgłoś komentarz
Społeczeństwo w Chojnowie nie zagłosuje jak Serkies i ksiądz ,by sobie życzyli.Agitacje,publiczne wystąpienia w wielki czwartek nic nie zmienią.Serkies do dymisji.
zgłoś komentarz

Dodaj komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.