Chojnow.pl
Nasza strona korzysta z plików Cookie. Czytaj więcej.
facebook twitter YT IG
Logowanie Rejestracja
PWSZ Legnica

Dobry biznes z BZ WBK

Komentarze

Zapomnieli dodać że mają WIECZNE KOLEJKI,szału idzie dostać w tym banku,w kasach zamiast wypłat itp. jak w innych bankach to otwierają nowe rachunki itp. a to do cholery trwa i tak np. cztery osoby w kolejce i czekam 40 min. PORAŻKA!
zgłoś komentarz
Tak to prawda,kolejki są jak w sklepie mięsnym, ponadto jak człowiek zarabia najniższą krajową to lepiej nie mieć tam konta, ponieważ jak chcesz jakikolwiek kredyt to obsługa tego Banku BZWBK odpowie tak - za niskie dochody i nie kwalifikuje się pani/pan aby dostać wogóle kredyt.Kiedyś miałam w tym banku konto i niestety zrezygnowałam bo jak przyszło co do czego to nie udzielili mi kredytu w kwocie 1500zł więc im podziękowałam i otworzyłam w Banku Spółdzielczym jestem zadowolona, kredyt dostałam bez problemu i zbędnych pytań ile płace czynszu, za energię, wodę itp.
zgłoś komentarz
Przytoczę historię sprzed 10 lat. Potrzebowałem otworzyć konto osobiste w banku. Poszedłem do PKO przy ul. Skargi. Pani z PKO kazała mi wypełnić jakieś formularze, dostarczyć zaświadczenia itp. i oświadczyła, że za ok. tydzień powinienem mieć nr konta jak dobrze pójdzie.
Oczywiście, podziękowałem tej Pani i poszedłem w kierunku Banku Spółdzielczego. I tu bardzo miłe zaskoczenie. Pani, która rozmawiała ze mną, po kilku minutach napisała mi na kartce nr konta.I to była cała filozofia zakładania konta. Żona ma konto osobiste do dzisiaj w BS, a ja tylko ze względu na to, że BS pobiera opłaty za konto firmowe mam te konto w banku internetowym.
zgłoś komentarz
Generalnie uważam, że BS w Chojnowie jest najbardziej przyjaznym bankiem w Chojnowie jeżeli chodzi o obsługę. Gdyby BS nie pobierał opłat za utrzymanie konta firmowego, to oczywiście z chęcią przeniósłbym do nich konto. Osobiście uważam, że pozyskanie klientów dla banku fizycznie odwiedzanego przez mieszkańców Chojnowa, tkwi w miłej obsłudze i w jak najmniejszych kolejkach przy kasach.
zgłoś komentarz
Taaak BS najlepszy akurat. Mało tam ludzi to i brak kolejek. Wielka filozofia.
zgłoś komentarz
W takim razie bede pierwszym, ktory pochwali BZWBK. Od czasu gdy skonczylem liceum mam u nich konto osobiste. 2 kredyty za mna. Slowa zlego nie powiem.
zgłoś komentarz

Dodaj komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.
Sklep Bigform