Chojnow.pl
Nasza strona korzysta z plików Cookie. Czytaj więcej.
facebook twitter YT IG
Logowanie Rejestracja
  • Polish
  • English
Zostań pracownikiem Lidla

XXXIII Sesja Rady Miejskiej nie dla mediów (video)

Komentarze

Panie Skowroński dlaczego Pan przeprasza gości w osobach dyr. szkół czy Pan Sładkiewicz jako mieszkaniec nie jest gościem czy Pana goście o godz.13 nie mają nic do pracy chyba ze Pan Burnistrz w tym momencie ich urlopuje ciekawe za czyje pieniądze proponuję sesje o godz. 17 może będzie więcej mieszkańców.
zgłoś komentarz
Panie Skowroński proszę podać miejsce gdzie ma stać kamera bo robienie sesji po cichu to lekka przesada czy Panu to przeskadza to nas chojnowian nie interesuje niech zobaczy sesje Gminy Chojnów wzór dla Pana a nie mądrowanie się.
zgłoś komentarz
Patologia... Teraz wam kamera przeszkadza?! Dlaczego? Bo teraz nie będziecie mieć wpływu na to co się znajdzie na nagraniu, nie będzie komu pogrozić, by okroił materiał z niewygodnych elementów.
zgłoś komentarz
Pan Jan Serkies tak szybko wybiega z sali, że mógłby pomyśleć o maratonie w przyszłym roku http://www............./:)
zgłoś komentarz
Nawet obradom Sejmu RP towarzyszy kamera. Czy w chojnowskim urzędzie obowiązują inne prawa? Czy są one zgodne z KONSTYTUCJĄ RP? Kto wybiera tych ludzi? WSTYD !!!!!!!
zgłoś komentarz
Ostrzegałem już kim jest pan Skowronski, specjalista od wałków, a ludzie nie wiem którzy głosują na niego, bo jest miły? Bedzie lizał wyborcom 4 litery bo się opłaca/ A wójt to dobrze znany jest w gminie zagrodno. Wrecz ten człowiek znienawidozny tam jest, a tu prosze gmina Chojnów wybiera kolejnego skompromitowanego na wójta. Przez obecnośc kamer oczywiście nie moga swobodnie kręcic lód jak to było wczesniej i w tym jest problem. Może czas porkurature powiadomić o przekretach w ratuszu ;)
zgłoś komentarz
słyszałem nieoficjalnie od znajomego że powiadomiono media publiczne. Gościu z TVN24 ma przyjechać krecić film o arogancji chojnowskiego samorzadu . ale jaja bedą ;). Życiorysy Skowronskiego i Kapszrzaka przypomną wyborcom ;)
zgłoś komentarz
Moioże ktoś przpomniec życiorys Skowrońskiego?Z tego co wiem teraz idzie w parze z proboszczem,ale kiedyś stał mocno po drugiej stronie barykady.
zgłoś komentarz
Ta rada się ośmiesza i kompromituje totalnie.Dlaczego nie chca pokazac się na kamarze?
Co to PRL jakies usbeckie metody?Ta kamera stała z boku i pokazywała twarze radnych.Co to za wałki Skowronski przerywa sesje po czym po dwoch godzinach dokancza zeby kamery nie bylo.To skandal za którym stoi Serkies.Bez zgody Serkiesa ta rada by tak nie odważyła się zrobić.To państwo w państwie,Serkies wie ze ma w torbę wybory i kombinuje.
zgłoś komentarz
metody skowronskiego to wstyd dla miasta ciekawe dlaczego burmistrz na to zezwala.przeciez kamerzysta zastosowal sie do prosby skowronskiego wiec tak naprawde przeszkadzala mu kamera.kim byl i jakie metody stosuje skowronski. kim byl za komuny zapytajecie rodzicow albo dziadkow to wam powiedza a wiecej tej osoby w urzdzie nie bedziemy widziec.
zgłoś komentarz

Dodaj komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.