Chojnow.pl
Nasza strona korzysta z plików Cookie. Czytaj więcej.
facebook twitter YT IG
Logowanie Rejestracja
Cuprum arena PWSZ Legnica

Budowa bieżni lekkoatletycznej dobiega końca

Komentarze

no nareszcze 109 doczekała sie boiska z prawdziwego zdarzenia :) BRAWO !!
zgłoś komentarz
Czy "ten obiekt" również będzie zamykany i niedostępny dla mieszkańców chojnowa?? Bo żeby w Naszym mieście trenować to trzeba naprawdę mieć nerwy do władz zarządzających takimi obiektami.
zgłoś komentarz
Będzie otwarty ,bo nie wybudował go Serkies.Wszystkie obiekty,które wybudowało miasto, to były z nimi z problemy i są.W tym przypadku Kowalczyk sprzeciwił się Serkiesowi dość mocno,o czym już pisano.
zgłoś komentarz
a może Pan M.Kowalczyk na burmistrza ??
zgłoś komentarz
Kasia Dziedzic na burmistrza TAk
zgłoś komentarz
Kowalczyk sprzeciwił się burmistrzowi i w związku z tym ma nominację na burmistrza ? hahah to w takim razie ja powinienem zostać prezydentem kuli ziemskiej. Sprzeciwiam się burmistrzowi kilka razy dziennie ;-) myślą , mową uczynkiem i zaniedbaniem . A jeśli chodzi o to kto wybudował bieżnie to Kowalczyk nawet worka z tartanem nie podniósł więc pisanie że zbudował jest grubo naciągane. Zarządza obiektem i tyle. Gloryfikowanie z tego powodu to lekka przesada. Warto wrócić do sesji gdzie chciałem zabrać głos - odezwał się ? siedział cicho jak mysz pod miotłą. To się nazywa odwaga i sprzeciw burmistrzowi.
zgłoś komentarz
Pan Kowalczyk jako Dyrektora Powiatowego Zespołu Szkół w Chojnowie w państwowym dniu nauczyciela dniu w, który on i "jego" nauczyciele powinni świętować i przyjmować kwiaty sam daje kwiaty księżom i wysłuchuje od nich rad jak ma być dobrym nauczycielem pedagogiem (skąd Oni mają to niby wiedzieć?) Jak ? "wszędzie widzieć Jezusa" no to ja dziękuje za takiego dyrektora :) to kompromitacja funkcji którą pełni.
Drugi przykład kompetencji tego ministranta to na sesji rady miasta jako jedyny bezradny zauważył, że proponuje się ustawę bubel jednak za chwilę za nią głosował :)
zgłoś komentarz
Psymon,przestań już .....
zgłoś komentarz
A to zwracam honor w takim razie , skoro zauważył bubla i za chwilę za tym bublem zagłosował to powinien zostać nominowany do objęcia funkcji burmistrza ;-) należy mu się jak psu buda za takie trzeźwe myślenie, za konsekwencję w działaniu. Na prawdę fajny chłop. Mam więc rozterkę na kogo oddać głos , na niego czy na obecnego burmistrza. Chyba jednak wybiorę obecnego - jest bardziej zasłużony w bublach i w szportaniu się z samym sobą a jak widzę to jest dla ludu najważniejsze.
zgłoś komentarz
@bylu w czym masz problem ? chyba znasz moje poglądy jak tobie nie pasują to nie czytaj moich postów i po sprawie ja zawsze dewocje i głupotę na urzędzie będę punktował.
zgłoś komentarz

Dodaj komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.
Sklep Bigform