Chojnow.pl
Nasza strona korzysta z plików Cookie. Czytaj więcej.
facebook twitter YT IG
Logowanie Rejestracja
  • Polish
  • English

Rowerm przez Rokitki, Biskupin, Stary Łom, Groble, Witków, Jerzmanowice

Komentarze

Świetne informacje i dokładnie opisane. Byłam, ledwo wróciłam. Jak na pierwszy raz to długa wyprawa. Pojechałam na Jerzmanowice, potem Witków, Stary Łom...udało mi się wrócić. Fajna sprawa, następna trasa będzie na Goliszów, Niedźwiedzice, Miłkowice, Dobroszów i Chojnów - polecam - bo tamtędy już jechałam.
zgłoś komentarz
Inka to my musimy się czasami mijać w trasie na bank :) tą trasę jeżdżę tak raz w m-c czasami więcej .Większość tych tras opisanych na tym portalu zresztą ,one są ,powiem tak intuicyjne ,każdy kto chce pojeździć rowerem prędzej czy później na nie wpadnie :) pozdrawiam.
zgłoś komentarz
Wszystko możliwe Psymonie, może nawet mnie wyprzedziłeś, chociaz nie jeżdżę aż tak wolno. To nie jedyna trasa, którą jeżdżę. Prawie wszsytkie tu opisane już zaliczyłam :).Teraz fajnie się jeździ, wiatr, zapach skoszonych zbóż, chociaz wiosną jest ciekawiej.
zgłoś komentarz
Wyprzedzać to raczej nie ,ja jeżdżę tak średnio 25 na godzinę ,czyli całkiem przeciętnie ale staram się utrzymywać stałe tempo .Co do zapachów to masz rację ,zapachy lata ,pól ,lasu ...uwielbiam .
zgłoś komentarz
25 km/h to całkiem szybko.
zgłoś komentarz

Dodaj komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.