Chojnow.pl
Nasza strona korzysta z plików Cookie. Czytaj więcej.
facebook twitter YT IG
Sign in Sign up

Chojnowianka pokonuje Śląsk Wrocław i wygrywa Międzynarodowy Turniej w Jeleniej Górze!

Comments

Brawo za sukces i oczywiście uczestnictwa w turniejach bo przez takie turnieje i sukcesy maluchy garną się do piłki. Każdy chce wygrywać ze Śląskiem czy Karkonoszami.
report comment
gratulacje dla młodzików i p. Piotra. takie wyniki powinny być promowane wsparciem z urzędu a te grupy które nie mają wyników jak np. piłka ręczna dla 50+ organizowana na sp4 która nie ma żadnych osiągnięć powinna byc wycofana.
report comment
Młodziki grają pięknie,widać że chłopaki są bardzo dobrze prowadzeni.Klub zorganizował im obóz sportowy w Międzyzdrojach,ze wszystkich turniejów wracają z medalami,oby więcej takich osób,którzy znają się na tym co robią i potrafią wspaniale przygotować dzieci czy młodzież.Wiele turniejów,inicjatyw trenera Wielkie Brawa.Pani Członce gratulacje za dobre posunięcia.
report comment
Gratulacje dla chłopaków,dla trenera i dla pani Członki,która zatrudnia trenerów i innych ludzi pracujących w klubie.Jak widać pani Członka poza błędami ma także sukcesy.
report comment
Dlaczego Marko sądzisz,że piłka ręczna nie ma sukcesów?Pan Andrzej jest wieloletnim trenerem p.ręcznej z sukcesami w latach przeszłych.Co kilknaście lat trafia się jakiś pasjonat ,który osiąga sukcesy.Jest twórca p.ręcznej pan Andrzej Matuszewski,Pan Lewandowski-twórca boksu,a i widać w chojnowiance też mamy oddanną osobę.
report comment
piłka ręczna w wykonaniu p. Andrzeja nie ma sukcesów z prostej przyczyny : p. Andrzej nie ma uprawnień trenerskich i może sobie tylko pogrywać na niskim szczeblu. nie ma chęci do zrobienia sobie tych uprawnień już od wielu lat. to tak jak z jego wykształceniem - zaczyna studia tylko po to by nie zostać zwolnionym z pracy. nie jest nauczycielem gdyż nie ma ukończonej szkoły - jedynie wykonuje zawód nauczyciela - nie jest nim. sprawdź na stronie sp4. nie ma tam wpisu mgr jak w przypadku reszty kadry nauczycieli wychowania fizycznego.
i jest jeszcze jedna ewidentna różnica pomiędzy p. Andrzejem a p. Lewandowskim. p. Andrzej za każda godzinę poświęconą swojej pasji ma płacone z urzędu więc jest to praca zarobkowa a p. Lewandowski nie trenuje za wynagrodzenie z urzędu.

report comment
co do p. Lewandowskiego sprawa jest prosta . jest trenerem i ma na to uprawnienia . sam p. Janek to sprawdzał. dlatego też jeździ na zawody o randze ogólnopolskiej i nawet międzynarodowej. to jest właśnie taki mały szczegół którego władza nie potrafi zauważyć. ma również osiągnięcia w dyscyplinie jaką propaguje.

władza wspiera finansowo pasję p. Andrzeja która nie przekłada się na wynikli.


report comment

Add Comment

You have to be loggin to add comment.