Chojnow.pl
Nasza strona korzysta z plików Cookie. Czytaj więcej.
facebook twitter YT IG
Logowanie Rejestracja

Mamy w Chojnowie Puchar Polski w wadze ciężkiej!

Komentarze

Tutaj należą się gratulacje dla chłopaków, a szczególnie dla tego, który zdobył PUCHAR POLSKI, a wy przeżywacie tak tę Chojnowiankę, jakby to była nie wiadomo jaka drużyna. GRATULACJE!!!
zgłoś komentarz
Gratuluje... ale gadanie że burmistrz nie docenia was bo nie daje wam pieniędzy jest już trochę śmieszne, to tak jakbym Ja wygrał jakiś tam puchar za walkę z przestępczością i się denerwował że nie dostałem pieniędzy od miasta, to wasz sukces ale nie przesadzajcie z tymi przypomnieniami bo są cienkie...I argument że piłka jest najważniejsza nie jest żadnym argumentem bo tak piłka ma większą popularność i tego się nie zmieni, a na pewno nie należy atakować ludzi.... Pamiętajcie to sukces wasz i chwała za to ale nie używajcie tego do walki z urzędem i o dotacje.. |Tyle:)
zgłoś komentarz
Ty głupszy jesteś niż to ustawa przewiduje i żeby to chociaż zabawne było co piszesz ale to jest żałosne takie włażenie w cztery litery UM ! tak więcej kasy na klasę A dać ! niżej już nie spadną !
zgłoś komentarz
Więcej kasy dla Psymona ! więcej kasy na ligę hokeja na słoniach! więcej kasy na Dzień Górnika! więcej kasy więcej kasy! zabrać piłkarzom nie idzie im są słabi ! zabrać księżą Ci mają za dużo Dać nam! Opluć władzę miasta ! Nikt CI nie broni Psymonek sponsorować boksu ( nie o niego mi tutaj chodzi, bo sobie radzą nieźle i bez pomocy )tylko o motyw nie dogodzisz wszystkim zabierzesz tu dasz tam i tak źle i tak nie dobrze:)
zgłoś komentarz
Po raz kolejny zostałem obrażony szanowny portalu proszę usunąć wpis który mnie obraża za moje poglądy:)razi to moje serce że człowiek podający się za Psymona określa mnie takimi wyrazami uznanymi za obrazę... Każdy ma prawo wyrazić swój pogląd nawet szanowny Pan krytyk z Tuskiem w logo lecz nie wolno nikogo obrażać tak to działa...Precz z chamstwem
zgłoś komentarz
Posłuchaj przygłupie ! już tobie tłumaczyłem żebyś się do mnie nie odzywał ,swoją indolencją intelektualną porażasz ! Ja z tobą rozmowy sobie nie życzę ,więc niech cię nie zwiedzie że czasami brutalnie opiszę twój bezmiar głupoty ,tylko wtedy milcz !
zgłoś komentarz
Obraził mnie mądrymi słowami! Apeluje do was portalu, on używa tak mądrych słów, aż mnie przeszły ciary intelektualne ! Obywatelu przestań mnie obrażać
zgłoś komentarz
Słaby trener Lewamdowski,mojemu dziecku do tego pana nie pozwoliłabym chodzić.Ciągle to samo czytam tutaj ,że pan Burmistrz nie chce sfinansować klubu bokserskiego hihi.Ile można pisać takie rzeczy.Ja też bym nie sfinansowała klubu pana Lewandowskiego,a dlaczego?
zgłoś komentarz
O ile wiem to Klub nie czeka na PIENIĄDZE od BURMISTRZA tylko na koniec jego kadencji:)pozdro
zgłoś komentarz
a co do beata1 jaki jest dla ciebie dobry trener? 8 medali MISTRZOSTW POLSKI REPREZENTOWANIE NASZEGO KRAJU W MISTRZOSTWACH EUROPY i tak mozna wymieniac dalej, to mało:)? to gratulacje szukaj innego trenera dla swojego dziecka DOBREGO trenera:)
zgłoś komentarz

Dodaj komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.