Chojnow.pl
Nasza strona korzysta z plików Cookie. Czytaj więcej.
facebook twitter YT IG
Logowanie Rejestracja
Cuprum arena PWSZ Legnica

Tenis Stołowy w "Chojnowie????" Jerzmanowicach.

Komentarze


Słuchajcie, skoro to gimnazjum JP II to może książęta Chojnowscy sponsorowali, by ze swoich taki klub z tego co widzę pieniądze żadne .Nie bieganie po Chojnowskich firmach i szukanie kasy na nagrody za najdziwniejszy różaniec, ale tak swoją kasę ! Drogi autorze tematu raczej słabo to widzę, skoro UM na lekcje religii wydaje się 400 tyś a na dniu edukacji narodowej zaprasza się stada eksecelenycji w nowo wyremontowanym domu chemika do zastawionych stołów to są koszty tak samo koszty są na nagrody i dyplomy za dziwne różańce a zaangażowany jest w to burmistrz wójt gminy jego małżonka i książęta i oczywiście bibliotekarki to też koszty .Co tam jakiś "pong pong" w Jerzmanowicach :) Co tam rakietki siatki dojazdy propagowanie sportu wyniki zajęcia dla młodzieży mamy dziwne różańce, które za chwilę wylądują na śmieciach i lekcje religii ! alleluja !
zgłoś komentarz
Bardzo źle, że na taki sport nie ma kasy. Ale czy ktoś się o nią starał czy czekacie, że władze same wpadną na pomysł dofinansowania Was. Jest czas kiedy należy złożyć dokumenty do UM w celu otrzymania pomocy finansowej. Zgadzam się z tym, że miasto sponsoruje w bardzo mocno Chojnowiankę, która nie osiąga sukcesów może nadeszła pora zainwestować w inne talenty.
Psymon niech każdy ma coś dla siebie. Chce to wykonuje różaniec chce to bierze udział w zajęciach sportowych a chce to może skorzystać z jednego i drugiego. Ani do jednego ani do drugiego nikt nie zmusza ani nie zabrania. Nie porównywałabym tego. Różaniec to konkurs przeprowadzany raz w roku a granie w pin ponga to sport, który należy ćwiczyć przez cały rok. Z pewnością wymaga wiele większych nakładów finansowych niż konkurs.
Podsumowując jestem za dofinansowaniem Klubu Tenisa Stołowego.
zgłoś komentarz
Piszesz jakby UM finansował "ping ponga" - "Psymon niech każdy ma coś dla siebie. Chce to wykonuje różaniec chce to bierze udział w zajęciach sportowych a chce to może skorzystać z jednego i drugiego."
To jakiś rodzaj manipulacji ,psychotechniki ? bo jak na razie to wydaje się kasę na różańce i osobiście w to zaangażowany jest burmistrz,wójt i jego żona oraz księża a jednak ani grosza na owy "ping pong" tu niema wyboru ! tu jest tylko różaniec i 400 tyś na lekcje religii ! a ty stawiasz równość ,to trochę dziwne co piszesz .
Może tak zrezygnować chociaż na początek z 1 godziny tygodniowo i lekcje będą kosztować 200 tyś ! i 200 tyś będzie na wydatki na sport !
zgłoś komentarz
Drogi Jano w Chojnowie wiele jest dyscyplin sportowych w których coraz częściej zdarzają się talenty.Nie jestem za tym aby komukolwiek z klubów odbierać pieniądze a przekazać innemu , problem w tym ,że osoby odpowiedzialne za sport w UM mają kompletnie wyje.ane na to czy w Chojnowie będzie jakaś sekcja czy nie.To głównie dyrektor Domu Kultury powinien zabiegać o to aby sekcji sportowych było jak najwięcej , to właśnie dyrektor powinien starać się o dotacje na takie sekcje ( BO TO JEST OŚRODEK SPORTU I REKREACJI) a nie pojedyńczy przypadkowi ludzie.Jakiego mamy dyrektora wszyscy widzą.Jakich mamy urzędasów też wszyscy widzą.Wystarczy podpatrzeć w innych okolicznych miastach jak to funkcjonuje.Gratuluję pomysłodawcom i życzę cieeeeeeerpliwości . Pozdrawiam były zawodnik tenisa stołowego.
zgłoś komentarz
Jak na razie dyrektor domu kultury dba aby jak najwięcej mszy świętych wpleść w różne imprezy i święta świeckie jak np konstytucji 3 maja. Widać Stasiu ma misję ewangelizacyjną.
zgłoś komentarz
Pewnie gdyby to była możliwość sekcji przykościelnych to funkcjonowały by wyśmienicie , a tak jest jak jest a czarna mafia śmieje się i doi kase .
zgłoś komentarz
Pewnie kasa płynęła by większym strumieniem niż na lekcje religii a ile gadania by było jak to kościół się angażuje jak zwykle nie za swoje :) co jest normą w Polsce.Ja serio pytam skoro szkoło ma patrona JPII to nasz pleban nie czuje się w obowiązku pomocy tym sportowcom ,tak chętnie wszędzie się pchają z kropidłami ,na imprezy różnego rodzaju ,praktycznie każda organizowana prze UM,MOKSiR czy nasze szkoły to są w pierwszych szeregach i zawsze opowiadają swoje kacapoły .Może tak by choć raz nie ciągnęli kasy a dali od siebie ,czy to jest w ogóle możliwe ?
zgłoś komentarz
Psymon na temat religii się nie wypowiadałam i tego nie porównywałam."To jakiś rodzaj manipulacji ,psychotechniki ?" nie wiem co masz na myśli? Wypowiedziałam tylko swoje zdanie podobnie jak ty się wypowiadasz w wielu tematach.

Faktycznie mamy Miejski Ośrodek Kuiltury Sportu i Rekraacji ale on finansowany jest z Urzędu Miasta. Nie wiem co dyrektor robi a czego nie i co może a czego nie może. Ale jeśli jest nie odpowiednią osobą to może należy go zmienić dyrektor chyba nie jest powoływany na określony czas pełnienia funkcji - kto może go odwołać?
zgłoś komentarz
Problem w tym Jano ,że ten dyrektor (chociaż totalnie beznadziejny) jest bardzo wygodny dla burmistrza.Poprzednia pani dyrektor Ewa była bardzo niewygodna( ale za to bardzo operatywna) i skończyła pracę.Nie obchodzi mnie kto może czy nie może odwołać dyrektora tak samo jak nie obchodzi mnie czy burmistrz klęczy w jednym rzędzie z proboszczem to nie jest moja sprawa , dla mnie o wiele ważniejsze jest to żeby wreszcie osoby odpowiedzialne za sport i kulturę w Chojnowie wzięły się do roboty.Są możliwości stworzenia wielu różnych sekcji przy MOKSIR ale tym trzeba się zająć i to jest właśnie zajęcie dla odpowiedniego dyrektora . To WSTYD WSTYD WSTYD sekcja tenisa z zawodnikami z Chojnowa musi uciekać do miejscowości obok bo w ich własnym mieście mają ich w D.pie.
zgłoś komentarz
Powiedz jak mam napisać aby było to jasne skoro ty twierdzisz że dzieci i młodzież ma możliwość wybory czy biorą udział w imprezie różańcowej czy sportowej "ping pongowej" skoro tej drugiej nikt nie finansuje ,może i dzieci wybór mają ale nie osoby które je organizują ,jedne muszą radzić sobie same drugie mają kasę z UM ! nadal uważasz że to to samo ?
zgłoś komentarz

Dodaj komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.
Sklep Bigform